Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu musi byc gra odpalona, ale zaleznie od ilosci kart do odznaki dostaniesz max od 3 do 4 kart chyba na gierke. Czasem 5 jak wymaga np 12 kart do odznaki. Potem musisz sobie je zalatwic poprzez wymiane z kims, kupowac na targu, albo robic paczki z gemów. Gemy mozesz dostac za rozbijanie tapet, emotek lub nawet samych kart, czasami sie oplaca jak karta chodzi za grosze a daje powiedzmy 80-100 gemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Własnie wszedłem żeby to dać warto dodać, że to gra oryginalnego twórcy Fire Emblem Shouzou Kagi, który odszedł po chyba piątej części. Gra po japońsku jest za darmo i jest to projekt robiony w wolnym czasie przez Kage i jego znajomych. Nie należy się więc spodziewać fajerwerków gra wygląda jak zrobiona w SRPG makerze (i chyba tak rzeczywiście jest XD).

Jak ktoś jest zawiedziony kierunkiem w jakim podążył fire emblem to może sprawdzić Vestarię. Nie grałem, ale należy spodziewać się hardkorowej rozgrywki gdzie jeden zły ruch doprowadzić może do przegranej.

 

Ostatnim "Fire Emblemem" Shouzou Kagi była "Tear Ring Saga" na PSXa. Gra która oryginalnie nazywała się "Emblem Saga" i która zniszczyła Kagę bo przegrał sprawę w sądzie z nintendo i miał zapłacić około 700tyś dolarów. Sama Tear Ring Saga przetłumaczona jest do pobrania np na cdromance.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i chvj no i cześć

Wracam z roboty, dostaje po rusku emaila z supportu Steam. Jakis kacap ukradł mi konto steam. Gośc sobie ustawił juz jakis rosyjski email i pokazało mi że dokonał dzis transakcji jakąś obca kartą

Wiele cennych rzeczy tam nie było, ale szkoda Civ 6 no i miałem podpięta karte płatniczą.

Co mozna zrobić? Na razie wysłałem formularz przez support steama. Jakieś szanse odzyskania konta po podaniu numeru swojej karty? Pózniej dosłałem jeszcze fotkę klucza aktywacyjnego z pudełka Civ 5.

Miał ktos tak w ogóle? Jakies jeszcze rady?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...