Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niesmak pozostał. A poza tym takie rzeczy się taguje bo w przeciwnym razie większość tematów trzeba by omijać aż do zobaczenia danego materiału. Brakuje mi opcji podglądu tematu w zawartości ale przynajmniej spoilery kryją treść posta w zawartości co mocno mnie drażniło w poprzedniej wersji.

 

Pocieszam się faktem, że miałem rację co do

Spoiler

17-stki.

Jutro do obiadu będzie oglądane.

Odnośnik do komentarza

Ten 131 odcinek czyli ostatni w tej sadze Super zapowiada się jakoś słabo. Jeśli ma trwać tylko 19 minut to co oni wymyślą na zakończenie? Frieeza i C17 raczej nie stawią czoła Jirenowi, mogą jedynie przeciągnąć walkę do końca czasu i tym samym w ten słaby sposób ale uczciwie wywalczony przez Uniwersum 7 Jiren i ten jego klaun zostaną wymazani. Któryś z bohaterów z U7 otrzyma kule i wypowie swoje życzenie. I koniec, czekajmy do Grudnia na kinówkę. 

Odnośnik do komentarza

Było gdzieś info, że w scenie po napisach odc. 131, gdzie zazwyczaj jest zajawka kolejnego odcinka, ma pojawić się

 

jakieś nawiązanie do GT,

 ale nie wiem na ile to legitne.

Obstawiałbym tu jakiś smaczek, np. 

 

niebieskie wdzianko Goku

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

No i kim jest ten Saiyan z którym Goku walczy? Może Yamoshi o którym wspominał Toriyama? ;) Chociaż z drugiej strony miał on być jednym z "good guys".

A skąd wiadomo, że Goku walczy z Saiyaninem? Tekst, który się pojawia w trakcie trailera może przecież się odnosić do Goku. Mi się wydaje, że on tu walczy z jakimś bogiem zniszczenia.

 

Edit: Chociaż nie, chyba macie racje. Tekst się odnosi do przeciwnika, bo na końcu przecież jest, że "Earth has Goku". No to ciekawe co to za jeden będzie, może na koniec DBS zostaną przywrócone wszystkie wszechświaty, nawet te które kiedyś wymazał Zeno i właśnie tam gdzieś bedzie ten Saiyanin. 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, u55r napisał:

131 odcinek będzie ostatnim sagi BDSuper czy będzie jakaś kontynuacja tak jak np. Z miała 291 odcinków. 

 

Oco pytam? To czy po Dragon Ball Super nie zmienią nazwy Dragon Ball na jakaś tam, Ultra. 

A kij ich wie kinówka jest robiona jako część Dragon Ball Super i ma bezposrednio kontynuować fabułe z 131 epa z tego co czytałem. A czy kolejne epki będą częścią DBS to już nawet najstarsi nameczanie nie wiedzą,Akira chyba tez nie wie XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...