Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa akurat tu nie ma się co zasłaniać filmami. TFU2 to gra to raz a dwa gra w której destrukcja, używanie otoczenia to podstawa a tu niestety lokacje wieją prostotą i sterylnością to znaczy Kamino z demo. Dlatego od dłuższego czasu pisze, że jestem ciekaw jak wygląda Dagobah ale o tym już dopiero po premierze się przekonam.

 

Psyko jak lecisz filmem to obejrzyj II epizod tam na Kamino o wiele intensywniej pada deszcz a w demie nie :turned: . A tak na poważnie ta sterylność raczej nie wynika z zamierzonego odwzorowania filmu heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Moze i nie wynika, ale jestem tak zaabsorbowany awesomeness SW, ze nawet grajac w demko nie zwrocilem na to uwagi :)

 

No ja wiemmm Psyko przecież ;].

 

Weź się za TCW w końcu ;] btw obadaj sobie jedynkę. Raz, że chodzi za grosze (nawet Ultimate Sith Edition ze wszystkimi dodatkami) a dwa szybciej dwójka przez ten czas stanieje.

Odnośnik do komentarza

Demko jest bardzo fajne i efektowne, prawie wszystkie zmiany były trafione jak np. możliwość poruszania się podczas bloku, walka dwoma mieczami itd. Tylko poziom w demie wieje troszkę pustką, ale to da się przeżyć, grafika też jest w porządku i widać postęp. Co do poziomu trudności, to na demowym hardzie nie da się praktycznie zginąć, ale nie wiem czy ktokolwiek użył selecta i zobaczył, że część mocy jest maksymalnie dopakowanych ;).

Odnośnik do komentarza

Demo mi się podobało. Grafika jest jeszcze lepsza niż poprzednio, poprawiono też animację głównego bohatera. Znacznie łatwiej wyprowadzić teraz kontry na przeciwnikach, bo w poprzedniej części rzadko mi się to udawało. Bardzo spodobał mi się motyw ze spadaniem w dół i ciskaniem mocą do wszystkiego "po drodze". Gry w premierę raczej nie kupie, ale w bliższej przyszłości na pewno się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Demo mi się podobało.

\

Jak grałes w to demko u Mnie to mówiłes co innego ;P Na mnie wywarło jak najbardziej pozytywne wrażenie. Dopakowana jedynka pod każdym względem + dodatkowe elementy sprawdzają sie jak na razie znakomicie. Widać, że poprawiono grafikę (bump mapping oraz cieniowanie na wysokim poziomie), oby fabuła była tak dobra jak w pierwszej części a kolejne plansze co raz bardziej ciekawsze. Gre biorę w premierę i wiem, że się nie zawiodę, tak jak w przypadku pierwszej odsłony. Acha i byłbym zapomniał o najważniejszym, ścieżka dźwiękowa równiez daje radę w najwyższym standardzie ;)

Odnośnik do komentarza

Demo mi się podobało.

\

Jak grałes w to demko u Mnie to mówiłes co innego ;P Na mnie wywarło jak najbardziej pozytywne wrażenie. Dopakowana jedynka pod każdym względem + dodatkowe elementy sprawdzają sie jak na razie znakomicie. Widać, że poprawiono grafikę (bump mapping oraz cieniowanie na wysokim poziomie), oby fabuła była tak dobra jak w pierwszej części a kolejne plansze co raz bardziej ciekawsze. Gre biorę w premierę i wiem, że się nie zawiodę, tak jak w przypadku pierwszej odsłony. Acha i byłbym zapomniał o najważniejszym, ścieżka dźwiękowa równiez daje radę w najwyższym standardzie ;)

 

Żartujesz prawda z tym stwierdzeniem? Tego czegoś co było w jedynce to ciężko nazwać fabułą.

Odnośnik do komentarza

Podobnież Karen Traviss coś tam majstrowała przy scenariuszu, więc byłbym naprawdę zdziwiony jeśli fabuła byłaby gorsza niż w jedynce, bo książki tworzy przednie.

 

Obwąchałem to demo ze wszystkich stron, posprawdałem co się dało i jedna rzecz bardzo mnie zmartwiła. Mianowicie góra na d-padzie wskazuje kierunek w którym musimy podążać. To jest po prostu żenujące. Chociaż skoro to Sandbox to taka opcja musi być ;/

Odnośnik do komentarza

Jaki sandbox ? :blink: :O:O:O przecież to nie sandbox no coś Ty ;]. Ta gra nie ma nic wspólnego z sandboxem.

 

Diverso a przecież Ty też narzekałeś na fabułę dwójki (to znaczy jak się zapowiada) ;]. Ja to bym się zdziwił jakby była lepsza od jedynki.

 

Btw narzekać na fabułę jedynki... to dla mnie rodzyn ta naprawdę była dobra, dobrze się komponowała pomiędzy trylogiami i ogólnie dawała radę. To tak odnośnie zarzutu Toshirou.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Demo mi się podobało.

