Skocz do zawartości

Potrawy wigilijne


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tradycyjnie jak co roku na(pipi)iam pierniki na święta. Tyle, że w tym roku będzie inaczej, bo nie będę się nimi opychał jak debil tylko kulturalnie pozwolę sobie na dwie sztuki maks.

 

ySszv76.jpg

 

 

Ogólnie to łatwo się je robi, zrobienie ciasta, rozwałkowanie i wycinanie to nie więcej jak pół godziny roboty. Jak coś to niżej daję przepis, ja robiłem z podwójnej ilości składników plus łyżka-dwie kakao. Nie trzeba mocno wałkować, jak się wycina z grubego ciasta to wychodzą zayebiste miękkie pierniki, polecam, elo.

 

http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasteczka/pierniczki/przepis.html

Odnośnik do komentarza

Tradycyjnie jak co roku na(pipi)iam pierniki na święta. Tyle, że w tym roku będzie inaczej, bo nie będę się nimi opychał jak debil tylko kulturalnie pozwolę sobie na dwie sztuki maks.

 

ySszv76.jpg

 

 

Ogólnie to łatwo się je robi, zrobienie ciasta, rozwałkowanie i wycinanie to nie więcej jak pół godziny roboty. Jak coś to niżej daję przepis, ja robiłem z podwójnej ilości składników plus łyżka-dwie kakao. Nie trzeba mocno wałkować, jak się wycina z grubego ciasta to wychodzą zayebiste miękkie pierniki, polecam, elo.

 

http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasteczka/pierniczki/przepis.html

No u mnie też co roku kobity i dzieciaczki robią pierniki. Świetnie się przy tym bawią...

Odnośnik do komentarza

U mnie na bogato. Sałatka warzywna,bigosik, kurczak pieczony, karpik smazony, rybka po grecku, barszczyk z uszkami, flaczki wolowe, sledz po kaszubsku, ciasta i praliny belgijskie i roznego typu dobre trunki a nie jakies wodki i inne bzdety. W Polsce jak tam ? Przycisniete pasy ?

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...