Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jest jeden trofik do wbicia, do którego potrzebna jest osoba, która go już ma, albo pracownik Gearbox. Jeżeli nie da rady wpisac drugiego gracza na splicie to platynki się nie wbije.

Siema. Mam to trophy o którym mowa "And They'll Tell Two Friends". Jak chcesz to możemy się ustawić na jutro (piątek 12.09) tak pod wieczór. Dodaj mnie: Alu3.

 

U mnie po przymusowym formacie hdd i utracie wsyztskich save'ow z kilku lat zacząłem znowu latać po Pandorze. W planach jest zaliczenie brakujących trofeów z dlc.

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza

Online w Borderlands nie działa w wersji na PS3. Spowodowane to było zamykaniem serwerów GameSpy (PS3 i PC) i jakimiś problemami na konsoli Sony. W tej chwili (sprawdzane 2-3 tygodnie temu, ale nie było żadnego newsa, że działa, więc...) na PS3 działa tylko splitscreen (nie u mnie) i granie po lanie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wywaliłem instalke wraz z łatką i spróbowałem odpalić splita nie będąc zalogowanym do PSN. Ku mojemu zdziwieniu odpalił się normalnie i momentalnie wbiłem większość pucharków za coopa. Do platyny brakuje mi 15 zabójstw Brickiem, 15 misji w coop i ten nieszczęsny pucharek, którego nie wbiję :confused: Może pobawię się z drugą konsolą jak skołuję dodatkową kopie gry.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ja tam jestem... specyficzny i mnie takie tytuły jarają bardziej solo. Co prawda kumam frajdę ze wspólnego grania w towarzystwie kumpli, ale kiedy tytuł posiada choćby jakąś namiastkę fabuły, to wolę pierwsze przejście obalić w samotności - co-op ewentualnie na drugi playthrough.

Borderlands splatynowałem praktycznie solo (nie licząc pomocy kumpla przy trofeach wymagających obecności innych graczy), podobnie zresztą zrobiłem z obydwiema częściami Dead Island.

Choć w takim Destiny czy Defiance z radością witam znajomych i chętnie wykonuję misje wraz z nimi, lub kompletnymi nieznajomymi - chyba się starzeję :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem ponownie jedynke dobijając 50 lvl. Ku mojemu zdziwieniu mogłem dalej zbierać expa na następne poziomy. Tak się wciągnąłem eksterminacją Guardian'ów i Crimson Lance'ów przy użyciu Hellfire'a, że wbiłem 58lvl, niestety gra nie pozwoliła na dalsze pakowanie (pewnie wymaga dodatku).

Zawartość automatów bije na głowę to co otrzymaliśmy w dwójce i TPS. Częste legendy i fiolety są na porządku dziennym. Rewolwery są genialne, czuć ich moc przy strzelaniu. Żywiołowe ataki też robią lepszy efekt niż w kontynuacjach. Lista życzeń do uwzględnienia w trójce się powiększa.

 

Porobiłem wszystkie trofea i do platyny brakuje tego jednego nieszczęsnego pucharka, którego nie da rady wbić bez dwóch kopii gry i dwóch konsol :/ Nie ma ktoś udostępnić BL w wersji cyfrowej? Albo może posiada dwie konsole?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Porobiłem wszystkie trofea i do platyny brakuje tego jednego nieszczęsnego pucharka, którego nie da rady wbić bez dwóch kopii gry i dwóch konsol :/ Nie ma ktoś udostępnić BL w wersji cyfrowej? Albo może posiada dwie konsole?

 

Nie "cebuluj" :) Jest promocja na Bordery - za 21zł to nie tragedia. Kumpla z konsolą pewnie też znajdziesz, więc do dzieła :)

Odnośnik do komentarza

W tym konkretnym przypadku popieram wersję Zdunka, przycebulenie nie było by złe w związku z tym brakiem online.

 

Widzę, że to wersja GOTY kosztuje 21 PLN i możliwe, że jednak się skuszę dla dodatków. Powiedzcie tylko czy są one warte ogrania? :)

 

@Voytec

Z góry dzięki za pomoc. Musze tylko zagadać do kumpla o konsole, ale to już obgadamy na PW co i jak.

Odnośnik do komentarza

Dodatki do pierwszego Borderlands, hmm, wszystkie dają radę no może nie underdome ale opłacalne bo jest w nim bank,a wyspa z zombiakami trochę przynudza.Ale każdy fan zagrać musi :P A i masz trochę więcej lvli z farmory i rewolucją claptrapów.

No właśnie, farmory,tyle skrzynek że się w głowie nie mieści, w rewolucji też jest ich dużo i nie trzeba się bawić ale dropy gorsze, a i sklepik niedaleko

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...