Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobisz. Widocznie tak dobrze się sprzedają, że nie muszą być tańsze. Działa tutaj zasada wygodnictwa. Nie ruszasz się z chaty, a masz nową gierkę na swoim koncie :)

Not really ;)

Mi zanim się sciągnie na steamie to wróce ze sklepu z grą. Wole pudelkowe jednak.

Odnośnik do komentarza

No za nowościami płakać nie będę, ale co z grami już obecnymi na Steam? Mam nadzieję, że ich nie wycofają, tudzież nie każą klientom "przenosić się" na kolejny programik zasyfiający dysk. Szczególnie taki od firmy, której nie darzę szczególną sympatią...

Odnośnik do komentarza

Ja tam z tego na pewno nie bede korzystac - mam juz jednego Steama i wiecej uslug cyfrowej dystrybucji gier nie chce.

 

Jednak wychodzi na to, ze jednak EA nie koniecznie sie od Steama odwraca.

 

http://www.computerandvideogames.com/307454/news/crysis-2-steam-removal-not-eas-decision/

Podobno to Steam po prostu usunal Crysisa 2, bo lamal jakiestam warunki

Odnośnik do komentarza

na origin taki mass effect tez w promocji :D tylko 99 zl. oni te swoje ceny maja nienormalne.

 

a ja tam korzystam z steam, origin i gog.com i nie narzekam jakos ze za duzo bo tylko steam wymaga by byl wlaczony zeby gra dzialala. cala reszte mozna uruchomic bez bo sa to tylko programy do sciagania a nie launchery jak steam

Odnośnik do komentarza

@Gattz: a kumpel kupił ME za 40 zł jakoś ostatnimi czasy... miesiąc czy tam dwa temu.

 

Steam jest przeza(pipi)isty. Nuff said. Nie dla nowości, ale dla promocji. Red Alert 3 - kupa zabawy w co-op za 15 zł, Magicka z dodatkami - też kupa zabawy za 40 zł.

I to co cenię w Steam chyba najbardziej ostatnimi czasy - chat. Przeku....rczykowo wygodna rzecz jak grasz i gadasz ze znajomymi ;)

Odnośnik do komentarza

Albo jak przeszkadzasz w graniu innym , nie? ;>

 

A na EA ostatnio była promocja. Wsio za 50%. Wsio. To jest promocja. A nie jakieś popierdółki o pociągach za 40euro :F

 

Co do przelicznika, polecam grupę 1$=/=1E

 

Na ogól ceny na EU stimie są o 40% wyższe niż w USA/Rosji/Australii. I to już w promocji. Czasami przebitki sięgają kilkuset %. Odechciewa się kupować ;/

Odnośnik do komentarza

Do Steama nic nie mam głównie ze względu na jego rozbudowanie, bibliotekę dostępnych tytułów oraz liczne promocje. Jednak z dystansem podchodzę do wszelkich innych serwisów/programów tego typu, szczególnie jeśli są one ograniczone do jednego producenta, tak jak te badziewie EA. Nawet jeśli jest to tylko instalator, to zarazem jest to kolejny syf do zaśmiecania systemu.

 

Jak dla mnie liczą się tylko Steam oraz gog.com (stare gry). Reszty nawet nie ruszam, szczególnie w obliczu ostatnich włamów (Sony, Square, chyba nawet coś u M$ było). Wolę jednak fizyczny pewny produkt w ręku ogólnie, a z cyfrowej dystrybucji korzystam głównie ze względu na promocje (i wymóg, w niektórych przypadkach - gry instalowane z płyty wymagające Steam).

 

A propos, czy pudełkowa wersja Duke Nukem Forever jest 'rejestrowalna' na Steamie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...