Jump to content

Guest

Steam

Recommended Posts

Spoko. A na przyszłość to gry na Steamie można zwracać przez dwa tygodnie od daty zakupu jeśli nie grałeś więcej jak 2h, jeśli dobrze pamiętam. Ale to nie są sztywne reguły, można próbować w uzasadnionych przypadkach. Jak gra np. jest zabugowana czy zepsuta, to też można się ubiegać o zwrot.

• Upvote 1

Mam pytanko z natury tych "śmiesznych", ale w Steamie na co dzień nie siedzę za dużo i po prostu nie wiem jak to tu wygląda. Wziąłem darmową wersję "Age of Wonders III", które było ostatnio na promocji. Gierka spodobała mi się tak bardzo, że chcę dokupić DLC, ale sorki, ponad 100zł w sklepie Steam wychodzi. Czy jak kupię "Złotą Edycję" z wszystkimi DLC, to do tej darmowej wersji odblokują się DLC i pozostałe dodatki? Czy raczej doda grę drugi raz? Na Steamie jeszcze żadnej gry nie upgrejdowałem, dlatego pytam :-) 

W dniu 28.05.2019 o 12:55, MLeKSk napisał:

Wziąłem darmową wersję "Age of Wonders III", które było ostatnio na promocji. Gierka spodobała mi się tak bardzo, że chcę dokupić DLC, ale sorki, ponad 100zł w sklepie Steam wychodzi.

jesli jeszcze nie kupiles to do 3 czerwca masz dlc w promocji 50% taniej

8 godzin temu, Gattz napisał:

jesli jeszcze nie kupiles to do 3 czerwca masz dlc w promocji 50% taniej

Dzięki, ale kupiłem "Złotą Edycję" w Patronce za 19zł :-)

Summer Sale ponoć rusza 25 czerwca i potrwa do 9 lipca

W sumie jeszcze tu wypada wspomniec

Wygląda na to, że Valve w końcu wydało dobrą grę - DOTA Underlords

battle_pass_beta.png

Czyli wersję standalone najbardziej ogrywanego moda - Auto Chess. Nie lękajta się - to nie jest moba ani szachy. Raczej strategia turowa z elementami rng. Kupujemy pojedyńcze jednostki, które należą do wybranej klasy (jednej lub kilku na raz) i rywalizujemy z pozostałymi graczami. Walka odbywa się automatycznie, za kazdą rundę otrzymujemy monety, za które wzmacniamy drużynkę. Co 5 rund jest walka z mobkami, za pokonanie których wypadają nam itemy lub buffy dla drużyny. 

Trzeba pewnie chwilę przysiąść żeby być kozakiem, ale na szczęście jest bogate kompedium, tryb treningowy lub rozgrywka solo przeciwko botom. Dla ogranych jest oczywiście matchmaking. 

Gra jest free to play, nie ma żadnych mechanizmów pay2win, można dokupić tzw battlepass żeby wspierać dalszy rozwój blablabla. 

Autochess był bardzo popularny na twitchu, więc z Underlords będzie podobnie - już 24h po premierze grało ponad 100000 graczy. 

Wyszła wersja na androida/ios oraz na pc, jest crossplay na wszystkich platformach, a nawet jak ktoś ma ochotę to może zacząć rundę na pc, a skończyć na kibelku z telefonem w ręku :lapka: 

zapraszam do grania, dodawać do znajomków na steamie i jedziemy. 

Ja tak sobie w to pogrywałem na telefonie, ale nie wiem gdzie jest fenomen tego moda :/ Jak nie wypadną Ci dobre szachy, żeby je wylevelować na dzień dobry, to raczej kaplica. I sumie nie wiem po co na późniejszych levelach są np. te legendarne dropy (np. gyrocopter), jak raczej masz małe szansę go wylevelować nawet do 2ch gwiazdek. @Grabek

No te pieciopunktowe mobki to pewnie bardzo rzadko uda sie wrzucic na 3 gwiazdki xd na dwie to jeszcze spoczko bo raz mnie sie udalo. Na razie najwiekszym problemem jest dla mnie dysponowanie pieniedzmi, za duzo robie rerollek i pozniej mi brakuje na levelowanie ;f

ale jak sie czlowiek wkreci tp moze byc fajno :) 

zdawalo mi sie ze jak 2 dni pozniej gostki od ligi lolkow wydali swoja alphe na pbe to underlords umarlo smiercia naturalna (przynajmniej wnoszac po streamach)

Chwala Riotowi za kolejne zapjerdolenie pomyslu od valve, bo pewnie przez 5lat by jeszcze underlords nie wyszlo

Posted (edited)

valve niech zdycha, od czasu portala 2 nie zrobili nic ciekawego

jest cos fajnego na summer sale?

Edited by Chewie

Guest Orzeszek

steam na cycach więc dużo nie widziałem poza wishlistą, slay the spire za 45zł i dragon ball z fighter z za 54zł

z mojej wishlisty state of mind -50% 

i to w sumie tyle 

Two Point Hospital za 64 cebuliony z groszami. Wiem, że parę osób zachwalało ten szpil, m.in. chyba @blantman

a tak to :dunno:

Posted (edited)
24 minuty temu, Frantik napisał:

Two Point Hospital za 64 cebuliony z groszami. Wiem, że parę osób zachwalało ten szpil, m.in. chyba @blantman

a tak to :dunno:

Polecam w (pipi) sam chyba kupię dlc. Ale poza tym mam kilka gier z wish listy przecenionych. Tylko po co to kupować tyle gier jeszcze z game pass nie ogranych a teraz wolę sinking city kupić niż coś co i tak nie ogram od razu. 

Nie wiem czy jest przecenione ale jeżeli Obra dinn jest przeceniony to kupować bo to jest (pipi)ane goty i najlepszy indyk ostatnich lat!

Edited by blantman

Obra Dinn jest przecenione ale tylko 10%. Całkiem niedawno na tygodniowej przecenie było za nieco ponad 50zł i dziwi mnie, że nie jest dostepne w tej samej cenie. 

Za achievmenty w grach zbiera się monety, za 15k jest kupon -17zł do nastepnego zakupu, całkiem fajna opcja

6 godzin temu, Gattz napisał:

dark souls remastered przecenione 90% do 15 zl

Ja widzę za 89 pln. 

pewnie tradycyjny blad przeceny ktory juz naprawili. co sale sie jakis trafia

20-30 monet za achiv to trzeba z 500+ by uzbierac te 15k

Godzinę temu, mozi napisał:

Ja widzę za 89 pln. 

15zł jest dla tych, którzy mają już na steamie edycję prepare to die.