Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W sumie chciałbym Personkę, gdzie główny bohater nie byłby studentem, tylko np. początkującym salarymanem. Zamiast szkoły chodzimy do roboty. Reszta to samo, ale z dorosłymi postaciami. Wtedy i tematyka mogłaby zahaczać o doroślejsze tematy, czy nawet wydarzenia.

 

Z drugiej strony wiem, że grupą docelową serii są jednak młodziaki, więc raczej coś takiego by nie przeszło w głównej odsłonie. A szkoda, bo mimo wszystko przydałby się jakiś powiew świeżości, a nie wałkowanie stale tego samego schematu "rok z życia japońskiego nastolatka z nadprzyrodzonymi mocami". Już P5 nadal uważam trochę kulała w tej kwestii, bo przychodził moment, że aspekt życia codziennego zaczynał się dłużyć, bądź też nie było co robić.

 

No ale niestety kasa musi się zgadzać. A nawet, gdy Atlus próbuje już czegoś nowego, to wychodzi takie niewiadomoco jak Soul Hackers 2. Niby fajny, a jednak nie do końca...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Fakt, zapomniałem zupełnie o gamepassie. Chyba gra stworzona z myślą o nim, bo osobiście pełnej ceny za gierkę na pewno nie dam.

 

Strikers raptem dwa miesiące po premierze już był sprzedawany -40%. Tu zakładam może być podobnie.

 

Nie żeby gra wyglądała źle. Zalatuje trochę Mario Rabbids. Niemniej jednak osobiście nie mam obecnie szczególnego ciśnienia na kolejną tego typu turówkę, natomiast fabularnie pewnie znowu całość będzie bez większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Suavek napisał:

Fakt, zapomniałem zupełnie o gamepassie. Chyba gra stworzona z myślą o nim, bo osobiście pełnej ceny za gierkę na pewno nie dam.

 

Strikers raptem dwa miesiące po premierze już był sprzedawany -40%. Tu zakładam może być podobnie.

 

Nie żeby gra wyglądała źle. Zalatuje trochę Mario Rabbids. Niemniej jednak osobiście nie mam obecnie szczególnego ciśnienia na kolejną tego typu turówkę, natomiast fabularnie pewnie znowu całość będzie bez większego znaczenia.

Poza tą walką w turach będzie jakiś main Hub, dialogi, zwiedzanie miasteczka, czy to takie wypisz wymaluj Mario Rabbids, czyli walka i nic poza? 

Odnośnik do komentarza

 

Nie lubię, jak w różnych regionach postacie mają różne imiona. W dodatku po angielsku Erina wymawiają prawie jak Urine... co podkreślam tylko i wyłącznie, żeby popsuć innym dubbing. :D

 

Gameplay'owo nawet zaczyna mi się podobać, ale to nadal ciekawostka, żaden must-have. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Suavek napisał:

 

Nie lubię, jak w różnych regionach postacie mają różne imiona. W dodatku po angielsku Erina wymawiają prawie jak Urine... co podkreślam tylko i wyłącznie, żeby popsuć innym dubbing. :D

 

Gameplay'owo nawet zaczyna mi się podobać, ale to nadal ciekawostka, żaden must-have. 

Ok, czyli to nie będzie tylko Mario&Rabbids, będzie też trochę personkowych rzeczy - fajno. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
54 minuty temu, Suavek napisał:

 

Premiery jeszcze nie było, a tych DLC nasrane w zapowiedziach pełno. Akechi i Kasumi w jednym z nich.

 

Tym bardziej poczekam na wydanie zbiorcze i promo.

A ja tylko przypominam ze to wpadnie do GP. Polecam tam mocno ograc i wtedy decydowac ile sie chce za to zaplacic ;) Jak mi siadzie to zakup na Steam bedzie kwestia czasu (moze i sporego ale wleci). Day 1 jednak to nadal 259zl wiec skoro moge sprawadzic w abo ktore oplace do konca roku tak czy tak to zaczne od Xboxa.

Odnośnik do komentarza

Akurat ja GP nie mam i nie planuję, dlatego podchodzę do gry jak do normalnego potencjalnego zakupu. No i od tej strony gra po prostu nie zachęca mnie na tyle, żeby brać ją na premierę, a już szczególnie w tym roku.

 

Ale poniekąd dobrze, że jest GP, bo wydawcy nie odczują aż tak ewentualnej kiepskiej sprzedaży. SH2 nie wypadł najlepiej w tej kwestii. Z drugiej strony, SH2 dopiero po patchach stał się odpowiednio "grywalny" (rush etc.), więc też nie wiem, jak by został odebrany na premierę, gdyby od razu trafił do GP.

 

Liczę, że będzie jak ze Strikers, czyli szybka obniżka parę miesięcy po premierze. Tamta gra mnie wciągnęła bardziej, niż przypuszczałem, więc kto wie? Może Tactica też mile zaskoczy.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...