Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam pykam. Nabilem juz 15h (16 maja u mnie jest czy cos w tych okolicach) i co odchodze od komputera, to po chwili ciagnie mnie, by pograc znowu, hehe. Nadal nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi fuzjami i jak zdobywac lepszy ekwipunek. Trochę zaczalem czytac ksiazki i ogladac filmy, wiec wbilem wiekszosc skilli na drugi poziom (oprocz proficiency) - nie wiem, czy to znosnie, czy pownienem miec tego wiecej, no ale gram jak gram, a jak wyjdzie, to zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

Chyba nie da się "źle prowadzić dnia". Jak nie idziesz w calaka to jeden chuj. Moze jak grasz na najwyzyszym poziomie trudności to musisz myśleć żeby asap niektóre rzeczy rozwinąć. Tak to gra naprawde nie robi się dużo trudniejsza za te kilkadziesiąt godzin które przed Tobą. Jeden boss jest na sposób a tak to reszta do wyklepania w miare bez wysiłku (ewentualnie delikatny grind w pałacu w którym się on znajduje).

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Pupcio napisał:

Personka to mój opus magnum gracza stulei. 95h w 11 dni :pawel: Już nigdy więcej czegoś takego nie przeżyje :nosacz2:

 

Jak grasz 9h dziennie to potem po zamknięciu oczu nie masz uporczywych obrazów z gry? Miałem tak kiedyś z GTA:SA i FF7 granym od fajrantu do północy przez kilka dni. Haluny i melodyjki w głowie jak tylko położyłem się do wyra :pawel:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

tak, z resztą jak dotychczas poszło bez problemu, ale z nim ciężko idzie

 

sprobuje jeszcze dzisiaj, ale już czytałem, że sporo ludzi miało z nim problemy i polecają zmienić poziom trudnosci na... najwyższy, lol

 

pupcio, grałeś też w royal? bo oni go podobno zmienili względem podstawki - chujek wzywa pomagierow, których nie da się grupowo zaatakować, a trzeba ich rozwalić w dwie tury, bo jak nie, to ci uciekną i zostaną przyzwanie nowi z pełnym życiem :pawel: 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ludwes napisał:

tak, z resztą jak dotychczas poszło bez problemu, ale z nim ciężko idzie

 

sprobuje jeszcze dzisiaj, ale już czytałem, że sporo ludzi miało z nim problemy i polecają zmienić poziom trudnosci na... najwyższy, lol

 

pupcio, grałeś też w royal? bo oni go podobno zmienili względem podstawki - chujek wzywa pomagierow, których nie da się grupowo zaatakować, a trzeba ich rozwalić w dwie tury, bo jak nie, to ci uciekną i zostaną przyzwanie nowi z pełnym życiem :pawel: 

 

Też gdzieś czytałem, że w Royal go podkręcili względem podstawki (grałem tylko w Royal).

 

Nic nie trzeba kombinować z poziomem trudności. Jakbyś nie mógł go przejść to na yt są poradniki jak to zrobić. 

Z tego co pamiętam nakładasz czar grupowy, później baton i tak rozwalasz kolejne fale. Jest łatwiej niż się wydaję. Tylko trzeba zachować odpowiednią kolejność.

 

Jak cię to pocieszy, to jest to najtrudniejszy boss w 5. 

Odnośnik do komentarza

Jak na razie było strasznie łatwo i w sumie przez chwilę myślałem, czy czasem nie zmienić na harda, ale w koncu zablokowałem się na tym bossie. No, powiedzmy, że zablokowałem, bo wczoraj już późno było i że nie padł za pierwszym razem jak reszta, to się zdziwiłem mocno, choć nie ukrywam, że trochę się nim zmartwiłem, bo jednak mam kłopot, żeby batonowac (moze muszę używać więcej itemow) i brak tego ataku grupowego jednak da się mocno odczuc. W każdym razie dzisiaj coś pokombinuje i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza

Ten boss z robotami jest mocno zmieniony w royal.

 

Spoiler

W royal pomiagierzy uciekaja i wracaja z pelnym zyciem. Trzeba ich rozjebac niemalze na raz. Jest na to dosc prosty sposob - musisz miec itemy ktore zadaja np 50 okreslonych obrazen i robic baton passy. Do tego najlepiej dac najwyzszy poziom trudnosci bo wtedy criticale w obie strony dzialaja mocniej.


imo totalnie walka z dupy. w moim przypadku wiazala sie z wyjsciem z palacu i kilkoma dniami na robienie itemkow na strychu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...