Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronce z której pochodzą screeny jest też krótkie podsumowanie odcinka. Nic nowego, ale jedno zdanie jest ciekawe:

 

"Even Beerus is dumbfounded at his strength and takes a deep breath."

 

Krótki film na temat osób, które pracowały przy odcinku specjalnym. Chyba sami najlepsi z Toei.

 

 

 

 

edit: Kolejne screeny (na profilu są jeszcze cztery inne).

 

 

:obama:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio oglądam na dragonballtime.tv czy jak kto woli animotime.tv

 

Obejrzałem te dwa odcinki i w sumie nie wiem co napisać :D Super walka, szczególnie ta w 110, ale niedosyt pozostał. Od teraz wszystkie odcinki do końca tego arcu będą za(pipi)iste.

Jestem ciekaw ostatniej sceny i co ona przyniesie.

 

E: oglądam jeszcze raz :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw ostatniej sceny i co ona przyniesie.

 

Obstawiam, że Frieza z jakiegoś powodu postanowił

 

 

dać Goku trochę swojej energii, niejako w rewanżu za to samo z drugiej pod koniec walki na Namek. Być może Friezie spodobało się, jak wszyscy bogowie się obs.rali widząc nową formę Goku i chce jakoś to wykorzystać do własnych celów, kto wie?

 

 

Odcinek 110 sztos, muzyka, walka i oczywiście transformacja. :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekałem całą noc, ale wszystkie serwisy miały poślizg i odcinki wylądowały później niż myślałem. Nie wspominając o tym, że każdy się rzucił i ciężko było w ogóle załadować strony. Taki hype. ;)

 

Póki co widzę, że special prawie wszystkim się spodobał i zrobił duże wrażenie. Seans przede mną, ale wygląda na to, że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza

Komentarze Friezy były najlepsze w tym specialu. Nie byłem za tym, żeby go przywracać, ale myliłem się. Jest świetny w tym arcu. Na końcu

pewnie daję swoją energię Goku, tak jak Son mu dał swoją na Namek.

Jestem ciekawy jak się skończy następny odc, Jiren chyba musi zostać pokonany niedługo, nie? Chyba nie będą się z nim meczyć z 20 odc. Obstawiam, że dzięki Friezie Goku znowu osiągnie Ultra Instinct i tym razem załatwi sprawę, bo już będzie od początku wiedział jak tego używać. Nawet bogowie zniszczenia byli obsrani. Świetna sprawa.

 

 

W sumie to reakcja Whis też była genialna. Wyglądał jak dumny nauczyciel. :D

Edytowane przez agst
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jakościowo było za(pipi)iscie. Widać, że wiele kasy w to włożyli. Mam nadzieję, że następne odcinki tez będą ładne (chociaż pewnie nie aż tak jak ten). W następnym odc walka

Hit vs Jiren wygląda bardzo dobrze. Hit zdaje się, że będzie walczył na maksa, wykorzystując swoje śmiercionośne techniki. Pewnie się skapnął, że nawet jeśli miałby wylecieć za zabicie Jirena, to warto to zrobić, bo nikt z nim nie ma szans.

 

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Osobiście stawiam ten moment za numer dwa w DBS, pierwszy to pierwsze użycie Kaiokena x20 w SSJB, acz oba te momenty to DB w najlepszej formie. Za to walka jedna z najlepszych w DB, te uniki, efekty świetlne i pomysłowość - super. Jiren jest nie do zajechania, nawet nie ma lekkiego zadrapania :D Nie zdziwiłbym się, gdyby pozostałe wszechświaty rzuciły się tłumem na Jirena, a on by pier.dnął i wszyscy by wylecieli poza arenę ;)

Odnośnik do komentarza

W końcu jakieś dobre odcinki. ;) Ta nowa forma Goku dużo ciekawsza niż God czy Blue.

 

A Jiren jest przekokszony nawet jak na standardy tej serii. Obstawiam jakiś leki twist z nim związany - może zaczął już turniej nie jako śmiertelnik, ale jako bóg? Zobaczymy.

 

 

Z spoilerów wynika, że za jakieś 2 odcinki Kale/Cuafila zmienią się w Super Sayian Berserk i mam głęboką nadzieję, że to nie im przypadnie zwycięstwo nad Jirenem, bo szczerze nienawidzę tych Saiyan z innego uniwersum.

 

 

A za największy plus tych dwóch odcinków i generalnie całego turnieju uważam...Freezera. Fajnie rozbudowali jego postać, a wszystkie jego teksty z ostatnich odcinków były kapitalne. 

 

 

Padłem w momencie jak zobaczył Spirit Bomb i stwierdził, że ma tylko złe wspomnienia związane z tym atakiem. :D A później użyczył Goku swojej energii.

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Kolejny ładny kadr

DLnW--QU8AEQxe5.jpg

 

 

Co ciekawe w oficjalnej DB Wiki pojawił się już opis nowej transformacji, a w nim ciekawe zdanie

DLnd0OZU8AAg1nh.jpg

 

 

Beerus, sądząc po jego zazdrosnej reakcji, chyba nie ogarnął tej sztuki, acz coś czuję, że Vegeta może znów wyskoczyć z nią jak z czapy i załatwić osłabionego już Jirena, dokładnie tak, jak to ongiś zrobił z Blue i złotą frezarką. Choć, szczerze mówiąc, liczę na coś innego, bardziej oryginalnego. :P

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...