Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

El Loco, czasem widzę że coś kupujesz, ale bezpośrednio na Steamie, gdzie tam ceny są drogie. Nie bierzesz nic z Allegro, czy tam innych sklepów?
---
Moja lista gier:

przygody abe'a
Valiant Hearts 2d ubi
child of ligth (?)
project cars (?)
outlast
evil within?
shovel knight?

ale i tak kupiłem Jacka Orlando, bo grałem w to chyba w '98 u kuzynek :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

El Loco, czasem widzę że coś kupujesz, ale bezpośrednio na Steamie, gdzie tam ceny są drogie. Nie bierzesz nic z Allegro, czy tam innych sklepów?

---

Moja lista gier:

przygody abe'a

Valiant Hearts 2d ubi

child of ligth (?)

project cars (?)

outlast

evil within?

shovel knight?

 

ale i tak kupiłem Jacka Orlando, bo grałem w to chyba w '98 u kuzynek :)

Allegro nic, ale czesto odwiedzam allkeye. Tym razem byla jak dla mnie dobra cena, to wzialem :)

Ja jestem zreszta Januszem, ktory raczej wieksze gry gra niz te mniejsze o indykach nie wspominajac.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Castlevania Lords of Shadows jak najbardziej ale dwójka już niekoniecznie - przemęczyłem kampanie potem dlc i na pewno do gry już nie wrócę. Co innego mówić o jedynce którą po ukończeniu natychmiast chciałem wracać na NG+ i masterować na wyższych poziomach trudności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupione - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=348013183

 

I tak nikt nie załapie ;>

 

 

Do tego Shadowrun Returns oraz Upgrade Shadow Warrior do Special Edition.

 

Wciąż czekam na Ikaruga i coś od Telltale. Obawiam się, że pierwszego się nie doczekam.

Odnośnik do komentarza

Mnie nic nie jara z tych wyprzedaży, nie potaniał Outlast, a na Evil Within, czy Alien Isolation poczekam, aż stanieją do <50 zł :)

Ale wydałem 8 dolców na to:

https://www.humblebundle.com/mobile

Ciekawy pomysł z tym wpadaniem nowych tytułów. A przyznam, że kupiłem głównie dla Blocky Roads, które przecież mogłem kupić taniej na markecie, ale tutaj przy okazji sprawdzę inne tytuły:)

Coś chcecie to mogę upnąć na ftpa i dać linka na PM :)

Odnośnik do komentarza

Koledzy kochani, czy bezpiecznie jest kupowac steam gifty ze stron takich jak G2A.com itp? Nie chcialbym zeby mi konto zablokowali na steamie bo ktos sobie ukradl CC i sprzedaje gierki. Slyszalem ze to gifty kupione na wyprzedazach i sprzedawane na marketplace ale wciaz troche niepewnosci mam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...