Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Da się wyłączyć z biblioteki (Library->Home) te "What's new" do wszelkich gierek, które mam na steamie, a które kompletnie mnie nie interesują? Trochę bez sensu, że wyświetla się to na pierwszym miejscu. Wszystko poniżej można sobie posortować, dostosować, a tego badziewia się nawet nie ukryje.

 

No i przy uruchomieniu steama ta pierwsza strona się dłużej teraz wczytuje. Steam był prosty, odpalał się w ułamek sekundy, a teraz się zdarza, że mam ciemny ekran przez chwilę, zanim pojawi mi się biblioteka i gierki do odpalenia.

Odnośnik do komentarza

Co tam panowie wypatrzyliście na przecenach? Ja sobie kupiłem Castlevania Lords of Shadow 1 z dodatkami, Mirror of Fate + 2 z epilogiem za 50 zl w allyoucanplay.

 

Lyknalem tez Syndicate (FPS) za 7,5 zl z Origin bo mimo, ze nie jestem fanem gatunku to byl to jeden z najlepszych shooterow w jakie gralem.

 

Upolowalem tez Xcoma2 za 15 zl i teraz dokupilem reszte dodatkow razem z WotC za 40 zl.

 

Pomimo tego, ze backlog na konsoli mam taki, ze moglbym nastepny rok grac to juz zaczalem piekne zaleglosci budowac na PC, ktorego jeszcze nie mam :D Piekne jest granie.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja sekiro, pada, Dawn of War 3, quantum Break, Homeworld Desert of Kharak, Burnout ultimate box. Ogólnie w koszyku miałem. Na ponad 1000 zł i z bólem schodziłem na okolice 500 :d

 

Z tego co widziałem dobra cena jest na Tekken 7, SFV i capcom vs MARVEL 3.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Ja w Civ6 wbiłem chyba ze 100h na Switchu i nie mogę się doczekać jak będę mógł to ograć ze wszystkimi dodatkami na PC, ale jednak czekam chwilę aż edycja platinum (wszystko w jednym) będzie bliżej w okolicach 100 zł.

 

Ładne zakupy poczyniłeś :D Ja się staram nie odpalać, bo liczę że Winter Sale na święta będzie miał to samo/więcej, a będzie już na następnej wypłacie ;)

Odnośnik do komentarza

Mimo że wolałem poczekać miesiąc na wersje steam to jak zobaczyłem że odpalając GTA V wszystko leci przez R* launcher (tak samo jak gry ubisoftu z uplay) to sam zdecydowałem się na wersje R* launcher. Polecam jak ktoś czeka bo jak się nie myle z VPN dostałem na premiere za 32e.

Odnośnik do komentarza

Odznaki mozesz pokazywac na swoim profilu, jedna wybrana jako główna oraz w "gablocie". Za odznaki i karty dostajesz EXP i zwiekszasz swoj poziom Steam. Daje to np wiecej friendsów, gabloty i jakies popierdółki. Czasem przy stworzeniu odznaki mozesz dostac tapetke albo emotke. Niektore moga byc warte od kilku do kilkunastu euro nawet, ale raczej bym sie nie nastawiał bo szanse małe.

 

Karty najlepiej sprzedawac i sobie odkladac powoli jakas mala sumke w portfelu steam. Ogólnie jest to competition dla ludzi ktorzy nie maja gdzie palić hajsu i chca sie pochwalic wysokim levelem albo nawalac emotami na czacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...