Skocz do zawartości

Keymaker

Android

Rekomendowane odpowiedzi

W wnoym androidzie zmienili kilka emoji:

emoji-android-pie.jpg

Okej, sałatka nie ma jajka, no bo vege jest mniejszością i pewnie zmienili dla nich

Rodzina, która nie ma płci, nie widać czy to baby czy faceci... tu już odlecieli.

No i zamienili pistolet na psikawkę, teraz jak komuś wyślecie smsa na olx z pogróżkami, to ten jak ma nowego androida, zobaczy fajny pistolet na wodę :)

• Dzięki 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 9.08.2018 o 07:02, messer88 napisał:

Przecież jak macie odpalone jakiekolwiek media to wtedy z automatu przycisk reguluje ich głośność a nie dzwonka xd

Oczywiscie, ale...wiele razy np w pracy chcialem sobie wlaczyc YT i nim sie wideo zaladuje, przycisk regulowal tylko glosnosc dzwonka. I nie raz i dwa, wszyscy w biurze sie odwracali zobaczyc skad tak muzyka napierdala bo nie zdazylem sciszyc. Moze dla kogos to drobnostka. Mnie to draznilo i ciagle sie dziwilem ze to tak dziala. Dzownek zazwyczaj ustawiam na jeden poziom glosnosci i nie zmieniam. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, nie rozumiem dlaczego dopiero teraz na to wpadli. I tak YT był na tyle spoko, że włącza filmy na wyciszeniu wpierw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie macie rozwijanego menu głosowego? Naciskasz strzałkę i rozwija się lista mediów to sterowania głosem i są tam multimedia? U mnie tak jest w sumie chyba zawsze, już nie pamiętam czy to customowo robię ale obecnie chyba nie. Tak, jest to więcej klikania ale raptem 1 klik więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.08.2018 o 10:40, Frantik napisał:

Kurła, aż zazdroszczę. Co z tego, że na moim średniopółkowym Xiaomi z końcówki 2016 mam nowe MIUI 10, skoro pod maską siedzi przestarzały Android 6? :frog:
Support na XDA praktycznie dla tego telefonu nie istnieje - jakiś jeden port Androida 7 od ruskich i zbugowana beta Oreo, której rozwój stoi w miejscu od lutego. MIUI generalnie jest bardzo ładne i przyjemne, no ale czuję, że mój następny telefonik będzie na czystym Androidzie :lapka:

Czyżby jednak od nich warto było brać tylko flagowce? No to Xiaomi wcale nie takie najlepsze :nosacz2:
Zboczenie na punkcie aktualności softu jest we mnie zbyt silne. :dunno:

@raven_raven A czemuś w sumie wrócił z gołego Andka na MIUI? Wydaje mi się, że przedtem miałeś podobne myśli jak ja teraz - w sensie, że ciągnęło Cię do czystego systemu.

Bo nie śmigał tak dobrze, jak bym tego chciał. Mam porównanie z Xiaomi Mi A1 i no jednak nie jest to to samo, a szkoda. MIUI jednak trzyma pięknie na baterii, śmiga jak należy, ma fajne udogodnienia jak to nakładka, robi dobre zdjęcia (lepsze niż stock) czego chcieć więcej? Grzebać mi się już odechciało pewnie na następne dwa lata, więc fśśśt z powrotem na MIUI i spokój.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi