Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

W zapowiedzi następnego odcinka Goku mówi, że pokaże laskom z U6

SSJ3.

 

 

Czy to... nie jest trochę mało logiczne, biorąc pod uwagę, że rzekomo ma odzyskiwać siły? :/

A ep. 112 nawet fajny. Dobrze, że najwidoczniej dostaniemy walkę Vegety z w końcu godnym go przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

W zapowiedzi następnego odcinka Goku mówi, że pokaże laskom z U6

SSJ3.

 

 

Czy to... nie jest trochę mało logiczne, biorąc pod uwagę, że rzekomo ma odzyskiwać siły? :/

 

A ep. 112 nawet fajny. Dobrze, że najwidoczniej dostaniemy walkę Vegety z w końcu godnym go przeciwnikiem.

Ale czy SSJ 3 nadal tak zabiera staminę? Wiem, ze tak było w Buu sadze, ale od tego czasu Goku troszkę przypakował. Więc wątpię, żeby nadal miał problem z tym poziomem.

Odnośnik do komentarza

Mnie jedynie zastanawia, że każda postać ma jakieś życzenie. No właśnie, jest jedno. Co jeśli w jakimś wszechświecie więcej osób ocaleje? Co, będą się prać między sobą, czy jak? Zresztą Goku pewnie już dawno za życzenie postawił sobie, że wskrzesi wszystko i wszystkich, bo kijowo tak bez przeciwników, by chyba odgryzł sobie głowę z nudów ;)

Odnośnik do komentarza

Jak akurat nie mam problemu o to, że mają SSJ czy SSJ2. Te poziomy obecnie i tak niewiele znaczą, gdy większość przeciwników taka silna.

 

Poza tym Saiyanie z U6 są znacznie potężniejsi (i bardziej rozwinięci jako rasa) niż Vegeta czy Goku z czasów kiedy po raz pierwszy się transformowali. No i biorąc pod uwagę, że Trunks i Goten osiągnęli SSJ ot tak, dla żartu, jakie to wszystko ma znaczenie? ;)

 

SSJ God czy Blue - tu już miałbym wątpliwości i nie chciałbym zobaczyć Caulifly/Kale/Cabbe w którejś z tych form zbyt szybko.

 

Fuzja, kto wie, może będzie ciekawie rozwiązana. Byle nie poprzez taniec. Kolczyki są równie prawdopodobną opcją. Zeno może uznać, że to fajne i nie zabroni.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Jak akurat nie mam problemu o to, że mają SSJ czy SSJ2. Te poziomy obecnie i tak niewiele znaczą, gdy większość przeciwników taka silna.

 

Poza tym Saiyanie z U6 są znacznie potężniejsi (i bardziej rozwinięci jako rasa) niż Vegeta czy Goku z czasów kiedy po raz pierwszy się transformowali. No i biorąc pod uwagę, że Trunks i Goten osiągnęli SSJ ot tak, dla żartu, jakie to wszystko ma znaczenie? ;)

 

SSJ God czy Blue - tu już miałbym wątpliwości i nie chciałbym zobaczyć Caulifly/Kale/Cabbe w którejś z tych form zbyt szybko.

 

Fuzja, kto wie, może będzie ciekawie rozwiązana. Byle nie poprzez taniec. Kolczyki są równie prawdopodobną opcją. Zeno może uznać, że to fajne i nie zabroni.

 

Macie Panowie rację, ale jakoś mi to podświadomie przeszkadza. Nic nie poradzę. 

 

A saga Buu to taki fabularny pierdzielnik, że tam nic mnie nie dziwi. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już dziś. ;)

 

DNQz8RUVwAADImW.jpg

 

 

edit: Odcinek 113 całkiem w porządku, jak dla mnie lepszy niż ubiegłotygodniowy z Cabbą, choć w gruncie rzeczy nie posunął fabuły jakoś szczególnie do przodu. Zwyczajnie kolejny przystanek przed lepszymi wydarzeniami. Miejmy nadzieje, że te zaczną się już od kolejnego epizodu, tym bardziej, że zobaczymy fuzję. Jak przypuszczałem, kolczyki Potara są dozwolone. ;)

 

 

GMZfrql.jpg

 

 

Wygląda też na to, że już w openingu mieliśmy tę postać:

 

dYz8ZRm.png

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

jeden z mocniejszych momentow w dragon ballu ever, mianowicie przemiana trunksa w ussj, oczywiscie w wersji orginalnej

 

zawsze to lubie po pijaku ogladac xd 

 

a tu drugi filmik w wykonaniu mojej ulubionej postaci 

 

mysle ze warto wkelic to do tematu bo jest jak widze jest

obecna tutaj gimbaza ktora nawet nie dotknela prawdziwego dbz

 

ta muzyka, ten dub, ta atmosfera, w db super takiego czegos nigdy nie zobaczycie. this is how db was made, bitches :D

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...