Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mój "cudowny " HTC desire x ostatnio sam z siebie zrobił factory reset wraz z formatem karty SD. Wkurzyłem się i wziąłem starego Ace 2. Wgrałem nowego roma. Teraz telefon chodzi dużo lepiej i płynnej niż ten syf z HTC. Nigdy więcej tej firmy.

Jakbyś miał na nim Cyjana to by śmigał dalej. :D
Jakby był dostępny na ten model to bym wgrał jednak zaraz po zaprzestaniu wsparcia przez producenta społeczność też przestała przy nim grzebać.

 

 

Co ty opowiadasz? :>

 

https://www.youtube.com/watch?v=I-lg3ZueZQQ

 

Oczywiście to nie oficjalne ale IMO nie ma tragedii. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogarnąłem trochę to swoje F60. Mam roota, powywalałem więc aktualizacje do jakiś niepotrzebnych aplikacji od Google, powyłączałem je, przeniosłem co się da na prawie pustą kartę SD i z dostępnych 1.4 GB mam teraz zajęte 1 GB i wolne prawie 400 MB, co na razie powinno wystarczyć. Bardzo szkoda i tak, że telefon nie ma chociaż ze 2 GB więcej, bo poza tym aspektem jest zupełnie dobry.

Teraz beka. Okazało się, że muszę ściągnąć na chwilę dodatkową aplikację do wyłączenia wibracji przycisku Home. Włączyły się same jakiś czas temu, nie umiałem znaleźć opcji wyłączenia i olałem. Teraz doczytałem w necie, że w pewnym momencie LG domyślnie je włączyło i ukryło opcję wyłączenia w menu :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Może ktoś ma podobny problem. Chodzi mi o to że przekierowuje mnie z konkretnych stron np. gamefaqs albo gamespot na jakieś spamowe strony. Tylko i wyłącznie ze stron mobilnych, na pc jest ok. Przeglądarka chrome, nexus 5, android 5.1.1. Czyściłem dane itp i nic to nie daje. Resetowałem nawet router do ustawień fabrycznych, sprawdzałem inny router i dalej to samo. Mógłby ktoś sprawdzić czy u niego też występuje ten problem. Głównie gamefaqs i gamespot. Nie wiem co zrobić z tym fantem.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Miałem to zaproponować ale nie znam żadnego narzędzia bo nie używam. Dodatkowo, bez roota ciężko coś złośliwego sobie wrzucić.
 
Jak korzystacie z innych niż AOSP czy firmowe (stockowe, np. Sony) aplikacji do SMS/MMS to warto zobaczyć, czy nie uaktualnienia. Hangouts, Messenger (Google) czy Textra wypuściły aktualizacje blokujące 
Stagefright.
 
W spoilerku demonstracja jak działa atak (dotyczy tylko 95% urządzeń...)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

CM ze Snap Camera źle działa? Używam snapa na każdym urządzeniu i robie i nie miałem jeszcze problemów chociaż nie jest super szybki.

P.S. Kupiłem sobie chromecasta, ale fajne ;-) Tylko chyba sens to ma na lilipopie bo wcześniej nie działa cast ekranu. A tak dowolną rzecz się wysyła przy czym ma opóźnienie lekkie. Ale tragedii nie ma, do pokazywania zdjęć np - super sprawa!

 

P.S. 2 Można też ekran z Windowsa przesyłać z poziomu chroma! Tnie ale np. w firmie, do prezentacji, BEZ kabelków... fajna sprawa! W końcu jakaś alternatywa dla Remote Play od Apple. Działa jeszcze wolno ale kurczę, działa!

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Żona ma G i jest ok. Aktualizacja do Google edition 5.1 i telefon nigdy nie był szybszy. Przy czym aktualizacja na czysto i przekroczenie kilku apek. Lolipop nie łączy się z sieciami z granicznych pasm wifi, czyli w sumie niezgodnych ze standardem. Kanały 13 i 1 nie są obsługiwane. Wcześniej działało ale to raczej dołączenie do standaryzacji przy czym wkurzające bo musiałem zmienic kanał w chacie.

 

Co do sony to nie wiem, ale zrób kopie danumych i przywróć telefon najlepiej narzędziem sony do stanu fabrycznego. Najlepiej wgraj cały czysty, nowy soft. Na 99% będzie ok. Aktualizacje to niestety dramat czasem u producentów. Apple robi to lepiej.

Odnośnik do komentarza

Sprzedam chyba iP6 póki jeszcze trzyma cenę i pobawię się chyba do premiery iP7 jakimś androidem. Tylko kurde nie wiem co brać. Po głowie chodzi mi Xperia z3 albo Galaxy 6 Edge. Szkoda, że Note 5 jest taki drogi, bo brałbym.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

cikawostka, bateria w moim s galaxy s4 trzymała średnio, pół dnia, power bank juz był standardem i gadanie przez telefon na kablu. zrobiłem wczoraj reset do ustawień fabrycznych. telefon zużył od wczoraj rana 23% baterii xd a ja chciałem baterie wymieniać.

co nie zmienia faktu że nigdy więcej samsunga i androida.

Odnośnik do komentarza

Sprzedam chyba iP6 póki jeszcze trzyma cenę i pobawię się chyba do premiery iP7 jakimś androidem. Tylko kurde nie wiem co brać. Po głowie chodzi mi Xperia z3 albo Galaxy 6 Edge. Szkoda, że Note 5 jest taki drogi, bo brałbym.

Bierz Z3, ale Compact (ekran jest w Full HD), normalnie te telefony teraz takie wielkie - myślałem o werjsi compact, ale wolę wziąć iP5s, no chyba że "siódemkę również ogłoszą w 4" to się zastanowię. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...