Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

kilka pytań:

1. dodatki w GOTY trzeba pobierać, nie ma ich na płycie?

2. odsprzedając wersję GOTY mogę również z kontem na którym aktywowałem kod na dodatki? (kod z pudełka działa jak ze składki?)

3. dalej trzeba robić backupy save'ów, czy naprawili już ten bug patchem?

 

Jak jest z kooperacja na jednej konsoli. Trzeba cały czas grać we dwójkę, czy można dołączać w czasie gry? Można grać postaciami z dwóch kont, czy trzeba z jednego czy może drugi gracz dostaje automatycznie jakaś postać.

Jeden z graczy jest jakby Hostem i dołączycie do jego gry (chyba że nową się zacznie). Obaj możecie grać swoimi postaciami i levelować je. Jeśli się nie mylę to wspólnie zaliczone misje będą odhaczone u drugiego gracza{nigdy tego nie sprawdzałem}.

Będą na pewno ;]

 

4. jest podwójne logowanie albo coś w tym stylu? zalicza też do trofeów obu graczom na splicie offline?

 

edit: a na trzy pierwsze pytania znasz odpowiedź (albo ktoś inny)? wydaje mi się, że na wszystkie odp brzmi "TAK", ale wolę się upewnić (chociażby z tym sejwem)

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Oferta ważna do 5 października, więc mam nadzieję, że się wyrobią. xD

Oferta ważna OD 5 października a nie DO. Wytłumaczenie z oficjalnego źródła: "The Borderlands promotion does not start until next week on 5th October. This was my mistake to put it on the post this week and I am very sorry I got my dates mixed up."

 

Muszę się wreszcie nauczyć, żeby samemu sprawdzać prawdziwość newsów z PS3site.pl, a nie ślepo im wierzyć. Dzięki.

 

 

Gra zaciągnięta, na razie bez dodatków, ale jest. Jak ktoś ma ochotę pograć w coopie przez neta, to zapraszam.

Edytowane przez Nemo_Perfecte
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Pożyczyłem od kolegi Borderlands GOTY i ku mojemu zdumieniu na płycie nie tylko nie ma DLC, ale nawet patcha! Jest to ta sama wersja co w dniu premiery. Jednym słowem skandal. :| Wbiłem 50 leveli nieświadomy, że to ta sama dziurawa wersja, dopiero jak przyszło mi wgrywać DLC okazało się, że potrzebna lata...

 

Aha, grało mi się całkiem przyjemnie. Tak oldschoolowo, trochę monotonna i nastawiona na split/online co-op, więc bez tego lepiej nie podchodzić.

//jakby to kogoś obchodziło. ;)

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego trzeba uważać, jaką edycje się kupuje. Podobnie jak w przypadku X-boxa Borderlands GOTY doczekało się dwóch wydań:

 

dhgd.png

 

Edycja z lewej ma voucher z kodem, który wklepujemy w celu pobrania DLC-ków z PSN. Ja mam egzemplarz z napisem "All 4 Add-On Packs", gdzie wszystko znajduje się na płytce. Także kupując wydanie opatrzone napisem "Voucher for All 4 Add-Ons Packs", ryzykujemy zakup podstawowej wersji (w przypadku zużycia kodu przez poprzedniego właściciela).

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gdyby ktoś chciał pograć (najlepiej przejść całą grę w coopie, od początku) niech da znać (jestem praktycznie na początku gry) ;)

 

Ta gra faktycznie daje kopa dopiero w kooperacji, grając kiedyś na początku samemu nudziłem się przy niej jak cholera, teraz trochę pograłem z randomowymi graczami i dużo lepiej się gra (a jeszcze lepiej by było gdyby grać z kimś ogarniętym kto nie pcha się wszędzie na chama i nie leci jak wariat :)).

 

Mam wersję GOTY więc mogę po skończeniu głównego wątku przejść również dodatki w coopie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...