Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Typy, czy akcje typu "zaspany telefon na wyswietlaczu pokazuje 12:00,  a po odblokowaniu odswiezą ją do aktualnej" to normalne akcje w androidzie, czy za słaby procesor ( xDDD).

Ja pier,dole, takie akcje były nie do pomyslenia na nokii 3310. A tutaj takie coś, niby nic, ale załamka.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

Typy, czy akcje typu "zaspany telefon na wyswietlaczu pokazuje 12:00,  a po odblokowaniu odswiezą ją do aktualnej" to normalne akcje w androidzie, czy za słaby procesor ( xDDD).

To bugi w oprogramowaniu. Miałem przypadek, że przez to guwno budzik dzwonił mi dopiero jak odblokowałem telefon żeby sprawdzić godzinę - w(pipi), szybka zmiana na custom roma i spokój.

 

Ale telefon wybitnie budżetowy, bo mam w rzyci sprzęt do dzwonienia i pisania smsów

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

właśnie trwa Samsung Developers Conference i pokazali takie cudo
DrbHET3UcAAOkIQ.jpg:large
 


 


w najbliższych miesiącach ma wpaść do komercyjnej produkcji, a razem z Google opracowali nową wersję androida obsługującą do 3 aplikacji obok siebie i płynne przełączanie aktualnie wyświetlanej aplikacji pomiędzy ekranem przednim, a tym składanym. mam nadzieję że w przyszłym roku to wypuszczą i będę mógł w końcu wymienić z czystym sumieniem swojego s7 edge na coś nowego :D

Edytowane przez ofsajd
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pokazali otwierany smartfon, pewnie za 10k, najlepszym podsumowaniem tego "kamienia milowego" i "rewolucji" były te pojedyncze oklaski po  wyjeciu tej cegły z kieszeni przez prowadzacego.

 

I ten nagły  zwrot z trendu 19:9, 20:9, do kwadratu :D Może lg zrobi rozkladany po  krótszym boku i będziemy mieli 40:18.

Odnośnik do komentarza

Pomysł fajny, najlepiej jakby się dało złożyć 3x to byłby sensowny tablet z tego. Natomiast te pierwsze próby to będzie dramat. Ze 2-3 lata zajmie zrobienie czegoś sensownego. Ale moim zdaniem fajna sprawa. Chcesz dzwonić, masz mały ekran, chcesz przeglądać neta czy coś poczytać - rozkladasz. 

Odnośnik do komentarza

Tu nie cbodzi mi nawet o moce.

Ale praca albo ogladanie czegos na powaznie na 10 calach i co wazniejsze na urzadzdniu ktore sluzy do dzwonienia? Nie wiem jal u was, ale ja ciagle uzywam telefonu do dzwonienia i odbierania. Przychodza smsy, maile. Nie wiem jak mialbym to wszystko obrabiac na latopie. Wydaje sie ze dla kultury pracy powinno to byc osobno.

Odnośnik do komentarza

Używam mojej Motoroli G6 Plus, a tym samym Androida (wcześniej tylko i wyłącznie WP) od kilku miesięcy i powiem tak: póki co spoko telefon i system, ale mam dwa problemy, których nie potrafię w żaden sposób rozwiązać. Koledzy i koleżanki z roboty też rozkładają ręce:

1. W momencie podłączenia fona do kompa nie pojawia mi się samoczynnie na ekranie telefonu tablica "Skorzystaj z USB aby...

-naładować to urządzenie

-przesyłanie plików

-przesyłanie zdjęć ....itp"

 

Muszę żmudnie wybierać paluchem: Ustawienia/Połączone urządzenia/USB/ i dopiero pojawia się w/w tablica

 

Generalnie to duży krok wstecz w stosunku do WP. Tam podłączałem fona do kompa i voila...od razu miałem pliki widoczne.

 

2. Drugi problem jest równie upierdliwy jak pierwszy. Jak już uda mi się żmudnie podejrzeć folder ze zdjęciami (DCIM) to część początkowych zdjęć jest z podglądem w miniaturze, a część jest ukryta. Dlaczego??! Jest to dla mnie ważne, bo robię sporo służbowych zdjęć, a nie mając podglądu foty muszę otwierać je "na czuja" lub przerzucać grupę fotek na kompa, żeby tam podejrzeć.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, boston_luke napisał:

Możesz włączyć tryb deweloperski i wtedy wybrać defaultowy tryb przy podłączeniu USB. 

Włączyłem już dawno i nic to nie daje.

Problem w tym, że jak zmienię ustawienie w trybie programisty to po ponownym podłączeniu fona do kompa telefon ich nie zapamiętuje.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

To jest roz,(pipi) IMO. Szkoda, że sam czysty Android tego nie wspiera, a jedynie są to starania poszczególnych produentów.

 

I ciekawe czy Apple kiedyś na to wpadnie wreszcie. Mogliby momentalnie zmienić marketshare macOS robiąc z każdego iPhone'a/iPada urządzenie z macOS jeśli podłączone do odpowiedniego docka, ale oni chyba dalej wolą grodzić narzędzia dla swoich programistów i dostęp do tego systemu za paywallem zwanym "Macbook" lub "Mac", którego ceny zaczynają się od tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza

Myślisz, że ja nie wiem takich rzeczy :>? Nie mój problem, mają dostatecznie dużo czasu ogarnąć du,pę i coś wymyślić, albo popychać developerów w kierunku kompilowania programów też pod ARM albo stworzyć jakąś translację, albo uruchamiać programy z iOS, opcje są różne. Ale oni wolą dać wyjście wideo do iPada i załatwione XD. A potem jeszcze benchmark jaki to iPad nie jest szybszy od stacjonarnego komputera, teraz twitter na cały ekran monitora uruchomi się o 0,023s szybciej.

Odnośnik do komentarza

Zaczęło się od tego , że po odłączeniu telefonu od ładowarki przestał działać dotyk. Po restarcie telefonu albo ładuje się ( ponad 10 min ) przy logo Samsung albo ponownie nie da się go odblokować , gdyż... nie działa dalej ekran.

Mam tak od tygodnia. Zauważyłem że ratunkiem jest zrobienie jest hard reset lub... położenie na grzejniku na parę godzin. Na początku próbowałem kłaść tylko na ciepłych żeberkach ..... ale bez skutku.... najpierw musiałem zrobić HD i wszystko wymazać.

Ktoś com może wie na ten temat ?

Czy to jest jakiś problem związany z softem czy w najgorszym przypadku z HARDWARE ??

Model Samsung Galaxy J7 2016.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...