Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

pograłem w demo i powiem wam ze gra juz jest swietna i powala grafiką. Zakładam ze jest to build z ok. E3 i nie wszystko jest dociągniate na ostatni guzik (np, animacja force repulse blaga o pomste do nieba, niektóre rzeczy sie nie niszczą jak powinny itp.). Nie podoba mi sie specjalnie nowy design mocy. Wokół rąk jak się robi lighting polawiaja sie kółka(WTF?) albo force push - tak jakos nie widac jak sie rozchodzi w przestrzeni.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=V2z_3KMSjFI&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=_tZsvbV9qKI&feature=player_embedded

 

robią te reklamy, robią. Aż tak że musze w końcu sięgnąć po jedynkę, bo odkładałem kupno w czasie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne demo, które raczej optymistycznie nastawia do nowej gry spod znaku SW. W końcu czuć potęgę mieczy - szybkie cięcia momentalnie zamieniają Troopersów w rozkoszne kadłubki a sam gameplay jest natomiast o wiele przyjemniejszy: nie ma kłopotów z kamerą i namierzaniem, fajne nowości (Jedi Mind Trock ma potencjał!) i ogromna, aż bijąca z ekranu moc Starkillera. Tylko fabuła i zmodyfikowany design głównego bohatera (wygląda jak cieć bananowy) raczej nie będą jasną stroną tej gry. :confused:

Odnośnik do komentarza

Ograłem demo choć w sumie znałem je na pamięć z filmików ;].

 

I jestem bardzo zadowolony (jestem fanem jedynki) na dobrą sprawę to od pokazu TFU2 w GTTV wiedziałem, że szykuję się udany sequel to znaczy gameplayowo nie fabularnie. Widać duży progres graficzny względem pierwszej części (że niby gorzej wygląda niż DI :blink: ) tylko lokacje nadal wieją pustką; animacja nie chrupie co jest cudem w dzisiejszych grach heh.

 

Najważniejsza dla mnie sprawa w końcu odpadają kończyny, głowy w ogóle dokładnie tak jak Blue napisał czuć potęgę mieczy. Moc też jakby zyskała na mocy, można piękne zadymy wykręcić ;] tylko nowy force repulse ssie nie podoba mi się. Natomiast świetnie bawiłem się Jedi Mindem w tą moc na pewno będę inwestował w fullu ;]. Kamerę również poprawiono szczerze mówiąc to wszystko poprawiono na lepsze to jest te demo które jak najbardziej zachęca do zakupu szczególnie tych którym podobała się jedynka.

 

A i jeszcze jedno te demo jest bardziej napakowane akcją niż cały pierwszy TFU ;]. QTE jak zwykle świetnie wyglądają.

 

Poczekam aż stanieje i biorę może wziąłbym na premierę ale fabularnie co już nie raz pisaliśmy w tym temacie nie podoba mi się. Poza tym boję się o czas gry...

 

PS. Dwójka (pipi)a jak 3/4 sequeli jest prostsza można zapomnieć o chorym poziomie z jedynki (Sith Master).

 

PS2. Ale zauważyłem jedno utrudnienie a to ratowało dupsko w jedynce. Mianowicie teraz przy używaniu piorunów przeciwnik dalej może nas atakować, nie paraliżuje go już.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słupek o czym ty mówisz? Przecież pioruny paraliżują przeciwników, co szczególnie przydaje się przeciw "lancerzystom", którzy hardo trzymają gardę i potrafią kontrować. Po za tym poziom trudności jest raczej dobrze wyważony: na hardzie kilka razy mnie kropnęli a zwłaszcza zamrażający robot jest lekkim wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

No mówię to co napisałem albo odwrotnie heh; niewyraźnie piszę ?;p

 

A spróbuj sparaliżować właśnie "zamrażającego robota" któremu najpierw musimy wyrwać tarczę (btw fajny patent) po wyrwaniu tarczy traktowałem go piorunem i normalnie mnie atakował. W jedynce nie było czegoś takiego, prąd na każdego działał zresztą tak jak pisałem to ratowało dupę na Sith Master.

 

A ja nie mówię, że poziom trudności źle jest wyważony ale hard jest na pewno łatwiejszy niż w pierwszym TFU ale i tak jest dobrze. Szkoda, że w demie jest zablokowany ostatni poziom (teraz zmieniły nazwę to pamiętam jak się nazywają).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

PLusy:

 

- ładna oprawa graficzna

- Dobry dzwięk

 

Minusy:

 

-całe demko przeszedłem na hardzie używając pchnięcia mocy (kółko)

-niszczymy myśliwce imperium z olbrzymią łatwością, takiego Jedi to jeszcze chyba nie było. Szkoda tylko że Vader nie umiał nas zatrzymać gdy to gracz był już w tym myśliwcu.

- Nie podoba mi się styl walki dwoma mieczami głownego bohatera. Wole tradycyjne rozwiązanie z jednym mieczem z częsci pierwszej.

- Znowu mam wrazenie za poziomy swięcą pustkami, od czasu do czasu kilka skrzynek i gole sciany.

 

Ogólnie bez rewelacji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...