Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

No, widzę że Orion załapał :) Nie jestem zaskoczony. Jesteś ze Starachowic, tak? Chodziłem tam do ogólniaka (2 LO im. Stanisława Staszica) Piękne czasy, a St-ce relatywnie często odwiedzam.

 

Ale żeby nikt nie mówił, że piszę nie na temat... Infamous 2 to dobra gra. Naprawdę :)

Odnośnik do komentarza

Przecież to wszystko jest pisane z przymrużeniem oka. Ludzie, trochę ogłady.

 

O'rly?

 

Dzięki za oświecenie, bo się nie domyśliłem.

 

Ale żeby nikt nie mówił, że piszę nie na temat... Infamous 2 to dobra gra. Naprawdę

Tru. Dlatego czekam na część 3. Mam nadzieję, że SP jakoś za niedługo potwierdzi.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Przecież to wszystko jest pisane z przymrużeniem oka. Ludzie, trochę ogłady.

 

O'rly?

 

Dzięki za oświecenie, bo się nie domyśliłem.

 

Ale żeby nikt nie mówił, że piszę nie na temat... Infamous 2 to dobra gra. Naprawdę

Tru. Dlatego czekam na część 3. Mam nadzieję, że SP jakoś za niedługo potwierdzi.

 

Sucker Punch podobno bierze się za coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Przecież to wszystko jest pisane z przymrużeniem oka. Ludzie, trochę ogłady.

 

O'rly?

 

Dzięki za oświecenie, bo się nie domyśliłem.

 

 

No jakos nie bylo tego widac po poscie.

Łorewa. Ja wiem co chciałem przekazać. Moja wina, że nie dałem emotki, ale wydawała mi się zbyteczna. Widać niektórzy mają w (pipi)e kołek i trzeba im pisać jak krowie na rowie. W przyszłości się poprawię ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co ta spina, Twój post zabrzmiał serio i spointowałem go po swojemu. Byłem ździwiony, że ktoś taki jak Ty nie czai bazy, jak widać nie bezpodstawnie :)

pozdro

 

Nie spinam się. Taki żarcik rzuciłem. A co do "podstawności" lub jej braku to się nie dogadamy ;) Zresztą chyba pora kończyć ten off, bo się pewnie zaraz warny posypią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po zainstalowaniu patcha pojawił się problem,mianowicie pojawia sie komunikat,iz gra jest uszkodzona. Gre kupilem ze składki wiec nie wiem czy da sie cos zrobic,musze od nowa pobierac czy cos?

Musisz usunąć, pobrać jeszcze raz. Jak zainstalujesz to pobierze patcha i będzie śmigać. Też tak miałem, ten patch ewidentnie coś uszkadza w grze. Save po ponownej instalacji na szczęście działa.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli coś namieszam, przekręcę (pewnie tak) to sorry.

 

Skończyłem grę jako dobry, zrobiłem wszystko co było do zrobienia (wiadomości, zadania dodatkowe, shardy). I zostały mi dwie moce do wykupienia (około 7k ex) do trophy, wiem, że w dwójce można nabijać expa za misję z edytora. Choć idzie to dosyć żmudnie a same misje zanudzają. nie chce mi się ich wykonywać.

 

Pamiętam, że coś, gdzieś, kiedyś czytałem zanim zacząłem jeszcze grać. Że jak przejdzie się drugi raz grę to wtedy w nagrodę dostaje się ileś tam expa i coś jeszcze. Prawda to, jak to wygląda dokładnie?

 

Bo jeżeli tak to ten exp (bonusy) dostanę do pierwszego przejścia które kończyłem (dobry). Czy do tego drugiego (zły)? Bo jeżeli do pierwszego to mogę teraz olać expienie a dopiero jak zaliczę grę drugi raz to wrócę i wykupię brakujące moce "na pierwszym przejściu".

Odnośnik do komentarza

Po skończeniu gry drugi raz i uzyskaniu odmiennego zakończenia dostaje się komunikat (po creditsach) o zaliczeniu gry na obydwa możliwe sposoby, co nagradzane jest 15 tys. XP oraz odblokowaniem wszystkich mocy z przeciwnej karmy. Sam przechodzę grę drugi raz jako Zły, ale wszędzie można wyczytać, że za drugie ukończenie dostaje się wspomniany bonus. Poziom trudności dowolny.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...