Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu było widać, że to wyciągasz kasy. Naciągana historyjka, kiepska oprawa i teraz czas gry, ale i tak marka Star Wars zrobi swoje, niestety.

 

Enslaved był na jakieś 7-8h. :)

 

Edit: Castlevania w natłoku tych krótkich gierek daje radę, mi zajęła jakieś 17h.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

To by tłumaczyło czemu tylko Kamino pokazywali bo jakikolwiek inny level równałby się z pokazaniem połowy gry...

 

A na serio WTF, o co to kur.. chodzi nowa era gier? Gier z czterogodzinnym singlem :blink: ... jedynka była krótka ale to ...............

W ciągu tygodnia (mniej więcej) wyszły 3 gry które trwają 4 godziny: MoH, TFU2 i Vanquish, Enslaved tez krótki choć on i tak wypada ekstra w porównaniu do tych.

 

Dobrze, że najbardziej lubię sandboxy tam mam pewność, że zrobienie 100%, przejście gry zajmie co najmniej 20-30 godzin.

Bo TFU2 teraz trwa tyle ile film ze starej, tudziez nowej trylogii ;)

Odnośnik do komentarza

Taaaa może specjalnie zrobili taka kampanię żeby była bardziej filmowa :turned: .

 

Tak czy srak kupię ale jeżeli to prawda z tymi 4 godzinami to dopiero jak grubo stanieje poniżej stówy. W końcu to dalej SW tylko szkoda, że je tak okaleczyli czasowo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Przechodzę właśnie jedynkę, jestem prawie na ukończeniu i na przypomnienie odpaliłem sobie demo dwójki.

 

W TFU2 walka jest dużo bardziej satysfakcjonująca, na dodatek wszystko jest super płynnie (to ten trik z niby 60fpsami, dobrze to zrobili)

 

Ale jeżeli poważnie to 4h zabawy to... [*]

Odnośnik do komentarza

Kumpel grał w demko więc miałem okazję zobaczyć cóż też tym razem Lucas Arts sknocił w nowym tytule osadzonym w świecie SW.

No i cóż, graficznie jest bardzo dobrze względem jedynki oprawa zyskała i to bardzo dużo. Kolory również jakby takie bardziej stonowane ale to może wina lokacji. Gdyby tak jeszcze wyje.bali te zielone i niebieskie kulki jakie wylatują z ciał pokonanych przeciwników to byłby git. Animacja głównego hiroła za to nadal taka jakaś dziwna. Momentami miałem wrażenie, że ma jakieś niedopasowane protezy nóg bo tak jakoś pokracznie biegał.

Muzyka to wiadomo SW klimaty i znane fragm. z filmów co oczywiście można uznać za plus.

Za to na plus nie mogę uznać, taniego efekciarstwa i przesadzonej wizualizacji użycia mocy. Miecze świetlne przekształcające się w jakieś elektryczne gigantyczne lance? Force push jako kulki mocy? Starkiller spadający z wieży i niszczący wszystko na swej drodze włącznie z balkonami wieży? Czy też "łapiący" Tie fighter'y, a następnie rzucający nimi jak gdyby były z papieru? Pewnie w full ver. będzie jeszcze tego syfu więcej

.No nie, w jedynce było parę takich przegięć (walka z całą gromadą Rancornów, rozwalanie AT-ST jak gdyby były małymi zabawkami, czy też ściąganie krążownika imperium itp. )ale z tego co widzę po tym demko Lucas Arts zamiast wywalić te debilne fragmenty gameplay'u to je jeszcze rozwinął. No pewnie dzieciarnia będzie uradowana pewnie tak myśleli...

Już o samej fabule nie wspominając. Zbytnio się nie wysili opierając fabułę na klonie. Pewnie w "trójce" będziemy grać klonem klona czy coś w ten deseń.

 

Cóż tak jak w pierwszym FU pokładałem nadzieję, na dobrą grę osadzoną w jednym z moich ulubionych uniwersów. A potem tą nadzieję utraciłem po tym co zobaczyłem w finalnym produkcie,. Tak samo widzę, że FU II idzie tym samym torem co poprzedniczka.

Chyba już się nie doczekam gry SW z klimatem godnym starych odsłon pokroju Mysteries of the Sith czy też choćby Jedi Outcast. Nawet Bioware zamiast robić trzecią część KOTOR'a skupiło się na tworzeniu kolejnego bezmózgiego MMO, tyle tylko, że z otoczką SW.

 

zapalmy świecę dla wspomnienia czasów gdzie gry tworzono dla graczy prawdziwych, przez firmy które nie rżnęły nas w dupę, które za pieniądze wydane na grę oferowały godziwą i długą rozgrywkę.

Święta prawda, jeśli można to tak ująć.

Odnośnik do komentarza

Same here. Mam cichą nadzieję, że Bioware wzorem Enixa i ich FFXIV przejedzie się jednak na tym swoim MMO i pójdzie po rozum do głowy tworząc normalnego, pełnoprawnego KotOR'a z numerkiem 3. Z racji tego, że jedynka po dziś dzień stanowi dla mnie najlepszą grę opartą na uniwersum SW (i w ogóle jedno z najlepszych RPG w jakie dane mi było kiedykolwiek zagrać) nie byłoby dla mnie zwyczajnie lepszej wieści.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś czytałem (chyba nie tak dawno), że raczej Kotora 3 nie zobaczymy a już na pewno nie szybko. Też biję się w łeb jak można było poświęcić taką grę na rzecz mmo... pewnie chodzi o kasę.

