Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Zmień poziom trudności na niższy, wtedy będziesz dostawać więcej doświadczenia.

hmmm... z tego co pamiętam, to poziom trudności zmieniony na "pokłosiu" nie wpływa na ilość przyznawanych punktów;

 

jak zdobyć punkty było już omawiane parę razy: albo biegasz po mieście i znajdujesz miejsce, w którym pojawiają się przeciwnicy, rozwalasz ich, respawnujesz i rozwalasz i... albo robisz misje użytkowników, ale nie polecam (poza tym punkty z misji użytkownika przydzielane są tylko raz do puli; potem, przy kolejnym przejściu tej samej misji, wyskakują, że niby je nabijasz, ale nie są dobijane do sumy); ja znalazłem taką miejscówkę na drugiej wyspie, gdzie respawnowałem się w jednym ze "szpitali", a za skrzyżowaniem miałem wesołą gromadkę celów; wpadałem, robiłem im jesień średniowiecza, podchodziłem do ściany, pod nogi rzucałem sobie z 3 granaty; zgon, respawn i znów mogłem ich tłuc (było to szybsze, niż ucieczka z tego miejsca wystarczająco daleko, by mogli się zrespawnować); jeśli jednak masz do zdobycia 9k punktów, to chyba zalecałbym szybkie przejście gry jeszcze raz, tylko tym razem kupuj tylko usrpawnienia związane z daną karmą, a nie bierz tych neutralnych; w jeden wieczór powinieneś dać radę to załatwić;

 

a co do postaci, to nie wiem czemu się czepiacie; mi co prawda cole 2 nie przypadł do gustu i wolę cole 1, ale ogólnie uniwersum trzyma się swojego fajnego charakterku; jak dla mnie to trochę taki komiksowy klimat, który mi się najbardziej kojarzył z bajeczką "Moto myszy z marsa" (sam nie wierzę, że przyznaję się że oglądałem ten chłam xD);

Odnośnik do komentarza
jeśli jednak masz do zdobycia 9k punktów, to chyba zalecałbym szybkie przejście gry jeszcze raz, tylko tym razem kupuj tylko usrpawnienia związane z daną karmą, a nie bierz tych neutralnych; w jeden wieczór powinieneś dać radę to załatwić;

Nie no, już sobie poradziłem :D Po prostu trofeum mi nie zaskoczyło jak powinno, ale po wczytaniu wcześniejszego sejwa wszystko grało - odblokowywanie kolejnych mocy rzeczywiście było niepotrzebne.

 

A co do misji graczy - w jednym z ostatnich patchy zablokowano możliwość trzaskania tam nie wiadomo ile XP, dlatego ostatecznie dostaje się teraz za nie śmiesznie mało doświadczenia.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie mam pierwsze godziny grania za sobą. Już czuje, że to będzie nie tylko killer graficzny ale także świetny i efektowny sandboks. Niezłe wrażenie robi początek gry, zupełnie jak w God of War. Nem Marais jest bardziej kolorowe od szarego Empire City, na ulicach więcej się dzieje, bardzo dobrze wypada oświetlenie i jakość tekstur. Cole jest jeszcze ciekawszy niż poprzednio, ogolnie bardzo pozytywnie i fajnie, że dostajemy dodatkowe punkty XP jeśli mamy save z pierwszego inFamous.

Edytowane przez NEMESIS US
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dodatek Festival of Blood to zabawa na jakieś 3-4 godziny.

 

recenzja

 

Chyba dziś i tak wezmę, 9.99 $ na amerykańskim PSS, to na polskim PSS przeliczają na 36 zł, tak?

Tak, na PL powinno to kosztować 36zł. Uzytkownicy PS+ powinni mieć odrobinie taniej (na US dostali zniżkę więc może my też ją będziemy mieć).

 

EDIT: potwierdzone - zniżka dla PS+ (20%) i wsparcie Move dla "podstawki" (na dniach, w Festival of blood bedzie chyba od początku).

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Festival of Blood ukończony i mam trochę mieszane uczucia.

 

Przede wszystkim jest za krótko - 4h na cały wątek główny i wszystkie znajdźki. Do tego kompletny brak charakterystycznych dla gry wyborów i questów pobocznych. Dopiero po zaliczeniu wątku głównego mamy dostęp do misji z edytora, przy czym nie są to takie misje jak w podstawce. Część jest wykonana przez Sucker Punch, część przez innych użytkowników, ale we wszystkich raczej palce maczał producent. Misje są ciekawe, profesjonalnie wykonane i ze scenkami w postaci komiksów przetłumaczonych na polski (stąd wnioskuję, że misje były stworzone znacznie wcześniej).

 

Na plus nowe moce (świetny rój) i naprawdę genialny klimat miasta.

 

Ogólnie jak za plusowe 28,80 to naprawdę fajna inwestycja, ale spodziewałem się jednak trochę dłuższej i bardziej rozbudowanej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Festival of Blood ukończony i mam trochę mieszane uczucia.

 

Przede wszystkim jest za krótko - 4h na cały wątek główny i wszystkie znajdźki. Do tego kompletny brak charakterystycznych dla gry wyborów i questów pobocznych. Dopiero po zaliczeniu wątku głównego mamy dostęp do misji z edytora, przy czym nie są to takie misje jak w podstawce. Część jest wykonana przez Sucker Punch, część przez innych użytkowników, ale we wszystkich raczej palce maczał producent. Misje są ciekawe, profesjonalnie wykonane i ze scenkami w postaci komiksów przetłumaczonych na polski (stąd wnioskuję, że misje były stworzone znacznie wcześniej).

 

Na plus nowe moce (świetny rój) i naprawdę genialny klimat miasta.

 

Ogólnie jak za plusowe 28,80 to naprawdę fajna inwestycja, ale spodziewałem się jednak trochę dłuższej i bardziej rozbudowanej rozgrywki.

 

Nie nie, misje które mają komiksowe wstawki również tworzone są przez innych graczy (oczywiście te zrobione przez twórców na pewno były przygotowane wcześniej). To jedno z usprawnień edytora, teraz będzie można tworzyć normalne misje z jakąś mniej lub bardziej rozwiniętą fabułą.

Edytowane przez pawelgr5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...