Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to ma coś wspólnego z aktualizacją ale piszę tutaj jak coś to sorry. Wczoraj zdjęto mi warna 20 % ale nie pisze przez jakiego moderatora tylko "Auto Decrease Warning". To znaczy automatycznie, na jakiej zasadzie bo nie kumam. Nie że, bym miał coś przeciwko hehe tylko zastanawia mnie o co kaman.

Odnośnik do komentarza

No panowie - skórką Clean Cut trafiliście idealnie w mój gust. ;) Ta skórka ma wszytsko czego mi potrzeba by wygodnie przeglądać foruma.

 

nie dziala mi historia ostrzeżeń

Mi też nie działa a chciałbym zobaczyć kto mi zdjął ostrzeżenie.

 

 

Automat. Skończą się narzekania na niezdjęte długo warny.

 

Uprzedzam pytanie - nie wiem na ile jest ustawiony.

 

 

Nie wiem czy to ma coś wspólnego z aktualizacją ale piszę tutaj jak coś to sorry. Wczoraj zdjęto mi warna 20 % ale nie pisze przez jakiego moderatora tylko "Auto Decrease Warning". To znaczy automatycznie, na jakiej zasadzie bo nie kumam. Nie że, bym miał coś przeciwko hehe tylko zastanawia mnie o co kaman.

 

czytaj choć 1-2 strony wstecz...

Odnośnik do komentarza

Mi nadal nie działa. Wylogowałem, usunąłem ciasteczka, klikam na ostrzeżenia i nie wchodzi strona.

Wczoraj, po kilku odświeżeniach weszła i była informacja, że nie mam uprawnień.

 

Zakładam że używasz skórki Thoreau (jasnej lub ciemnej). Spróbuj proszę z domyślną skórką forum (1sza na liście).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Już chciałem napisać na co komu ten shit dla no-life'ów z prawej strony, ale się zorientowałem, że można to schować :)

 

A tak na marginesie to pozbył bym się tego licznika postów, nie prowokujmy internetowych masturbatorów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

I teraz tak. Wysuwane menu "przejdź do forum" wymaga poprawki - po kliknięciu na wybrane forum nie przenosi od razu (jak było dawniej), lecz trzeba jeszcze kliknąć przycisk "wykonaj".

 

Jeśli to możliwe, poprawcie też daty, bo już oczy mnie bolą od tych błędów. Nie 10 wrzesień, ale 10 września.

Odnośnik do komentarza

Na plus mozna zaliczyc szybkosc dzialania forum. A to chyba najwazniejsze.

 

Poza tym bardzo ladna skorka Clean Cut, teraz dopiero widac dobrze, ktore tematy sa przyklejone.

 

Fajnie zrobiony chat, chociaz ja w sumie optowalbym za dodatkowym shoutboxem, bo nie kazdemu chce sie przelaczac miedzy dwoma oddzielnymi stronami.

 

Ogolnie rzecz biorac przyzwyczailem sie do nowego wygladu i zaczynam doceniac zalety nowego silnika.

 

No i tak jak powyzej - licznik postow jest zbedny, tym bardziej ze wiekszosc zostala skasowana i nie ma sie to nijak do faktycznego stanu. Pierwszym przykladem moge byc ja sam - rejestracja w 2003 roku, bylo grubo ponad 1000 postow, a wybija mi 130. Hehe.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie powinienem to zamieścić, więc stwierdziłem że wrzucę tutaj ;)

 

Mała prośba, czy można by było wydłużyć ilość znaków dozwoloną w sygnaturce? Bo obecnie, mimo że mam króciutką sygnaturkę, to jest tam link który zajmuje mi ponad połowę miejsca. A chciałbym też umieścić linka do innego tematu albo napisać cokolwiek innego. Więc moja propozycja - albo wydłużyć sygnaturkę, albo zrobić tak że BBCode nie wlicza się do ilości znaków.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zabawne. Jak wpisze: http://psxextreme.info/ to pojawia sie forum w skorce Clean Cut. Jak sie zaloguje to mam ustawione swoje Thoreau jasny. Natomiast jak sie wyloguje to skorka zmienia sie na IP.Board.

 

Mam pytanie - czy bedzie dodane logowanie sie na stronie glownej tak jak bylo dawniej czyli po prostemu -> login: haslo: ?

 

Domyslna skorka aktualnie jest CleanCut. Po wylogowaniu powinien wrocic wlasnie do niej. Nie wylogowuj sie :)

 

 

I teraz tak. Wysuwane menu "przejdź do forum" wymaga poprawki - po kliknięciu na wybrane forum nie przenosi od razu (jak było dawniej), lecz trzeba jeszcze kliknąć przycisk "wykonaj".

 

Jeśli to możliwe, poprawcie też daty, bo już oczy mnie bolą od tych błędów. Nie 10 wrzesień, ale 10 września.

 

Grzebanie w kodzie skina poki co odpada. W jakim miejscu sa wyswietlane informacje, linki to zalezy od tworcy skina. Wrzesien dla systemu to wrzesien. Nie ma odmiany wiec albo to calkowicie wylacze i wracamy do angielskich nazw albo trzeba sie przyzwyczaic.

 

 

Fajnie zrobiony chat, chociaz ja w sumie optowalbym za dodatkowym shoutboxem, bo nie kazdemu chce sie przelaczac miedzy dwoma oddzielnymi stronami.

 

No i tak jak powyzej - licznik postow jest zbedny, tym bardziej ze wiekszosc zostala skasowana i nie ma sie to nijak do faktycznego stanu. Pierwszym przykladem moge byc ja sam - rejestracja w 2003 roku, bylo grubo ponad 1000 postow, a wybija mi 130. Hehe.

 

Nasz chat, pomimo wiekszej uzytecznosci i rozbudowania nie obciaza zbytnio serwera. Od zawsze shoutnox mocno dociazal serwer. Sprawdzalismy juz w historii kilka shoutow i problem zawsze wystepowal. Dlatego tez, shoutboxa nie bedzie w wersji standardowej. Mamy chat o znacznie wiekszych mozliwosciach. Mamy odpalony, dedykowany serwer irc'a i kanal w ktorym mozna pogadac nie tylko na osobnosci z poszczegolnymi uczestnikami ale moze przede wszystkim rowniez z osobami spoza naszego forum (konkretnie to z uzytkownikami forum ps3forum.pl)

Odnośnik do komentarza

Nasz chat, pomimo wiekszej uzytecznosci i rozbudowania nie obciaza zbytnio serwera. Od zawsze shoutnox mocno dociazal serwer. Sprawdzalismy juz w historii kilka shoutow i problem zawsze wystepowal. Dlatego tez, shoutboxa nie bedzie w wersji standardowej. Mamy chat o znacznie wiekszych mozliwosciach. Mamy odpalony, dedykowany serwer irc'a i kanal w ktorym mozna pogadac nie tylko na osobnosci z poszczegolnymi uczestnikami ale moze przede wszystkim rowniez z osobami spoza naszego forum (konkretnie to z uzytkownikami forum ps3forum.pl)

 

 

Skoro piszesz, ze mocno obciaza serwer, to pewnie tak jest. To akurat wystarczajaco dobry powod, zeby jednak nie wstawiac shoutbox'a.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.