Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

A weźcie sobie pomyślcie co mają powiedzieć osoby które nie mają neta i takich informacji. Dajmy na to taki "Kowalski" raczej nie bierze gier na premierę (fundusze itd.) ale w wypadku TFU2 chce zaszaleć bo jest fanem SW, podobała mu się jedynka itd. I bierze TFU2 na premierę....................... po czym grę kończy po 4 godzinach i zwiedza całe 4 plansze.....

 

Ja pier.... serio nie mogę tego pojąć. Dobra powiedzmy, że rozumiem (choć nie rozumiem), że taka kampania w fps-ie (CoD, MoH) trwa 4-6 godzin bo gry te posiadają multi i to na nie są nastawione. Plus dodatkowe oferują jakieś misje w co-opie itd. itp. OK niech będzie. Ale gry w 2010 roku które oferuje tylko i wyłącznie singla powinny być: długie, intensywne, konkretne, z bonusami, powinny zachęcać do kilkukrotnego przejścia (vide Castlevania). Powinny oferować wszystko od A do Z tak żeby nadrobić brak multi, tak żeby wydłużyć jak najdłużej czas grania, przy grach singlowych powinna być wielka kartka z hasłem " NIE MAMY MULTI ALE MAMY KUREVSKO DŁUGIEGO, WCIĄGAJĄCEGO SINGLA - KUP MNIE, PIER.DOL MULTI".

 

Tymczasem jest zgoła odmiennie, no (pipi)a niech mi ktoś wytłumaczy na chłopski rozum. Czym LA się sugerowała robiąc 4 godzinnego singla z 4 planszami (dwie już znamy WOW), co oni robili przez te półtora roku czy tam 2 lata... Nie jestem w stanie tego pojąć......................

 

Choć nie, wiem co robili; grę zrobili w miesiąc a przez 2 lata wypuszczali te zaje.biste renderowane trailery. Mogę się założyć, że stworzenie ich zajęło więcej czasu niż stworzenie gry...

 

Ja też łykam dopiero kiedyś tam jak będzie po 5 dych.

 

PS. Życzę chu.jowej sprzedaży.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A weźcie sobie pomyślcie co mają powiedzieć osoby które nie mają neta i takich informacji. Dajmy na to taki "Kowalski" raczej nie bierze gier na premierę (fundusze itd.) ale w wypadku TFU2 chce zaszaleć bo jest fanem SW, podobała mu się jedynka itd. I bierze TFU2 na premierę....................... po czym grę kończy po 4 godzinach i zwiedza całe 4 plansze.....

Ja bym temu Kowalskiemu powiedział - dobrze ci tak zaślepiony maniaku :laugh:

 

Bądźmy poważni, nie składa się pre-orderów na takie gry...

Odnośnik do komentarza

 

W tej recenzji wyżej piszą, że jest

9

leveli. Czyżby osoby piszące, że gra trwa koło 4h grali w jakąś niedorobioną betkę?

 

"Playing on normal, the game is easily under eight hours. There are only nine levels (eight, if don't count one glorified walk that takes two minutes) spanning two worlds and a starship."

 

Hmmm...

 

Btw rozwaliło/zniszczyło mnie to:

"If Darth Vader had one of the highest concentrations of midichlorians ever seen, Starkiller IS a midichlorian."

 

Haha

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jak gra podobno trwa 3.5-4h jak piszą na ''przedpremierowych'' forach to ocena powinna być jeszcze niższa.

 

to jest zwykłe (pipi)enie. ok 7-8h trwa gra. jada po fabule i po tym ze przeciwnicy sa dłupi i tacy sami przez caly czas i ze QYE zawsze wygladaja tak samo. To wszystkie minusy... az tak duzo? mi sie wydaje ze wcale nie, pierwsza czesc dostala podobne oceny a mi sie za(pipi)iscie podobała. Biore na premiere limitke z racji ego ze jestem ogromnym fanem SW.

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego, że porzucili plany wydania części 3 =x

 

Nie wiem jak można zwalić grę w świecie SW; wystarczy przecież wziąść na warsztat np ostatnie Jedi Academy i zrobić coś podobnego, ale w oprawie z 2010 roku. Hit murowany lol =x

O tak, mogliby zrobić nową część Jedi Academy tyle tylko, że z lepszą fabułą bo ta w Academy była taka sobie. No ale z tego co widzę to LA skupia się już od jakiegoś czasu na tworzeniu przeciętniaków pokroju Force Unleashed czy też Republic Commando więc wątpię by nagle zachciało im się tworzyć coś lepszego. SW to marka która za samą nazwę sprzedaje produkty więc wysilać się nie muszą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...