Skocz do zawartości

Pomoc w RPG


M2cl3k

Rekomendowane odpowiedzi

w Lost Odyssey teraz jestem przy pogrzebie , wiecie gdzie te pochodnie sie zapala po tym jak uratowalem te kwiatki i dzis prawie plytye polamalem ze zlosci, odpalam tym malym pochodnie kolesiowi przy pogrzebie i dalej nic krece sie na wszystkie strony i dalej nic , tak pokrecilem 10 min i mysle zawieszka konsoli , nastepnie laduje jeszcze raz gre , dochodze do tego miejsca i dalej to samo , normalnie myslalem,ze ta plyte polamie albo jeszce dzis wystawie na allegro zeby sie nie wkurzyc wrrr co tam trzeba zrobic ? jedna pochodnie odaplam a dalej nic.... zawiecha .... czy to wina plyty czy cos trzeba zrobic bo sma nie wiem ... ;( najlepiej nich ktos zarzuci linkiem na opis pl bo ja w necie nie moglem znalesc, z gory dzieki za rady .

Odnośnik do komentarza

Mam poważny problem w grze xenogears. Męczę się już z tym kilka godzin i kręcę się w kółko. Mianowicie, jest to praktycznie początek gry. Kiedy mam iść na pustynie. Jak już wejdę to nie wyję, Kręcę się po tej pustyni od 4 godzin z Doktorkiem i końca nie widać. Rozglądam się na wszystkie strony ale to nic nie daje. Wszędzie tylko piasek. Niekoniecznnie musicie dawać odowiedz dokładną, może być tylko podpowiedź.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
(Zly)Seba, dziwna sprawa. Są cztery postaci, z którymi wykonujesz ceremonię. Nie trzeba wykonywać żadnych dziwnych ruchów. Po prostu musisz zgrać odpowiednio swoje ruchy pochodnią razem z ruchami postaci. Jak np. podnosi pochodnię, to i Ty podnosisz i lewym analogiem sterujesz tak, aż postać zmieni położenie pochodni. Tak powtarzasz cztery razy. Kolo Ci podziękuje i polezie. Podejdzie następny i znowu to samo: cztery, precyzyjne machnięcia pochodnią. Pamiętaj, że musisz dokładnie przycelować. Jeżeli wykonałeś te cztery ruchy prawidłowo, koleś odchodzi i nie podchodzi następna osoba, to niestety nie wiem, jak Ci pomóc...
Odnośnik do komentarza
w Lost Odyssey teraz jestem przy pogrzebie , wiecie gdzie te pochodnie sie zapala po tym jak uratowalem te kwiatki i dzis prawie plytye polamalem ze zlosci, odpalam tym malym pochodnie kolesiowi przy pogrzebie i dalej nic krece sie na wszystkie strony i dalej nic , tak pokrecilem 10 min i mysle zawieszka konsoli , nastepnie laduje jeszcze raz gre , dochodze do tego miejsca i dalej to samo , normalnie myslalem,ze ta plyte polamie albo jeszce dzis wystawie na allegro zeby sie nie wkurzyc wrrr co tam trzeba zrobic ? jedna pochodnie odaplam a dalej nic.... zawiecha .... czy to wina plyty czy cos trzeba zrobic bo sma nie wiem ... ;( najlepiej nich ktos zarzuci linkiem na opis pl bo ja w necie nie moglem znalesc, z gory dzieki za rady .

 

Jest to bardzo prosta sprawa. Na początku ceremonii masz tutorial jak prawidłowo podpalać pochodnie. Jeśli już skumasz o co chodzi, to pojawi się ramka czy chcesz powtórzyć czy chcesz przejść już do ceremonii. Musisz w sumie podpalić 4 pochodnie. Nic trudnego. Y to góra, A to dół, B to prawo a X to lewo. Jeśli ktoś przechyla pochodnie w lewą stronę to wciskasz X i "celujesz" prawą gałką.

