Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Ten cały motyw "miłości" z Universe 2 na początku mógł być zabawną parodią, ale przyznam, że teraz już się robi zwyczajnie męczący i żałosny w oglądaniu. Gdyby jeszcze naprawdę pozwolili 17-tce ich na całego wyeliminować, a nie tylko rzucić krótkim żartem o czelności przerwaniu transformacji, to by było super.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przypuszczam, że Ribrianne zbyt szybko nie odpadnie. Dość mocno ją reklamują, podobnie jak Kale i Cauliflę. Jej walka z Goku niestety wygląda (póki co) tak sobie, wyraźnie mając na celu zapełnienie odcinka.

 

W specialu może będzie lepiej, chociaż liczę, że Goku vs Jiren rozpocznie się jak najszybciej.

 

55YNlbS.gif

 

KOM9yZ1.gif

 

:D

Odnośnik do komentarza

Haha, przypuszczałem że Frieza się tak zachowa. Zapewnie nieraz zdradzi tego i tamtego. Kiedyś Frieza wyraził zdziwienie zapytany czy ma dla kogo walczyć. Są samotnikami, chyba jedynie jakoś tam więzi rodzinne działają, ale tak to każdy sobie chce zawłaszczyć wszechświat ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma, za tydzień będą 2 odcinki.

 

Goku chyba

wchłonie odbitą genki-dame? Tak to jakby wyglądało. Nie wiem, ale cieszę się, że będzie tylko w niebieskim podkoszulku, bo to zawsze budzi dobre wspomnienia z sagą Friezy.  

Nie mogę się doczekać, oby nie zawiedli.  ^_^

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę, to jeszcze nie wiemy w jaki sposób dojdzie do przemiany i co ją spowoduje. Można się oczywiście domyślać (Genkidama), ale ile razy zapowiedzi wprowadzały w błąd przez to jak były zmontowane. ;)

 

W każdym razie jeśli zrobią to na poziomie transformacji Golden Friezy z 94 odcinka, to nic lepszego nie potrzeba. 

Odnośnik do komentarza

Mnie się tam ta transformacja z GT podobała - przynajmniej jest fajnie zakorzeniona w historii Sayan i fabule Dragon Balla. A i cały ciąg logiczny prowadzący do jej zaistnienia był całkiem w porządku rozpisany.

 

Blue, Red, Gold, Whatever - już trochę mniej mi siadają. Przy tylu poziomach mocy jedyny ratunek to wyraźniejsze rozgraniczenie ich zalet/wad i wykorzystanie tego w walce pod konkretnego przeciwnika. Zalążki tego zaczynam dostrzegać w ostatnich odcinkach, więc mam nadzieję, że jeszcze bardziej pociągną te motywy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...