Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam grę z plusa i powiem szczerze że gra mnie urzekła :) i jestem pod wrażeniem, jedynie co mnie denerwuje to wczytujące się tekstury ale zdarza się to tylko podczas początku gry i wczytaniu nowego poziomu. Jeszcze można się przyczepić do mało czytelnego menu postaci :) Ale tak to jest rewelacyjnie, zobaczymy jak będzie dalej po dopiero jestem po zabiciu gościa który podobno ma trzy jaja :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jest jakiś sposób na ogarnięcie w jakich lokacjach mam jeszcze niewykonane zadania? Claptrap czasami mówi nam, że w miejscu X czy Y czekają nowe zadania, ale jeśli dzieje się to podczas jakiejś misji to zapominam o tym. Chciałbym sobie poczyścić wszystkie misje zanim wyruszę na sporą część nowych.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

To DLC to kiepski żart. Dwie mapy są jeszcze znośne i ich pchnięcie sprawia jeszcze jakieś wrażenie z namiastką atrakcyjności. 20-rundowiec na koniec to największa bzdura w historii hordy/arena slaughter'ów. Poprosiłem kumpla ze zmodowanym pistoletem by rozwalił wszystko za mnie. Ja poszedłem spać więc tym bardziej szacun za próbę.

Odnośnik do komentarza

Próba zakończona sukcesem - Borderlands na 100%.

 

Posiłkowałem się wszystkimi dostępnymi trikami i glitchami, "po bożemu" bym tego nigdy nie zrobił - nudne to DLC do bólu. Z jednej strony zadowolenie, z drugiej koniec mojej przygody z Pandorą na tę chwilę (czekamy na Pre-sequel)...

 

Zaprawdę świetna seria. Lubię grać w gry, które znam :)

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co masz na myśli z tym lootem? I jeszcze dopytam o te mapy - któret są według ciebie znośne? Dla mnie najgorsza była Hell-Burbia :/

 

Gratki z okazji zmęczenia Underdome. 20-rundowiec to istna masakra. Dwójkę również na setkę pchnąłeś?

 

W dwójce wcześniej wbiłem stówę, za jedynkę ciężko było mi się zabrać z uwagi na to słabe DLC oraz przegiętego Crawmeraxa (gram solo).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...