Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Bigby napisał:

Całkiem niezły odcinek, ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś lepszego. 

 

Brawa dla Vegety - za upór, determinację i niezłomną wiarę w U7. Zrobił wszystko co mógł, nawet przekazał resztki swojej mocy żeby Goku mógł jeszcze raz stawić czoła Jirenowi.

 

A Jiren nieźle zdziwiony. Myślał, że teraz pójdzie już z górki, ale ten cios chyba sprowadził go na ziemię. ;)

 

Teraz 2 tygodnie czekania.

 

 

:fsg:

Ciekawe czy to jest moment samej przemiany czy faktycznie tak jego włosy będą wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Epek niezły, choć myślałem, że będzie w całości poświęcony przyprawie. W pierwszej części świetnie pokazano siłę ciosów Jirena - w paru momentach aż prosiło się o X-raye jak z nowych Mortal Kombat. ^^Brakowało też choć trochę krwi na sponiewieranym Vegecie, ale wiadomo, że to już nie te czasy :frog:

Co do przemiany\full UI to też jestem sceptyczny. To z zapowiedzi kolejnego odcinka  prezentuje się wprawdzie lepiej niż skany, które wczoraj zapodał tu chyba @Bigby , ale też wolę "niepełny" UI. Gdyby kudły Goku po transformacji miały być białe, jak u aniołów, to jeszcze nawet koncepcyjnie trzymałoby się to kupy, ale srebrne? Naah.

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No co jak co, ale ichniejszy Janusz-san z działu marketingu dobrze to pomyślał - wystarczą dwa bazowe modele: Goku ze zwykłymi włosami i z postawionymi w SSJ. Ba, zmienić parę detali i już mamy Black Goku. :D

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

DWPleHMVwAIn1M7-1.jpg?resize=667,1024&ss

Mi tam ten sponiewierany dizajn się podoba. Ten niesponiewierany trochę oderwany od realiów serii, bo wygląda tak jakby Goku miał 17 lat ;) No ale Toriyama czemuś taki styl obrał dla tych konceptów dla Supera. Ogólnie czuję nawiązanie do kiedyśnich fanowskich chyba wizji SSJ5 ;) Zbieg okoliczności albo miły smaczek.

A tutaj jako bonus, najlepsze momenty z serii Super:
 



Szkoda że tak mało porządnego rysowania było w tej części DB :( Chyba jedyna słuszna kreska spośród całej ekipy.

Edytowane przez Masamune
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i gdzie te wszystkie wielkie plot-twisty, ja się pytam? Gdzie spisek Daishinkana i aniołów, czy tam bad guy z innego wymiaru\wcześniej wymazanego wszechświata, o którym tak wiele się dyskutowało?:D 

Wychodzi na to, że po prostu turniej sobie jest tylko i wyłącznie po to, żeby zabawić Zenków, a wymazywanie wszechświatów to jedynie tak, co by fajterzy walczyli na poważnie. Ot, koniec pieśni. Praktycznie żadnych niespodzianek na samym ToP, no może poza potężnie rozpisanym #17. :/

Btw: pojawił się ciekawy wywiad z Toriyamą:

http://pl.ign.com/dragon-ball/15520/news/autor-dragon-balla-nie-rozumie-czemu-seria-jest-tak-popularn
 

Wydaje się, że wyraźnie jest już zmęczony Dragon Ballem.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...