Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zakupiłem dodatek, ale mam problem, bo ściągam od 3 godzin i mam dopiero 20% gry.

Wam też tak powoli pobierał się ten dodatek, czy tylko ja mam taki problem ?

 

Zrób test łącza na PC i PS3, może masz coś nie tak z siecią. U mnie też nie było problemów z dodatkiem, choć zdarzyły mi się przy innych okazjach np. Karkandzie do BF3 - trzy razy zawiesiło mi ściąganie i musiałem zaczynać od nowa.

Odnośnik do komentarza

U mnie ściąganie na ps3 to najwolniejsze (pipi) z mozliwych, 360 ściąga szybciej, pewnie przez ustawienia sieci moje. Do rzeczy, Festiwal Krwi działa bez Infamousa 2 ponoć. Czy mozna w niego grać z przyjemnością i bez spoilerów jak nie grało się w dwójke? Czy po prostu teraz zakupić i zassać i poczekac na zakup dwójki i ograć najpierw dwójkę. Pozdrawiam

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie ściąganie na ps3 to najwolniejsze (pipi) z mozliwych, 360 ściąga szybciej, pewnie przez ustawienia sieci moje. Do rzeczy, Festiwal Krwi działa bez Infamousa 2 ponoć. Czy mozna w niego grać z przyjemnością i bez spoilerów jak nie grało się w dwójke? Czy po prostu teraz zakupić i zassać i poczekac na zakup dwójki i ograć najpierw dwójkę. Pozdrawiam

Działa. Ja go przeszedłem przed zainstalowaniem inF2. Dobrze znać grę (historię, postaci), ale nie jest to jakoś specjalnie wymagane przy nim (oddzielna, ciekawa historia). Wg warto zainwestować w to DLC.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Wg mnie, jeśli komuś inF się podoba, FK powinien mieć. I tak, dokładnie w taki sposób się to prezentuje. Raz jeszcze - warto.

 

Dodam, że w inF2 brakowało mi czegoś na wzór lotu w formie nietoperzy z tego DLC. Jakże to wpływa na płynność rozrywki i czas przemieszczania się od punktu A - B. Kapitalna sprawa. Dodatkowo wybornie się prezentująca.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...