Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

sorki za 2x post ale wole byscie zobaczyli zanim aukcja sie skonczy:

http://allegro.pl/humble-bundle-trine-shadowgrounds-i-inne-steam-i1662719208.html?source=oo

 

co o tym sadzicie? za dobre by byc prawdziwe?

http://uga-group.com/forum/t.Humble-Frozenbite-Bundle

http://www.humblebundle.com/

Ja bym na allegro nie kupowal :P

Odnośnik do komentarza

dlaczego nie? jesli sie przegapilo bo obecnie na http://www.humblebundle.com/ pisze ze "The Humble Frozenbyte Bundle is now close" to czemu nie zaoszczedzic pare euro

 

tak gadalismy pol strony temu o humble bundle ale nic o tym ze ktos to potem sprzedaje na allegro.a ze rzeczy steamowe roznie na allegro bywaly z tymi aktywacjami regionalnymi to zawsze warto spytac.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

RE5 w cd ekszyn za 14zl jest

Ale tam jest jedynie wersja PL, nie da się ANG z tego co wiem więc to totalnie eliminuje grę z kręgu moich zainteresowań :)

na szczescie jest tylko kinowa wiec nie slyszymy polskiego. da sie zniesc

 

Tak czy siak sterowanie zabija dla mnie cały gameplay

Takie złe ? ;/

jeden grzech glowny: nie da sie chodzic w czasie celowania. po zagraniu w dead space razi to okrutnie

Odnośnik do komentarza

To dziwne, specjalnie szukalem przed zalozeniem.

 

Wlasnie zainstalowalem tego RE5 z CD akszyn, jest po polsku, ale jakos po oczach nie wali specjalnie a ja w sumie ogolnie nie lubie grac z napisami. Zeby placic trzy razy tyle zeby miec po angielsku? Nie czaje.

 

Ja to w ogole mam za darmola wiec git : D

Odnośnik do komentarza

@Gattz: myślałem że coś zzjechali w wersji PC vs konsole - to że się nie da iści i strzelać to wiem i mnie nie rusza akurat ;)

jak narazie nie spotkalem sie z jakimis takimi bledami. jak wiadomo myszka lepiej sie nadaje do takiego celowania a jak ktos sie nie zgadza to mozna tez na padzie.

 

i ja go tam rozumiem. wersje polskie nawet dobrze wykonane strasznie rania uszy. jedyny wyjatek dla mnie to wiedzmin.

ale wersje kinowe da sie przezyc ;)

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś jedyny, który mnie nie rozumie :)

 

Nie to że mam miliony w portfelu, ale tak mnie razi polski język w grach, że faktycznie wolę przełknąć ślinę i zapłacić te 40 zł (średnio) więcej i mieć przyjemne głosy.

Jest kilka gier które chciałem ograć/kupić ale nie było wersji ANG (w sprowadzanie się nie lubię bawić) więc sobie całkowicie odpuściłem tytuły.

 

Każdy ma jakieś 'zboczenia' :)

Odnośnik do komentarza

To, że nie mozna iść i strzelać jeszcze jakoś mozna przeżyć, ale na miłość jezuska, jak próbuje uderzyć nożem, a murzyn robi krok w tył..... Ja się przesuwam, klikam ten (pipi)any nóż a murzyn robi znowu krok w tył i zanim uderze to on do(pipi)ie mnie grabiami :wacko:

 

 

Też nie przepadam za polonizacja, kiedyś baldury i tormenty były super a teraz raz na 20 gier trafia się fajny dubbing. Sam&Max z tego samego cd ekszyn co RE5 jest całkiem spoko, z Mannem i Boberkiem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

i ja go tam rozumiem. wersje polskie nawet dobrze wykonane strasznie rania uszy. jedyny wyjatek dla mnie to wiedzmin.

Czy tylko ja nie mogę zmieniać wersji językowej W2? Pole z wyborem języka jest niedostępne w Opcjach.

 

Spróbuj przeinstalować grę, przy instalacji chyba też jest wybór języka.

Odnośnik do komentarza

RE5 w cd ekszyn za 14zl jest, więc 60 to trochę słaby dil. Tak czy siak sterowanie zabija dla mnie cały gameplay :mellow:

Oni to legalnie umieszczają na tych płytkach? Capcomowi to się opłaca? Nie pojmuję tego. Przecież niespełna 2 lata temu dałem za tą grę na PS3 150 złotych a teraz za 14 umieszczają ją w jakimś komputerowym szmatławcu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...