Skocz do zawartości

Potrawy wigilijne


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin temu, biechu napisał:

Jabłko większej różnicy w sałatce nie robi, ale selera to bym wyj.ebał (a na to niestety nie ma szans :().

U nas w rodzinie selera ni chuiutki. A jablko daje moja dziewczyna i sporo ludzi na Warmii i Mazurach. No ale ona jest jakims bezguściem kulinarnym. Nie tknie tatara, śledzia, skórki z kurczaka (nawet takiej spieczonej chrupiącej) ani niczego wędzonego (bo śmierdzi dymem xD). Dlatego ja jestem w domu kucharzem, a nie ona.

 

E: aaa i w rosole tez jej muszę zostawiac takiego rozgotowanego selera bo wpierdala jak marchewke, jeszcze ku.rwa wątróbkę mi wrzucala, ale ostatnio się opamietala z tym bo co nie odwiedzamy moich rodziców to moja mama jej robi właśnie wątróbkę z jabłkiem pyszną bardzo.

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

Ale pyszna rybka, śledzik kura, pyszny w occie śledzik. Cały dzień człowiek nic nie jadł żeby teraz zjeść kura. Każdej potrawy spróbować bo grzech! kura Pyszna. Kurła nie wy... nie wy... nie wytrzymam jakie dobre! Cały rok człowiek kura świnie żre, tera ryby tej spróbuje kurła. A tu zara po świętach kura święta, święta, po świętach kura szybko mija prze. Bardzo słona rybka kura trzeba popić zaraz kurła hyh! kura... będziem pili. Kura kiedych, kura kiedych to było dziadek mróz przyszedł, prenzentów dał i kurła poszedł, wy nie pamiętata. Się obżarłem kurła. Tych ziemniaków jeszcze spróbuje. Rybka śledzik to najlepsze kura, śledzik ulubiona ryba. Z kościom, może być i z ościom kura, zęba wydłubie ale co zjem to moje kura. Kura się nie najem zaraz CHRRRR KURŁAA SUPER!! Żebyś ty tak kura cały rok gotowała matka. Kurła taka rybka dobra ale to, taka rybka to musi pływać kurła! Ale pyszne kura... kwik! Kurła czkawki dostałem, tak się nażarłem. Ale no nie mogę wytrzymać kurła jakie dobre i tom po grecku rybke kurła ka, czerwona. Kur jakie dobre że aż tym sosem kurła żem wąsa przybrudził kurła. Pieroga se jeszcze wezme ze dwa, wszystkiego spróbować trzeba. Zaraz zjemy co szykujta ciasta będziemy jedli. Pierwsza gwiazdka trzeba wypić kurła supr nie ma mowy, dzieciątko Jezus się narodziło trzeba ochrzcić kurła, bo grzech! Tak sie ooobeżre że nie wsiąde na samochód na pasterkie kurła, w kościele w ławce się nie zmieszcze, tak mie brzuch urośnie. Wszystkim pieniążków życzę, bysta wszyskie pieniążki mieli ale i zdrowia kurła, zdrowie najważniejsze. Kurła no nie wytrzymam takie dobre! W chlewie pewnie już świni nadajo, wigilie. Kura ale dobre. Kura kiedyś żeby pomarańcza mieć to kurła się w głowie przewróciło. Chlebka jesze do tej rybki, słona. Ale nie samym chlebkiem żyje człowiek trza i popić! Domowe jedzenie wszystko robione bez chemiów, piszne, najlepsze, zdrowe! Trzeba jeść że nie może się zmarnować kurła, psom nie będziesz wyrzucał rybów.

 

/thread

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...