Skocz do zawartości

The Witcher 2: Assassins of Kings


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Stona możliwe, ale tez często widzę,że ludzie dają wszystko na max a tylko zniżają rozdziałkę bo mniej roboty z ustawieniami. A później to gorzej wygląda na ultra niż u kogoś innego na kombinowanych ustawieniach ale z wyższą rozdziałką.

 

redundantor jesli to twoja natywna rozdziałka to nie było tych postów ; )

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

To jest akurat niestety zje.bane w Wiedźku 2 - Miałem tak dość już tego przeładowania Geralta więc sprzedałem sporo rzeczy (dużo ważą np skóry, o zbrojach/ mieczach mówić nie muszę) i w późniejszych aktach przez to cholera cierpiałem bo brakowało mi surowców do tworzenia (i latałem jak głupi, medytowałem żeby tylko głupi sprzedawca dsotał kolejne 5 skrawków płótna czy innego szajsu, a potrafił często nie mieć :/).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

No to mnie chyba najbardziej dziwiło podczas grania w W2 - mianowicie spora liczba takich błędów 'oczywistych', jak by gra nigdy nie przeszła przez ręce beta-testerów. Wprowadzenie wagi przedmiotów, zwłaszcza materiałów? Logiczną konsekwencją tego jest jakaś skrzynka przenoszona pomiędzy aktami... ale nie, dwa patche i dalej nic w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Z tego własnie powodu całkowicie odpuściłem sobie crafting, bo co to za przyjemność nosić masę zbędnych śmieci tylko dlatego, że brakuje jednego kawałka płótna aby zrobić z niego grube płótno aby to później dodać do zbroi, która jest tylko o 2 punkty lepsza niż ta nabyta u tajemniczego kupca. Największym przegięciem była receptura z drugiego aktu wymagająca posiadania posoki nekkera - tak, nekkera; tego właśnie, który jest tylko w pierwszym akcie a do którego wrócić się nie da.

Gdyby istniała skrzynia/koń to zabawa by była przednia - kilkanaście wypadów poza miasto, wracamy obłowieni w czynniki i różne śmieci a później udajemy się do kupca, bierzemy przepisy i zaczynamy zabawę. Brakuje srebra? Nie ma problemu - idziemy do kopalni po drodze zdobywając kolejne fanty, które możemy unieść i zabawa trwa.

Odnośnik do komentarza

Co za poj#@%#$^ gra! Sejwuję sobie grę po wejściu do jaskini pełnej nekkerów. Dziobię ich, zabiłem z 7 , wracam kawałek żeby uzupełnić moce i (pipi), nagle mój rosły wieśmin przestaje reagować. Można chodzić na boki i do przodu ale już kamery nie zmienię, czaru nie rzucę itp. Mówię sobie, wał. Sejw, load. LOL, teraz w ogóle się nie rusza XD Zero. Wczytuję wcześniejszego sejwa [sprzed godziny] - działa. Wczytuję tego, (pipi). Wyłączam grę, włączam -(pipi). Stoi jak kłoda. (pipi)ał Was pies CDred!

Nie ruszę tego gówna póki go nie naprawią.

Odnośnik do komentarza

Musi być, o ile to nie bug jakiś. Jestem w drugim akcie, ścieżka Iorwetha, i ten Mael stoi wśród innych handlarzy, pomiędzy alchemiczką i tą stukniętą babką co sprzedaje żywność. Oczywiście w nocy wszyscy idą do domów, ale to zapewne wiesz.

 

Na co Ci on? Schemat na zbroję chcesz kupić?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem grac w wieśka i o ile kilkukrotne podchodzenie do walki z arjenem la valette i całą jego bandą było bardzo przyjemne, o tyle ponad dwugodzinne zmagania z Letho doprowadzają mnie do soczystej kurwicy i zniszczenia myszki. Gram na normalnym poziomie, mam 11 lvl, nie piłem żadnego mutagenu przed walką (nie chce mi się powtarzać dosyć dlugiej sekwencji dialogowej) i sprowadzenie jego paska życia poniżej 60%, to helluva challenge. Atakuję go zajadle od samego początku - atak x2/3, parowanie, atak itd. ale w końcu cep zawsze użyje arda i odpycha mnie po czym staje się nietykalny za sprawą quen.

 

Mam też problem z siłowanie na rękę - co do chvja mam klikać? próbowałem ze wszystkim, ale jedyne co mi się udało, to na chwilę zatrzymać przesuwanie paska w lewo. Notka w samouczku jest niejasna w tej kwestii.

 

Gra nie wykrywa pada (logitech dual action), testowalem go na innych grach i wszystko ok. W launcherze po wyborze układu klawiszy i wejściu w zakładkę "kontroler" pola, w których sa nazwy przyciskow są szare.

 

Im dłużej w to gram, tym moja opinia na temat wieśka, ktora na poczatku byla skrajnie entuzjastyczna, staje się coraz gorsza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...