Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

ej ludzie też wam wszystko poznikało? na ppe nic nie ma, na forum połowa rzeczy też znikła, do niektórych tematów jak chcę wejść wyskakuje błąd sql serwera - oco kaman?

a zalogować mogę się tylko przez fejsbuka - specjalnie konto założyłem tam

 

ok teraz już chyba mozna normalnie sie logować (na chromie sprawdziłem), ale wchodze np do tematu "silnik forum" - błąd sql (w firefoxie i chrome), w ogóle większość tematów to albo błędy sql, albo nie ma połowy postów (najnowszych)...

nie wiem czy to wina mojego kompa/przeglądarki czy serwera PE...

 

a ppe wam działa normalnie?

Edytowane przez Doopa Wołowa
Odnośnik do komentarza

coś jest nie tak ze stoną

 

wywala na dzieńdobry taki scrypt

 

"SELECT cms_nowosci.id_nowosci, cms_nowosci.iloscWizyt, cms_nowosci.nowosciTemat, cms_nowosci.data_dodania, cms_nowosci.iloscKome, cms_nowosci.forum, cms_nowosci.moznaKomentowac FROM cms_nowosci WHERE nowoscPromowana = '1' AND nowoscPublikacja = '1' ORDER BY data_dodania DESC LIMIT 0,8"

 

czyżby atak na stronę ??

Odnośnik do komentarza

mi forum nie działa z kolei co parę dni (net z dialogu) - co ciekawe teraz na starym kompie działa - firefox 3.6, a na nowym nie - ff 4.0.

poza tym np w temacie ze składkami na pss ostatni post pokazuje mi z 8.04...

też od niedawna coraz częściej to mam, wcześniej rzadko się zdarzało

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

mi forum nie działa z kolei co parę dni (net z dialogu) - co ciekawe teraz na starym kompie działa - firefox 3.6, a na nowym nie - ff 4.0.

poza tym np w temacie ze składkami na pss ostatni post pokazuje mi z 8.04...

też od niedawna coraz częściej to mam, wcześniej rzadko się zdarzało

przeczytaj post wyzej. Forum cie nie lubi i atakuje cie skynet

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dlaczego jak wchodzę w dział Sony to widzę oddzielne podforum dla BF'a i CoDa, a w dziale MS nie ma czegoś takiego? Analogiczna sytuacja z Mass Effectem i Ninja Gaiden w dziale MS. Podfora powinny mieć serie ekskluzywne dla konsol. A już na pewno nie powinno być tak, że robi się to na widzimisię jednej osoby jak w przypadku Call of Duty. Ogarnijcie to bo teraz jest niezły bajzel i nie wiadomo o co chodzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Raczej o to, że jak coś robić to do końca albo w ogóle.

mazzeo w temacie o bf 3 na xbox 360 jest 19 stron a w ps3 126 stron,wiec widac na xbox nie jest to popularna gra. na takiej zasaddzie to czemu ps3 niema subforum o ninja gaiden i mass effect? po co robic balagan? bf jest popularny na ps3 dostal subforum.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...