 

O nowym Jedi też cisza, nie zapowiada się na to żeby wyszedł.

 

A najlepszą i największą nie wiadomą jest Battlefront III. Zapowiedzieli, ogłosili na jakie platformy wyjdzie, pokazali trailer, wyciekł nawet jakiś tam gameplay i tyle. Od dwóch czy ponad dwóch lat ciszaaaaaaaaaaaaa, ani gry nie kasują (przynajmniej oficjalnie) ani nie potwierdzają.

 

Za to nadchodzą 2 mmo: TOR i CW (ten chyba już wyszedł). No i TFU 1/2 gdzie nie oszukujmy się podjazdu nie mają żadnego do Kotorów czy Jedi zresztą to w ogóle nie te gatunki. To tak jakby porównywać Nową Trylogię do Starej... Szczerze to TFU gdyby nie był osadzony w świecie SW gdyby nie był SW to nawet nie spojrzałbym na tą grę.

 

 

Podsumowując fani Gwiezdnych Wojen mamy przeje... chyba, że lubimy mmo :whistling:

Choć gdyby wyszedł TOR na PS3 łykałbym bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może czy ta gra wyjdzie w polskiej wersji językowej na ps3? od kogoś to słyszałem.

 

Grę już zakupiłem, jeszcze tylko 5 dni do premiery, pierwsza częśc mi się podobała, ale graficznie to czasem wręcz mnie raziła, po zagraniu w demko nie mogę nacieszyć oczu, naprawdę wielki krok do przodu. W jedynce zdobyłem platynkę, tej częsci też nie popuszczę ;)

Odnośnik do komentarza

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,8562796,Star_Wars__The_Force_Unleashed_II_najwiekszym_rozczarowaniem.html Star Wars: The Force Unleashed II największym rozczarowaniem tego roku?

 

Czyżby najgorsze obawy były prawdziwe (fabuła):

 

Amerykańska premiera Star Wars: The Force Unleashed II odbędzie się "dopiero" jutro, ale już teraz znamy ocenę magazynu GameInformer. Autor recenzji wystawił grze ocenę 78/100, m.in. tak uzasadniając swój werdykt:

 

"Cień swojego poprzednika. Rozgrywka jest bardziej ekscytująca, ale fabuła i postacie - dwa istotne składniki, po których spodziewam się wspaniałych rzeczy podczas każdej podróży po uniwersum Gwiezdnych Wojen - sprawią, że doświadczenie wyniesione z gry jest jednym z największych rozczarowań 2010 roku."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kolejne informacje od naszych zagranicznych kolegów:

 

Yeah,so i kinda played the game,saw it finished at a buddy of mine last night.

He played the PC version of the game,and he finished it ....in about 3 hours.

 

The game has only 4 missions or chapters as i recall,the story is a fucking mess,from the start you don't know what the fuck is happening,the game feels unfinished,i mean seriously,they have only one saber combo,button mash 3 times and the same saber wacking you get,you can upgrade your saber skills 3 times,but each point adds one finisher to the combo.Its really cheap.The good thing,you can mix force powers with the sabers,but even that gets old when you find out that their really just about 5 combinations.

 

The game feels unfinished,the first one had dissapointing gameplay,but it had an entartaining story.This is managed to take 5 steps back and fuck up the narration and story aswell.

 

The gameplay is even more fucked up,i mean,QUICK TIME EVENTS non stop,ffs i wished it would just fucking stop,same crio bot,same take his shield and then push 2 buttons to fuck him up in the same animation over and over.

 

Another example of bad design,there are some units ,like force acolites,that are imune to force powers,and it seems like they offer some chalange,but you just walk up to them and press atack space,wich puts you in the same quick takedown animation the entire game,thats how chalanging the game is.

 

About a feature i was interested in,dismemberment ,its kinda nice,you can sometimes chop limbs ,but its totally random,not like the dismemberment in jedi academy or outcast.

 

The force powers are you standard fair,grip,push ,lightining,and mind trick wich is a fucking joke.

 

 

Now the good parts :

 

Graphics are improved,at least on the pc the envyroments look amazing

 

Except for the explosions lol,they look like plastic parts falling apart,its really embarassing.

 

And thats about it.

 

Would i buy it ? Lol i wouldnt even rent it,the game felt like a chore to the end with no reedeming qualities whatsoever,like i said in TFU the story had me hooked,but this is just not cool.

 

oraz

 

Just wanted to clear this out.The time we finished it was arround 3,3/5 hours,we played on medium.The thing is aside from the boss battle (who are tedious as fuck,do this do that,you take half his hp bar,then rinse and repeat) enemies are cannon fodder who you can mow down with force push.The game has just 4 maps ,4 fucking maps.

 

Now,some funny thing about Yoda's cameo,its a fucking joke,he mouths 4 lines and its over,the trailer on GT that had Yodas cameo was all it was,it made no sense whatsoever,how did Yoda know who this guys was,how did Starkiller just wound up on Dagobah just to have a fucking vision of the future....saying it was forced and meaningless is being kind.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...