Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos gra online? Ja zakupilem pelna wersje + dodatki na PSS i od wczoraj wbilem 16lvl. Gre mialem wczesniej na X360 ale konsola zaliczyla ROD'a. Wczoraj mialem problem z dolaczeniem sie do gry w sieci. Jak wszedlem w charakter select to widzialem tylko 1 LVL postacie. Dopiero przy single player zobaczylem moja postac. Musze sprawdzic czy dzis bede mial to samo.

Odnośnik do komentarza

Jak jest z kooperacja na jednej konsoli. Trzeba cały czas grać we dwójkę, czy można dołączać w czasie gry? Można grać postaciami z dwóch kont, czy trzeba z jednego czy może drugi gracz dostaje automatycznie jakaś postać.

Jeden z graczy jest jakby Hostem i dołączycie do jego gry (chyba że nową się zacznie). Obaj możecie grać swoimi postaciami i levelować je. Jeśli się nie mylę to wspólnie zaliczone misje będą odhaczone u drugiego gracza{nigdy tego nie sprawdzałem}.

Odnośnik do komentarza

Jak jest z kooperacja na jednej konsoli. Trzeba cały czas grać we dwójkę, czy można dołączać w czasie gry? Można grać postaciami z dwóch kont, czy trzeba z jednego czy może drugi gracz dostaje automatycznie jakaś postać.

Jeden z graczy jest jakby Hostem i dołączycie do jego gry (chyba że nową się zacznie). Obaj możecie grać swoimi postaciami i levelować je. Jeśli się nie mylę to wspólnie zaliczone misje będą odhaczone u drugiego gracza{nigdy tego nie sprawdzałem}.

Będą na pewno ;]

Odnośnik do komentarza

Postacie z edytora są całkiem spoko, stworzyliśmy z kumplem dwie na tych samych lvlach na których mieliśmy przed crashem save + skill pointsy w ilości adekwatnej do lvlu. Zero itemków, kasy i playthrough 2. Ograliśmy kawałek podstawki żeby pozdobywać w miarę normalne itemki i zaczeliśmy dodatki. Została nam już tylko zbrojownia Knoxx'a (jesteśmy gdzieś w połowie) i podczas zabawy tylko konsola zwiesila sie dwa razy wlaśnie podczas gry w zbrojownie.

 

Ogólnie cała gra + dodatki to maaaasa zabawy jeśli ma sie kompana(bądź kompankę :) ) do zabawy. W grze jest w pisdu bugów, bagów, błędów i niedoróbek, nieraz całkiem śmiesznych (czasem po śmierci kamera zostaje w przechylonej pozycji :teehee: ) jednak nie przeszkadzają one aż tak strasznie w grze i to naprawdę mały minusik przy tak genialnym pomyśle na grę.

Czekam na jakieś informacje o drugiej części, mogliby trochę usprawnić działanie bo jednak w niektórych momentach gra strasznie potrafi chrupać, grafika może sobie zostać taka jaka jest, nie o nią tutaj chodzi. Duuużo więcej tego samego + kilka nowych pomysłów i więcej do szczęścia nie potrzeba jeśli chodzi o Borderlands. :good:

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i Borderlands pękł. Grę wspominać będę miło, pomimo pewnej monotonni (misje są zbudowane na prostych konstrukcjach - idź zabij kolesia, zbierz łup i wróć do zleceniodawcy). Głównym plusem jest ten niesamowity klimat, fajne patenty z rozwojem postaci i niezliczona ilość broni :) A i wkurza mnie to, że gdy wchodzisz do jakieś miejscówki, to trzeba przeczekać ze 2-4 sekundy aż obiekty przestaną być zamazane. Jakoś mnie to irytowało :)Ogólnie polecam... Czekam na drugą odsłonę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Polecacie te gierke na splita z bratem ? uwielbiamy gierki coop, bawily nas tytuly jak Lara croft Atgol, czy resident evil 5. Jak tam dziala ten coop w ogole ? jest story mode ? mozna isc w 2 rozne strony ?

 

Bierz śmiało gra jest super ,ja zaliczyłem to z kumplem na xboxie , i teraz na ps3 przy drugim przejściu mieliśmy robić questy z DLC ,ale mój save się zepsuł i na chwile obecna ograne,na dwóch jest story mode robicie questy i cisniecie razem.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie downloadu z PSN, próbuję sobie ściągnąć grę a tu na 30, czasami na 89% przestaje ściągać, wznowić nie można ani nic z tym zrobić!! Macie taki problem. Próbowałem już kilka razy ściagać (około 8-10) i zawsze (z 6 razy) kończyło mi sie właśnie na 89%. Czy ktoś to może sprawdzić. Inne tytuły się ściągają bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie downloadu z PSN, próbuję sobie ściągnąć grę a tu na 30, czasami na 89% przestaje ściągać, wznowić nie można ani nic z tym zrobić!! Macie taki problem. Próbowałem już kilka razy ściagać (około 8-10) i zawsze (z 6 razy) kończyło mi sie właśnie na 89%. Czy ktoś to może sprawdzić. Inne tytuły się ściągają bez problemu.

 

 

Może to głupie, ale masz wolne miejsce na dysku? Ja ściągałem bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Witam

Mam pytanko odnośnie 2 DLC Mad Moxxi's Underdome Riot

Czy można w niego grać na splicie?

Jak jest z poziomem trudności dla postaci o lvl 60+ idzie go przejść solo?

Nie pamiętam czy jest split, ale trudne to jak cholera, myślę że można dostać szału. Zrobiłem tylko jeden etap.

Odnośnik do komentarza

na ps3 robiło sie to na splicie używając słabej postaci oraz pakernej postaci, którą gram normalnie. jako, że przeciwnicy dostosowują się do postaci, która 'załozyła gre' to nasz przepak zjada wszystkich bez problemu. jednak nie zmienia to faktu, ze nawet wtedy jest to ogromnie czasochłonne, nudne i w ógle do pupy

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie downloadu z PSN, próbuję sobie ściągnąć grę a tu na 30, czasami na 89% przestaje ściągać, wznowić nie można ani nic z tym zrobić!! Macie taki problem. Próbowałem już kilka razy ściagać (około 8-10) i zawsze (z 6 razy) kończyło mi sie właśnie na 89%. Czy ktoś to może sprawdzić. Inne tytuły się ściągają bez problemu.

 

 

Może to głupie, ale masz wolne miejsce na dysku? Ja ściągałem bez problemu.

Miejsca na dysku mam jakies 170GB więc na pewno go nie brakuje.

 

Kiedy ostatnio próbowaliście ściągnąć gre?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...