Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer:

 

 

"inFAMOUS 2 Festival of Blood will be a brand new standalone single player DLC for download via PSN. "

 

Czyli DLC, ale jako osobna gra. inFamous 2 nie będzie potrzebne do uruchomienia.

 

http://blog.eu.playstation.com/2011/08/16/infamous-2-festival-of-blood-revealed-at-gamescom/

Odnośnik do komentarza

Zaje,biście.

 

Zawsze mi brakowało tego, że Sony nie wydaje singlowych dlc do swoich exów (no nie licząc LBP). Klimacik może być ekstra, poza tym ogromne brawa dla SP/Sony za posiadanie jaj ;p Trzeba mieć jaja żeby w końcu zerwać ze schematem zombie i wrzucić wampiry ;]

 

Chwała im za to.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hehe, ja wczoraj ukonczyłem drugi raz. Świetna gierka, praktycznie we wszystkicm ulepszona względem części pierwszej, ale misje poboczne za często się powtarzają i szkoda że praktycznie wyeliminowali sztuczki. DLC zakupię, bo zapowiada się ciekawie.

 

Heh dzięki stoodio.

Edytowane przez Square
bo tak
Odnośnik do komentarza

Niedługo sam będę ogrywał inFamous 2, bo zaliczyłem niedawno pierwszą cześć i mimo początkowej niechęci przekonałem się do gry i jeszcze przed "dwójką" zaliczę pierwszą część po ciemnej stronie mocy. Zayebista gierka a skoro dwójeczka jest jeszcze lepsza to nie mam pytań, Festiwal Krwi kupuję bankowo.

Odnośnik do komentarza

Ok, zebrałem się w sobie i dokończyłem grę drugi raz. Spoko, dostałem 15KXP i resztę mocy, ale cholera - jak mam kupić teraz te z przeciwnej karmy, skoro nie mam za co? Zrobiłem już wszelkie questy, ale nadal brakuje 9K XP żeby wykupić resztę. W samej grze nie mam już nic do roboty. Okej, są questy graczy ale dostaję za nie śmiesznie mało XP. Od wczoraj zaliczyłem kilkadziesiąt misji ale moje XP ledwie drgnęło. W grze jest chyba jakaś blokada anty-boostowa, bo w większości zadań w ogóle mi xp nie zalicza, albo zalicza o wiele mniej niż powinno.

 

Jakieś pomysły co do szybkiego zebrania doświadczenia? Grę chcę przejść jeszcze trzeci raz, ale wcześniej opipieje chyba próbując wykupić brakujące moce:)

Odnośnik do komentarza

Nom fabuła i postacie oprócz Cola który imo jest ok to porażka na całej linii. W jedynce też była słaba fabuła ale tam chociaż zakończenie było świetne. Tak w dwójce to... %#$$%$554 ktoś w jakimś temacie napisał "Infamous 2 - fabuła z downem" ja też się pod tym podpisuje. Czasami miałem wrażenie, że Sly był lepszy fabularnie :sorcerer: , w następnej grze SP powinni popracować nad postaciami i fabułą.

 

Dobrze, że można chociaż "przełączać" cut-scenki, ufff.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wszystkie postacie są do bani, Cole nie wygląda tak tragicznie tylko dlatego, że występuje razem z plejadą tragicznych bohaterów. Jak z gry dołączanej do paczki mielonego mięsa w Realu za 5zł. Smutne, bo całe środowisko gry, mechanika, gameplay, strona techniczna to najwyższy poziom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...