Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem. Kiedyś miałem na dysku całą sagę Buu w 720p z oryginalnym japońskim audio i polskimi napisami (żadnego amerykańskiego ani tym bardziej, tfu, tfu, francusko-polskiego ścierwa) i pewnego dnia moje przeszłe ja stwierdziło, że zdecydowanie za dużo to oglądam i... usunąłem to wszystko w cholerę. Problem polega na tym, że nie mogę sobie przypomnieć skąd ja to wziąłem, jedyne co dzisiaj umiem znaleźć to amerykański szajs albo co gorsza nagrania z polskiej telewizji. Ozłocę za odpowiednie linki na PW!

Podaj dalej :D  tez chce te linki wiec jak ktos ma to niech posle rowniez w ta strone bo narazie mam bardzo biednej jakosci :(

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Mam mały problem. Kiedyś miałem na dysku całą sagę Buu w 720p z oryginalnym japońskim audio i polskimi napisami (żadnego amerykańskiego ani tym bardziej, tfu, tfu, francusko-polskiego ścierwa) i pewnego dnia moje przeszłe ja stwierdziło, że zdecydowanie za dużo to oglądam i... usunąłem to wszystko w cholerę. Problem polega na tym, że nie mogę sobie przypomnieć skąd ja to wziąłem, jedyne co dzisiaj umiem znaleźć to amerykański szajs albo co gorsza nagrania z polskiej telewizji. Ozłocę za odpowiednie linki na PW!

Podaj dalej :D  tez chce te linki wiec jak ktos ma to niech posle rowniez w ta strone bo narazie mam bardzo biednej jakosci :(

+1, nie chcę oglądać Kai, bo jednak DBZ powinno się oglądać w oryginale, bez żadnych cięż   ^_^

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Masakra, ile można czekać na ten film :(. Co te japońce to ja nawet nie.

 

Pamiętacie GT? Chociaż sama seria była na tyle słaba, że nawet się nie uznaje jako kanon, to opening był naprawdę fajny.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DJcuDgVYjgI

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Masakra, ile można czekać na ten film :(. Co te japońce to ja nawet nie.

 

Pamiętacie GT? Chociaż sama seria była na tyle słaba, że nawet się nie uznaje jako kanon, to opening był naprawdę fajny.

 

http://www.youtube.com/watch?v=DJcuDgVYjgI

Slowa piosenki byly napisane przez wokalistke zespolu Zard, ktora pare lat temu umarla na raka.

 

Sam zespol Zard nagral swoja wersje chyba rok po Field of Views. Ktora wersja lepsza, to juz pozostawiam do wlasnej oceny:

http://www.youtube.com/watch?v=5Nit53YR0Fg

Odnośnik do komentarza

Goku ssj4 akurat spoko jest. Poza tym sam autor go narysował, cała reszta GT to filler, do którego Akira nawet palca nie przyłożył, dlatego nie jest uznawany za kanon.

Oficjalna kontynuacja DBZ to najnowsza kinówka.

A czekać trzeba długo bo nie dla psa kiełbasa. Czyli trzeba czekać aż wyjdzie DVD, chyba że znajdziecie jakiegoś guwnianego cama. Premiere na DVD i blu reju ma być we wrześniu.

Odnośnik do komentarza

DB GT do pojawienia się Bebi to niestety kiszka, potem robi się ciekawiej, ale cały ta otoczka, główni wrogowie (no może poza smokami) są naciągane i jakieś oderwane od klimatu serii. No i główni bohaterowie zawodzą (Trunks, jak już napisano, pierdoła, Pan słaba i Goku jakoś trzymający poziom). Co nie zmienia faktu, że SSJ4 i fuzja w Gogetę (jedyny raz w serialu), to były mocarne momenty. Podjazdu do przeprzednich serii tak czy siak nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zmieniam kanaly i trafilem na AXN Spin i akurat lecialy pierwsze dwa odcinki GT z jap dubbingiem. I troche nie rozumiem narzekania na GT - co prawda sam poczatek jest mocno bezsensowny, ale np. Baby Saga jest bardzo mocna. Ja sie dobrze bawilem ogladajac GT.

 

Nie tylko GT leci również odświeżona seria Z czyli Kai. A przynajmniej leciał bo wczoraj z tego co widziałem skończyło się na ubiciu Cell'a. Puszczają również pierwsze odcinki Naruto. Najlepsze jest to, że lecą oryginalne wersje (jap. głosy) z lektorem (chociaż lektor słaby, nie wyrabia z timingiem i dostał paskudnie przetłumaczony tekst).

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dlaczego GT ssie:

-One man show. Goku z idiotycznych sentymentalnych powodów został przywrócony do dziecięcej formy, autorzy najwyrażniej w (pipi)e mieli to, jak bardzo fani zżyli się z dojrzałym bohaterem, którego perypetie śledzili tyle lat. Z drugiej jednak strony, porzucono całkowicie rolę postaci drugoplanowych. Potężniejszy od SSJ3 Gohan zrobił się (nene)ką, zawsze o krok od Goku Vegeta zapuścił wąsy i nie osiągnął niczego poza SSJ2, Trunks i Goten szkoda nawet wspominać a Uub, który miał stać się kolejnym ziemskim obrońcą nie wygrał z nikim... 

 

-Fatalna fabuła: Beibe to trochę powtórka Buu sagi, Super 17 jest najgłupszą postacią jaką kiedykolwiek widziałem. No i ta końcówka, w której Goku wszystkich opuszcza bo... ja nie mogę, przecież Goku nigdy nie opuściłby swoich przyjaciół, zawsze będzie strzegł pokoju ziemi za wszelką cenę. 

 

-Design SSJ4, który zaprzecza idei Toriyamy (iluminacji) i brak badassowości. Słowo EPIC o wiele bardziej pasowało do Buu sagi, niż do GT...

 

Jednym słowem: GT nigdy się nie zdarzyło i trzeba zakopać te anime gdzieś w północnej Dakocie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...