Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jeszcze tu wypada wspomniec

 

 

Wygląda na to, że Valve w końcu wydało dobrą grę - DOTA Underlords

 

battle_pass_beta.png

 

Czyli wersję standalone najbardziej ogrywanego moda - Auto Chess. Nie lękajta się - to nie jest moba ani szachy. Raczej strategia turowa z elementami rng. Kupujemy pojedyńcze jednostki, które należą do wybranej klasy (jednej lub kilku na raz) i rywalizujemy z pozostałymi graczami. Walka odbywa się automatycznie, za kazdą rundę otrzymujemy monety, za które wzmacniamy drużynkę. Co 5 rund jest walka z mobkami, za pokonanie których wypadają nam itemy lub buffy dla drużyny. 

 

Trzeba pewnie chwilę przysiąść żeby być kozakiem, ale na szczęście jest bogate kompedium, tryb treningowy lub rozgrywka solo przeciwko botom. Dla ogranych jest oczywiście matchmaking. 

 

Gra jest free to play, nie ma żadnych mechanizmów pay2win, można dokupić tzw battlepass żeby wspierać dalszy rozwój blablabla. 

 

 

Autochess był bardzo popularny na twitchu, więc z Underlords będzie podobnie - już 24h po premierze grało ponad 100000 graczy. 

 

Wyszła wersja na androida/ios oraz na pc, jest crossplay na wszystkich platformach, a nawet jak ktoś ma ochotę to może zacząć rundę na pc, a skończyć na kibelku z telefonem w ręku :lapka: 

 

 

 

 

zapraszam do grania, dodawać do znajomków na steamie i jedziemy. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tak sobie w to pogrywałem na telefonie, ale nie wiem gdzie jest fenomen tego moda :/ Jak nie wypadną Ci dobre szachy, żeby je wylevelować na dzień dobry, to raczej kaplica. I sumie nie wiem po co na późniejszych levelach są np. te legendarne dropy (np. gyrocopter), jak raczej masz małe szansę go wylevelować nawet do 2ch gwiazdek. @Grabek

Odnośnik do komentarza

No te pieciopunktowe mobki to pewnie bardzo rzadko uda sie wrzucic na 3 gwiazdki xd na dwie to jeszcze spoczko bo raz mnie sie udalo. Na razie najwiekszym problemem jest dla mnie dysponowanie pieniedzmi, za duzo robie rerollek i pozniej mi brakuje na levelowanie ;f

ale jak sie czlowiek wkreci tp moze byc fajno :) 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Frantik napisał:

Two Point Hospital za 64 cebuliony z groszami. Wiem, że parę osób zachwalało ten szpil, m.in. chyba @blantman

 

a tak to :dunno:

Polecam w (pipi) sam chyba kupię dlc. Ale poza tym mam kilka gier z wish listy przecenionych. Tylko po co to kupować tyle gier jeszcze z game pass nie ogranych a teraz wolę sinking city kupić niż coś co i tak nie ogram od razu. 

 

Nie wiem czy jest przecenione ale jeżeli Obra dinn jest przeceniony to kupować bo to jest (pipi)ane goty i najlepszy indyk ostatnich lat!

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ogólnie brawa dla Valve za zawale ie eventu. Ludzie dostają refundy tego co kupili bo był jakiś bug. Cała zabawa wymaga wydawania kosmicznej ilości kasy na mini zniżkę. Promocje też raczej słabe i znaczna część mojej wishlisty nie ma zniżek mimo że wcześniej były. Lipa panie Gaben. 

Odnośnik do komentarza

troche tez slabe ze obecnie sale to tylko jeden rzut okiem na wishliste i do zobaczenia przy kolejnym

kiedys to co 19 servery lezaly bo ludzie chcieli zobaczyc daily, flash, community vote sale i bylo na co czekac

ale wrocili do korzeni z zachecaniem ludzi do robienia zadan w starych grach wiec choc to na plus (nawet jesli nagroda z tego mikroskopijna to jakas zabawa jest)

 

ps. o tym ze wtedy mielismy wlasny region i ceny byly lepsze nie mowiac o price match amazona nie wspomne bo smutno

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...