Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

trochę mnie dziwi opinia Kalinhio, jakoby r3 biło na głowę poprzednie części; od strony technicznej owszem, no ale jest to kwestia paru lat (r1 to tytuł startowy dla ps3, r3 to tytuł czasu, kiedy mowi sie o zmierzchu tej platformy); natomiast co do klimatu, to pomimo tego, że w r3 jest to fantastycznym poziomie, to osobiscie (i wiem, ze bardzo duzo osob podziela te opinie) to wlasnie r1 ma najciekawszy klimat; kiedy tylko pomysle o tym, ze do walki z obcymi staja ludzie wyposazenie w "archaiczna" bron (bo to realia zblizone do tego co mielismy okazje poznac przy okazji II wojny swiatowej) to juz robi mi sie slabo i wiem, ze to ciezka przeprawa, bo wrog ma lasery, kozackie granaty i widzenie przez sciany; fabularnie tez kozak, bo nie do konca sie wiedzialo o co chodzi;

 

natomiast co do wypowiedzi przedmowcy, to z cala sympatia dla killzona, ale r3 chyba rzeczywiscie byl numerem 1 w ubieglym roku jesli chodzi o produkt calosciowy (nie potrafie ocenic multi, bo sie tym nie bawie, ale pomimo bledow byl chyba uznany za atrakcyjny :))

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z tym całkowicie. Res 3, mimo że ogrywam dopiero teraz to IMO chyba najciekawsza kampania ze wszystkich shoterów fpp z zeszłego roku. Graficznie jest bardzo dobrze, napewno lepiej niż w poprzednikach co właściwie jest raczej oczywiste bo gra teraz chodzi w 30 klatkach a nie jak poprzedniczki w 60 o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W ostatnim czasie skończyłem wszystkie trzy części Resistance. Były zachwalane na forum więc trzeba było je skończyć. Spokojnie mogłem zrezygnować z jedynki i dwójki, które dla mnie po prostu się zestarzały. Za to trójka w singlu była świetna: siadł mi główny bohater, historia, lokalizacje, fragmenty na szynach (barka, pociąg), zombiaki, pozostali przeciwnicy: kosmici i Ci w więzieniu. R3 ma wszystko co potrzebuje, by z czystym sumieniem ja komuś polecić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

bardzo długo w odniesieniu do kasowania game data R3 to dokładnie ile? jak na razie kasuje mi się od pół godziny...dramat.

 

edit.

ok, doczytałem na innym forum, że trwa to ok. 50 min.

ale podobno można temu zaradzić:

 

http://www.ps3blog.net/2011/01/28/tips-and-tricks-ps3-rebuild-database-faq-recovery-menu/

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Grafika to najmocniejsza strona tej pozycji - szczególnie tła, wszelakie efekty, jak i animację podstawowego mięsa armatniego, które łyka nasz ołów.

Same postaci są już tylko poprawne. 9/10.

 

Muzyka jest całkiem dobra, momentami nawet bardzo (taka uroczo podniosła). Podobnie jest z odgłosami wystrzałów, jak i jękiem naszych oponentów.

Dubbing jest koszmarny. Sporo gorszy niż w inFamous, a przecież ostatnimi czasy w tym segmencie rodzima ekipa radzi sobie niemal wybornie.

7/10.

 

Jeśli chodzi o grywalność, to owa część ląduje za FoM oraz znakomitą poprzedniczką. Od czasu FF XIII nie było tak fatalnie opracowanych postaci. Fabuła także kuleje. Zakończenie drugiej odsłony było niezwykle wysmakowane, natomiast w Res3....szkoda słów. Gra ma kilka niedopracowanych elementów. Jednakże bronie są pomysłowe (niczym w Raczet i Klank - zwróćcie uwagę czym syn głównego bohatera bawi się podczas jednej ze scen), a strzela się niezwykle miło. Sprawnie skonstruowany tryb wieloosobowy także podnosi ocenę. 8/10.

 

Generalnie spodziewałem się świetnego tytułu na wyłączność, a otrzymałem coś w stylu inFamous 2 - czyli grywalny (i nic poza tym) tytuł z piękną oprawą graficzną.

7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze,to jest chyba jeden z najlepszych singlowych kampani fps jakie gralem,tylko obawiam sie ze bedzie krotki,bo jestem w 12 rozdziale a podobno jest 20 .tak sie wciagnalem ze raptem chwile mi to zajelo, na najwyzszym poziomie trudnosc.

klimat masakruje,przekoloryzowany res2 moze sie schowac. Klimat,klimat i jeszcze raz klimat,plus genialne scenki przerywnikowe ktore sie oglada z ciekawoscia.polecam

W multi nabilem 10 lvl i jak narzie brak problemow ktore go trapily ,i o jakich pisaliscie na poprzednich stronach.

 

Edit.

Po przejsciu gry,jestem pewny ze dla mnie klimatem jest to gra numer jeden tej generacji w kategorii fps. Zabieram sie za poziom superzolnierz:-)

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

widze ze nie jestem sam , przeszedłem 2 czesc ,odrazu zarzuciłem 3 nie oczekujac jakies wielkie poprawy ale bylem w błedzie ,graficznie mimo juz 3 lat na karku prezentuje sie wybornie ,różnorodność misji - ogólnie fabuła na wielki plus -bronie-przeciwnicy ,muzyka momentami naprawde superowa - przy kampaniach coda czy battlefielda strasznie mi sie nużyło - tutaj ledwie sie obejrzałem a juz koncoweczka - odemnie 8 z dużym plusem.

Odnośnik do komentarza

Ja też właśnie po dwóch latach wróciłem do R3. Tym razem z bratankiem w co-opie. Po ponad dwóch latach wciąż = Świetna gra: klimat, gameplay, GRAFIKA.

Ludzie już zmienili sie w pierdzące marudy, jeżeli taka gra słabo się sprzedała. Szkoda wielka że tak się stało.

Singlowy i kooperacyjny majstersztyk (multi mnie nie obchodzi).

 

PS. Teraz zaczęliśmy coop R1 i jest też super. Gra prawie 8 letnia ! Tyle pasji i pracy, różnorodności włożone w tą serię.

Ale jak gracze nie wspierają takich tytułow......zostanie co ? sims ? Minecraft ?

 

Dobrze  że mam całą trylogię (z premier) by czasem wrócić aleją wspomnień.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Akcja jak dostajemy młot robi . Bardzo mi się podobała każda część ale trójka nawet teraz graficznie jest śliczna a strzelania sprawia dużo przyjemności. Jedynie nie rozumiem decyzji o zamknięciu serwerów bo po multi grało się bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...