 

Serio trochę cierpliwości i ogarniesz, a warto, bo potem się rozkręca impreza ;)

Odnośnik do komentarza
Heh, ty mnie nie zrozumiałeś troszkę :(. Myślisz, że nie wiem o co w Finalach chodzi? Zdziwię Cię - wiem. Po prostu się pytam, czy dużo jeszcze będzie takich nieciekawych sytuacji? Szczególnie, że gra mi się strasznie chaotyczna wydaje (bardzo źle mi się biega po lokacjach) i te slumsy paskudnie mi się nie podobają.

 

 

Hyh. Mi osobiście właśnie najbardziej przypadł do gustu klimat Midgar. Jest po prostu świetny. Gra dla mnie nieco straciła magii kiedy to wychodzimy z Midgar, ale i tak BARDZO przyjemnie się w to gra :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

[Final Fantasy VII]

 

Proponuję zanim poda się problem, pisać w tagach o jaką grę chodzi. Jak się wyrobi taki zwyczaj, to potem będzie można uniknąć spojlerów i pomagać w grach, które się skończyło.

 

Skończyłem wydarzenia w Midgar, potem złapałem Chocobosa, następnie przez pustynie, przez jaskinię, potem do miasta z wielkim Kondorem i... co dalej? Nie wiem gdzie iść...

Odnośnik do komentarza
[Final Fantasy VII]

 

Proponuję zanim poda się problem, pisać w tagach o jaką grę chodzi. Jak się wyrobi taki zwyczaj, to potem będzie można uniknąć spojlerów i pomagać w grach, które się skończyło.

 

Skończyłem wydarzenia w Midgar, potem złapałem Chocobosa, następnie przez pustynie, przez jaskinię, potem do miasta z wielkim Kondorem i... co dalej? Nie wiem gdzie iść...

 

Do Junon, jest w tym mieście wielkie działo, ale nie pamiętam czy je na mapie widać... Miasto o ile dobrze pamiętam leży gdzieś niedaleko oceanu.

 

Odnośnik do komentarza

Lost Odyssey :

W GREAT ANCIENT RUINS pojawiają się kradnące stworki "Trooky".Ukradły mi już Trooky Talisman i teraz nie wiem,jak odzyskać przedmioty które mi ukradły.Juz coś podobnego było w Ice Canyon,ale tam potworki były na wyciągnięcie ręki i tam się z nimi walczyło.

Już znalazłem ;)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
[Final Fantasy VII]

 

Dotarłem tam - pytają się o Sephirotha oraz jest taka wielka winda - ale strażnik mnie nie wpuszcza. Co zrobić?

 

A to jest samo miasto Junon, czy już baza wojskowa ? Jak miasto to trzeba iść na plażę, będzie pare eventów, potem znowu na plaże i powinieneś się znaleźć w bazie.

Jeśli plaża, to czeka Cię potem ciekawa "mini-gierka" - usta-usta, pamiętam ,że trochę nerwów mi to dostarczyło ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

[Final Fantasy VII]

 

Muszę iść z Buegehegemegecostamcostam do forgotten city.

Gdzie to jest?

 

EDIT:

Dobra, już wiem gdzie to jest.

Tam gdzie są prowadzone wykopaliska, na północy- to dla tych, którzy będą mieli podobny probem.

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś orientuje się czy niejaki Ashley Riot ukończył spolszczenie do Vagrant Story? Z tego co widzę jego strona przestała być aktualizowana od lutego bieżącego roku, ale słyszałem że spolszczenie było ukończone i można je skądś ściągnąć, niestety szukałem w wielu miejscach i nie jestem w stanie znaleźć nic więcej prócz wczesnej wersji spolszczenia.

Bardzo prosiłbym o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Aaa już wiem chyba o co Ci chodzi. To nie są levele postaci. To są właśnie levele których zadaniem jest tylko i wyłącznie umożliwienie graczowi poruszania się po Gridzie. Ruszasz się o jednego node'a (pole) i tracisz jeden level. Jak Ci się skończą to walczysz i nabijasz nowe i od nowa. Te levele nie mają żadnego wpływu na siłę postaci.

 

1 s.lvl kosztuje:

- przesunięcie się o jedno całkowicie nowe, nieodwiedzone wcześniej przez daną postać pole,

- przesunięcie się o 4 pola w już zaliczonej części Gridu (np. chcesz się wrócić, aby pójść inną drogą czy coś).

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...