Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

The Zombie Island of Dr. Ned skończone, bardzo fajny dodatek, klimatyczne miejscówki, masa zombiaków do eksterminacji (czasami aż za dużo), warto ograć.

Zrobiłem 100% trofików i się zdziwiłem, że nie ma pucharka za wykonanie wszystkich misji, bo po ograniu podstawki, całego BL2 i TPSa przywykłem do jego obecności :D Z misji to została mi tylko jedna, więc praktycznie biorę się juz za kolejne dlc czyli Underdome. Zobaczymy czy rzeczywiście jest takie słabe ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie też miałem pisać, że przywrócili w dniu dzisiejszym online, w końcu.

 

Wczoraj skończyłem fabułę u Knoxxa, wiec może uda się pograć z kimś.

 

Today, multiplayer will be restored to Borderlands 1 on PlayStation 3 in both North America and Europe (and Japan is coming soon!).

 

Upon launching Borderlands 1 on PS3, you'll be prompted to download an update that enables the new matchmaking system. This update also contains a few other changes:

 

Within Borderlands multiplayer, you can sort your friends list in a few different ways:

Who is playing Borderlands

Who is online

Alphabetical order

The “And They’ll Tell Two Friends” Trophy will now grant correctly

Improvements to voice chat

Note that if your save was previously stored in the cloud instead of on your PlayStation 3 hard drive, some settings such as screen brightness, Y-Axis invert, etc. may need to be reset.

 

If you have any trouble, visit http://support.gearbox.com.

 

Thanks to everyone for your patience as we worked to find a solution, and special thanks to the folks at 22nd Century Toys for helping to make this happen!

http://www.gearboxsoftware.com/community/articles/1310/borderlands-1-playstation-3-multiplayer-functionality-restored
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie przeszedłem Borderlands i przymierzam się do dodatków. Trochę poczytałem i zdecydowałem się na General Knoxx i Claptrap's Revolution. I tutaj mam pytanie do Was - w jakiej kolejności grać żeby nie było za łatwo - najpierw Knoxx a później Claptrap?

Boję się, że Claptrap będzie za łatwy po przejściu Knoxxa, bo z tego co czytałem poziomy misji są zbliżone.

 

I drugie pytanie - po co jest Playthrough 2?  Są jakieś nowe misje i miejsca, czy gramy to samo tylko z trudniejszymi przeciwnikami?

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...