Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to najmocniejszy kandydat do gry roku na tę chwilę. Wszystko przez to że latania super bohaterem po mieście i czynienie mega burdelu jest dla mnie w 100% esencją gry konsolowej. Do tego naprawdę świetny soundtrack, ciekawe miasto i wybory moralne. Re-we-la-cja.

wyjdź z mojej głowy! oddaj mi me słowa estel!! :) zgadzam się ze wszystkim - gra roku (pewnie po nadchodzących grach z '3' się to zmieni ale na razie GOTY), wyebana muza (niestety sfx do dupy. może na super dts'ach jest lepiej :)) i najważniejsze - to jest GRA a nie mokre sny developera o zrobieniu filmu (tak, na ciebie patrze L.A. Zmua). Graficzny wypas i trofkowy szał to miłe dodatki :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanko odnośnie inFamous 1 & 2: Ta gadka o bestii to była metafora czy faktycznie chodzi o jakiegoś uber przeciwnika. Poproszę o krótką odpowiedź bez spoilerów bo jeszcze inFamous 2 nie mam :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Platyna pękła :D Z moim nastawieniem i czasem jaki posiadam na granie to osiągnięcie podwójne.

Gra jest genialna. Spoiler z zakoniczenia gry:

 

Jakos tak dziwnie gralo mi sie jako zly, a juz koncowka gdzie musialem zabic Zakea byla straszna :(:( Obawiam sie, ze tworcy beda mieli problem z kolejna czescia, patrzac na to jak roznia sie oba zakonczenia. Nie sadze zeby nagle postanowili zakonczyc serie na 2 czesciach. Cholernie chcialbym jakies DLC, zależne od tego jaka karme sie mialo :D

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra została w pełni zaliczona, jedynie zostało parę rzeczy do zrobienia na platynkę.

Tak jak piszą poprzednicy, jest bardzo dobra wizualnie jak i dźwiękowo, dynamiczna, a przede wszystkim wciągająca.

 

Jak grałem po stronie dobra to zakończenie było spoko, ale po stronie zła... mimo że miało być złe zakończenie, przesadzili trochę według mnie :confused:.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zagrałem w demko iii... wrażenia są pozytywne. Nie podoba mi się to, że kamera jest trochę za blisko bohatera. System walki wręcz... Hmm. No średni. Grafika ma swoje momenty, muzyka dalej na wysokim poziomie, ale już po demie czuć tu monotonię znaną z jedynki.

Odnośnik do komentarza

Dawno w sumie nie udzielałem się na forum, ale dziś skończyłem IF2 i muszę to napisać.

 

Ta gra jest GENIALNA (grafika, muzyka - tylko mi kojarzyła się z Lostami?, historia, jak na grę akcji to 1 klasa, poczucie mocy ehh).

 

Dodam, że ostatnio każda gra mnie nudzi (L.A. Noir po pierwszym zachwycie - kupno na premierę jestem na 16 sprawie dopiero), z wyjątkiem NBA 2k11, tak tu znowu poczułem chęć grania i feeling.

 

Dla mnie jak na razie GOTY. Zapewne nie dowiezie do końca roku (U3, GeoW3), ale na TOP3 ma duże szanse.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam inną teorię na ten temat: kasy zabrakło - to fakt, ale nie na marketing czy reklamę tylko na wykupienie wysokich ocen przy rezencjach. Ekspertem nie jestem, ale tak mi to właśnie wygląda ;)

Również uważam, że nie zapłacono za recenzje, ale nie chciałem tym samym wywoływać wojen i zawarłem to wszystko w "marketingu" tej produkcji. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...