Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Nie poodoba mi się nowy sposób przeglądania wszystkich postów użytkowników. Kiedyś jak miałem ochotę na przeczytanie moich zaje.bistch wpisów z przed roku to wchodziłem na 90 stronę i tyle, a teraz trzeba otwierać wszystkie te tematy bo wyświetla się tylko kilka pierwszych linijek.

 

A tak to spoko.

Odnośnik do komentarza

Próbuje cały czas obejrzeć okno ostrzeżeń ale wywala taki ot komunikat (jeśli otworzę w noym oknie) lub pokazuje się biała strona z adresem psxextreme "coś tam"

 

8acfa73de1e2f3b5m.jpg

 

Uzywam opery ale w IE jest to samo. Ma to jakis w ogóle związek z softwareme którego używam do przeglądania netu czy wina leży po stronie silnika forum?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

"Ścieżka zdrowia" na dole forum taka sama jak u góry. Nie obchodzi mnie, że mam :

 

* <- Poprzedni temat | Software | Następny temat ->

 

oraz

* Strona główna

 

Ja chcę takie coś:

* Forum PSX Extreme > Platforma > PC > Software

 

bo teraz, jeśli chcę z czytanego tematu przeskoczyć do działu PC żeby wybrać inne podforum TO NIE MOGĘ. Muszę włazić na górę strony ;/

 

 

Dziękuję :*

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy to była ironia? Nie obchodzą mnie te małe napisiki-odnośniki. To znaczy, no używam ich, bo nie mam wyboru. Ale chciałbym po prostu dużą, wygodną ścieżkę, tuż pod tematem. Jest duża i wygodna. Po prostu lepsza, niż klikanie w te małe napisiki. Jeśli jakieś rozwiązanie jest po prostu lepsze, to chcę, żeby je wprowadzono, albo mi powiedziano chociaż, dlaczego się go nie wprowadzi. Sorry, ale argument o treści "po co ci wygodniejsze - masz mniej wygodne" nie jest dla mnie wystarczający. Dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza

"Ścieżka zdrowia" na dole forum taka sama jak u góry. Nie obchodzi mnie, że mam :

 

    * <- Poprzedni temat | Software | Następny temat ->

 

oraz

    * Strona główna

 

Ja chcę takie coś:

    *  Forum PSX Extreme > Platforma > PC > Software

 

bo teraz, jeśli chcę z czytanego tematu przeskoczyć do działu PC żeby wybrać inne podforum TO NIE MOGĘ. Muszę włazić na górę strony ;/

 

 

Dziękuję :*

Możesz kliknąć Początek strony i tam Software/Hardware czy co tam chcesz.

 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

"Ścieżka zdrowia" na dole forum taka sama jak u góry. Nie obchodzi mnie, że mam :

 

    * <- Poprzedni temat | Software | Następny temat ->

 

oraz

    * Strona główna

 

Ja chcę takie coś:

    *  Forum PSX Extreme > Platforma > PC > Software

 

bo teraz, jeśli chcę z czytanego tematu przeskoczyć do działu PC żeby wybrać inne podforum TO NIE MOGĘ. Muszę włazić na górę strony ;/

 

 

Dziękuję :*

Możesz kliknąć Początek strony i tam Software/Hardware czy co tam chcesz.

 

 

Proszę Cię, przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Poprzednio miałem to po 1 kliknięciu na dole strony, akurat w miejscu gdzie było najbardziej użyteczne, bo po skończeniu czytania topica mogłem od razu przejść na kolejne podforum. Teraz tak nie mogę i nie jara mnie pykanie w początek strony , page up , home czy inne kwachy żeby wejść na górę strony i tam klikać.

 

Dziękuję za uwagę i cały czas czekam na rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...