Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nic to, chyba czas zamówić, bo jednak się przekonałem do nowego Resa, a to dlatego że:

- nic bardziej skillowego w tym okresie (jeśli w ogóle) nie wychodzi

- będzie tryb classic hardcore

- do rozmycia i gameplayu się praktycznie przyzwyczaiłem

- czas wsiąknąć na dłużej w jakis fps online.

- Welna mnie prze(pipi)ał i musze sie zemscic

FIXED :D

Odnośnik do komentarza

Nic to, chyba czas zamówić, bo jednak się przekonałem do nowego Resa, a to dlatego że:

- nic bardziej skillowego w tym okresie (jeśli w ogóle) nie wychodzi

- będzie tryb classic hardcore

- do rozmycia i gameplayu się praktycznie przyzwyczaiłem

- czas wsiąknąć na dłużej w jakis fps online.

- Welna mnie prze(pipi)ał i musze sie zemscic

FIXED :D

Oj tam, oj tam, akurat jedną ręką jadłem a drugą zmieniałem kanały w TV więc jak widzisz miałeś lekkie fory.

Odnośnik do komentarza

ja od ultimy,i bardzo się zdziwiłem,gdy kurier zapukał do mych drzwi a kasy brak hehe

Pewnie ktoś omyłkowo wysłał grę.

 

Assphalt, a jednak. :)

Dokładnie, nic bardziej skillowego w tym roku nie wyjdzie na PS3. W betę gra się bardzo dobrze, a tryb classic hardcore... to będzie prawdziwa uczta.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Przeszedłem wczoraj wieczorem i jestem zachwycony kampanią. Tak właśnie powinien wyglądać shooter osadzony w klimatach science-fiction. :-) Jeśli czekacie, i do tego graliście w poprzednie części, nie zawiedziecie się!

 

naprawde satysfakcjonuje Cie zakończenie? 6h festiwal zabugowanych skryptów?

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

własnie jestem po krótkiej sesyjce w coop;a (splitscreen). muszę przyznac, ze engine radzi sobie calkiem dobrze z rozpieduchą na podzielonym ekranie - tylko popup jest bardzo widoczny. plusem jest tez to, ze postepy w kampanii dla 2 graczy liczą się do kampanii dla jednego gracza.

 

btw. embargo na teksty o grze jeszcze przez 12h...

Odnośnik do komentarza

kurcze waham się czy brać na premierę. Mam ciśnienie na jakiegoś fps online i mam wielki dylemat. Ogólnie preferuje strzelaniny bez pojazdów(sorry BF) i tu pojawia się problem...Killzone3 rozczarował po fenomenalnej dwójce,uwielbiałem serię CoD ale to co się z nią dzieje obecnie to parodia(a szkoda bo po K2 zapowiada się wreszcie tytuł z super wsparciem klanowym) i zostaje Res....ale znowu boję się,że za miesiąc nikt już w nią po sieci nie będzie grać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...