Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Tez tak mialem na jakims romie Omegi. Co wiecej zaczelo sie znikad i musialem przeinstalowac rom na nowy. W ktorejs Omedze tez mialem, ze resetowal mi sie telefon a ja naczytalem sie o padajacych SIII i chcialem leciec do serwisu, kekeke. Moja rada - sprobowac na innym romie / zaktualizowac soft.

Odnośnik do komentarza

Nie napisałeś czy telefon jest na customie. Jeśli tak to możliwe, że posypało się radio. Sprawdź jaka wersja radia jest obecnie najlepsza a przy tym bezproblemowo współpracuje z tym romem, flashuj i powinno działać. Gwarancji nie dam, bo w customach jest zbyt wiele czynników błędotwórczych ale miałem do czynienia z podobnymi sytuacjami (podwójne echo, 2s delay etc.) i wgranie nowego radia pomagało.

Dodatkowo, jeśli masz custom kernel (Siyah), to w stweaks sprawdź sobie poziom "mic gain level".

 

 

edit:

co do premiery SGS4

 

Widać, że telefony osiągnęły już ten poziom gdzie nikogo nic nie zadziwi. Czytam opinie nt wspomnianego i owszem, ludziom podoba się specyfikacja, ale wiele osób kręci nosem, że mało nowości etc. W pewnym sensie mają rację - ostatnie lata nas rozpieszczały; co chwilę pokazywało się coś na swój sposób innowacyjnego a ostatnio to wyhamowało. Apple zamiast rewolucji dało ewolucję, teraz Samsung robi to samo, flagowiec od Sony okazał się "tylko" poprawnym telefonem za taką cenę a HTC One jak to HTC - coś kosztem czegoś. Jak dla mnie spec SGS4 to overkill i zwyczajny wyścig zbrojeń pokazujący czego to nie potrafią. Jakiś czas temu, kiedy nastał boom na duale okazało się, że dopiero 4.0 w pełni potrafi wykorzystać takie rozwiązanie. Teraz wychodzi octacore i rodzi się pytanie - czy ta moc będzie miała ujście w czymś więcej niż benchmarkach?

Edytowane przez rinzen
Odnośnik do komentarza

Nie napisałeś czy telefon jest na customie. Jeśli tak to możliwe, że posypało się radio. Sprawdź jaka wersja radia jest obecnie najlepsza a przy tym bezproblemowo współpracuje z tym romem, flashuj i powinno działać. Gwarancji nie dam, bo w customach jest zbyt wiele czynników błędotwórczych ale miałem do czynienia z podobnymi sytuacjami (podwójne echo, 2s delay etc.) i wgranie nowego radia pomagało.

Dodatkowo, jeśli masz custom kernel (Siyah), to w stweaks sprawdź sobie poziom "mic gain level".

 

 

edit:

co do premiery SGS4

 

Widać, że telefony osiągnęły już ten poziom gdzie nikogo nic nie zadziwi. Czytam opinie nt wspomnianego i owszem, ludziom podoba się specyfikacja, ale wiele osób kręci nosem, że mało nowości etc. W pewnym sensie mają rację - ostatnie lata nas rozpieszczały; co chwilę pokazywało się coś na swój sposób innowacyjnego a ostatnio to wyhamowało. Apple zamiast rewolucji dało ewolucję, teraz Samsung robi to samo, flagowiec od Sony okazał się "tylko" poprawnym telefonem za taką cenę a HTC One jak to HTC - coś kosztem czegoś. Jak dla mnie spec SGS4 to overkill i zwyczajny wyścig zbrojeń pokazujący czego to nie potrafią. Jakiś czas temu, kiedy nastał boom na duale okazało się, że dopiero 4.0 w pełni potrafi wykorzystać takie rozwiązanie. Teraz wychodzi octacore i rodzi się pytanie - czy ta moc będzie miała ujście w czymś więcej niż benchmarkach?

 

 

Telefon jest na stockowym roomie, nigdy nie rootowany.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Swiftkey na pokładzie. Jest dużo lepiej niż na oryginalnej klawiaturze. Mimo to do poziomu komfortu pisania z ipada 4 trochę brakuje. Można jakoś zmienić rozkład klawiszy? Nie wiem kto wymyślił enter w prawyn dolnym rogu, pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Druga sprawa to czy mozna wyłączyć przewidywanietekstu? Wiem, że to wbrew idei programu, ale wkurza mnie to.

Odnośnik do komentarza

Biały: Może kupiłeś fon na Allegro w promocyjnej cenie, a okazuje się że to sprzęt refurbished? Miałem to samo na początku zakupu. Nie było mnie słychać, za to ja słyszałem rozmówcę. Myślałem że to może uchem wyłączam mikrofon:). Samo się naprawiło - tylko co z tego, jak teraz gadam z ludźmi to proszą żebym mówił głośniej (bo mnie nie słyszą), a tato:) jak ze mną gada przez swój zestaw głośnomówiący - to tylko mnie z wszystkich kontaktów, musi "zgłaśniać" na maksa. Nie wiem czy to wina "wielce niezawodnego coustomowalnego Androida", czy telefon jest odnowiony przez Samsunga, czy po prostu coś padło. Na forum Samsunga ludzie też mają takie problemy, buble te smartfony.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

snesoid, gensoid, nesoid, n64oid, gbcoid, ataroid itd

 

 

Nie wiem jednak, gdzie te emu można dostać, swego czasu było na Google Play, ale Google je wycofało, w ramach protestu twórca wrzucił apki na slideme.org za darmo, a teraz nawet tam nie można ich dostać.

 

Ok, są na androlib.com

Odnośnik do komentarza

Pier.doli Wam się appka fb? Na poprzednim telefonie nie miałem problemów, a teraz na xperii p w zasadzie w ogóle nie działa. Cały czas "trwa ładowanie" i nic się nie dzieje. Odinstalowałem,ściągnąłem jeszcze raz i dalej to samo. 

Odnośnik do komentarza

O Jezu, dzisiaj przesiadłem się na Note 2. Co za telefon. Jestem zakochany. Nawet tego posta piszę rysikiem, który FANTASTYCZNIE rozpoznaje pismo.

 

Chyba nareszcie znalazłem dla siebie idealnego zastępcę ip4.

 

ab0ff847f1afc8b9cc8b9981046efd8c_zps22e3

<3

 

A właśnie, da radę zrobić tak, żeby ekran się nie ściemniał gdy jest niski poziom baterii?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...