\

Jak grałes w to demko u Mnie to mówiłes co innego ;P Na mnie wywarło jak najbardziej pozytywne wrażenie. Dopakowana jedynka pod każdym względem + dodatkowe elementy sprawdzają sie jak na razie znakomicie. Widać, że poprawiono grafikę (bump mapping oraz cieniowanie na wysokim poziomie), oby fabuła była tak dobra jak w pierwszej części a kolejne plansze co raz bardziej ciekawsze. Gre biorę w premierę i wiem, że się nie zawiodę, tak jak w przypadku pierwszej odsłony. Acha i byłbym zapomniał o najważniejszym, ścieżka dźwiękowa równiez daje radę w najwyższym standardzie ;)

 

Nie powiedziałem, że mi się nie podobało. Po prostu jest dobre tylko szału nie robi. Źle to odebrałeś. :whistling: Force Unlesahed II jak można stwierdzić po demie jest taki jaki powinien być. Teraz w sumie najistotniejsza dla mnie jest otoczka fabularna. Wciąż zastanawiam się czy to na pewno jest klon Starkiller'a. Może został wplątany w jakąś większą intrygę.

Odnośnik do komentarza

Jaki sandbox ? :blink: :o:O:O przecież to nie sandbox no coś Ty ;]. Ta gra nie ma nic wspólnego z sandboxem.

 

Diverso a przecież Ty też narzekałeś na fabułę dwójki (to znaczy jak się zapowiada) ;]. Ja to bym się zdziwił jakby była lepsza od jedynki.

 

Btw narzekać na fabułę jedynki... to dla mnie rodzyn ta naprawdę była dobra, dobrze się komponowała pomiędzy trylogiami i ogólnie dawała radę. To tak odnośnie zarzutu Toshirou.

 

 

 

Ironia, odnośnie tego gówienka, które wskazuje drogę. Dalej twierdzę, że szału nie będzie, ale na pewno (chyba) nie będzie tragiczna. Zresztą jeśli całą grę będziemy grać klonem, to ja w ogólę nie czuję więzi ze Starkillerem. W ogóle to dziwi mnie ten pomysł z klonem. Klon Thrawna musiał być tworzony 10 lat, żeby w 100% odpowiadał pierwowzorowi i to było kilkanaśnie lat po Powrocie Jedi. A tu zrobili go raz dwa i prawie jest git

 

 

Odnośnik do komentarza

Jaki sandbox ? :blink: :o:O:O przecież to nie sandbox no coś Ty ;]. Ta gra nie ma nic wspólnego z sandboxem.

 

Diverso a przecież Ty też narzekałeś na fabułę dwójki (to znaczy jak się zapowiada) ;]. Ja to bym się zdziwił jakby była lepsza od jedynki.

 

Btw narzekać na fabułę jedynki... to dla mnie rodzyn ta naprawdę była dobra, dobrze się komponowała pomiędzy trylogiami i ogólnie dawała radę. To tak odnośnie zarzutu Toshirou.

 

 

 

Ironia, odnośnie tego gówienka, które wskazuje drogę. Dalej twierdzę, że szału nie będzie, ale na pewno (chyba) nie będzie tragiczna. Zresztą jeśli całą grę będziemy grać klonem, to ja w ogólę nie czuję więzi ze Starkillerem. W ogóle to dziwi mnie ten pomysł z klonem. Klon Thrawna musiał być tworzony 10 lat, żeby w 100% odpowiadał pierwowzorowi i to było kilkanaśnie lat po Powrocie Jedi. A tu zrobili go raz dwa i prawie jest git

 

dlatego prawdopodobnie nie jest on klonem tylko oryginałem ktorego vader pozbawil pamieci po tym jak przezył wypadek z 1 czesci...ble ble ble...

wystarczy spojzec jak na trailerach wygladaja i ruszaja sie klany stworzone przez vadera zeby stwierdzic ze cos jest nie tak i galen jest zupelnie inny.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

via forum GT

 

"That's right. 60 bucks for 4 hours of gameplay. Although an awesome game, the game's length is a smack in the face. Seriously, what the fuck. Money well spent.

The game is a huge improvement over the first game, sure, but the game spans out over fours missions, each one taking about an hour to complete.

The replay value is pretty much non-existant. Once you beat the game you unlock a new difficulty setting, and there are some challenge modes (stage battles ripped from the missions). Other than that, nope. Enjoy eating noodles for a couple of days.

Odnośnik do komentarza

To by tłumaczyło czemu tylko Kamino pokazywali bo jakikolwiek inny level równałby się z pokazaniem połowy gry...

 

A na serio WTF, o co to kur.. chodzi nowa era gier? Gier z czterogodzinnym singlem :blink: ... jedynka była krótka ale to ...............

W ciągu tygodnia (mniej więcej) wyszły 3 gry które trwają 4 godziny: MoH, TFU2 i Vanquish, Enslaved tez krótki choć on i tak wypada ekstra w porównaniu do tych.

 

Dobrze, że najbardziej lubię sandboxy tam mam pewność, że zrobienie 100%, przejście gry zajmie co najmniej 20-30 godzin.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...