Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, nie wiedziałem że tak to działa. Steam całkowicie leży chyba od 17 jakoś. Próbuję odpalić Divinity 2, bo mam tam rozpoczętą kampanie z duża ilością różnych modów. Niestety jak włączam grę to w ogóle modów nie rozpoznaje. Wydaje mi się to dziwne, że mody muszą mieć dodatkowe połączenie online żeby poprawnie działać skoro i tak są ściągnięte na dysk.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
13 godzin temu, devilbot napisał:

ale śmietnik się robi z tego steama z roku na rok gorszy. Tam jest w ogóle jakaś kontrola jakości czy już każdy może wydać byle (pipi)/? za rok dwa ciężko coś z tego szamba będzie wygrzebać.

śmietnik się wszędzie robi. Steam najgorszy ale xbox, ps store czy e shop gonią. Co tydzień masa premier ale ponad połowa to gówna. Reszta co najwyżej średnia i trzeba szukać diamencików w tym szambie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

przewraca sie ludziom w dupach od tego dobrobytu. i nie macie juz na co narzekac szkoda gadac

macie sklep ktory wam podaje liste top sellerow, kuratorow z rekomendacjami, opinie uzytkownikow, niezle dzialajacy system rekomendacji oparty na waszej histori ze o rekomendacjach do znajomych i wglad w ich biblioteke nie wspomne, to wam sie jeszcze jakies "nintendo seal of quality" czy ki (pipi) zachcialo jakby to kiedykolwiek dzialalo

 

nie ma przymusu kupowania a kazdy z was siedzi pewnie z backlogiem 200+ gier no ale jak tak ciezko wam znalesc dobra gre to wam nie pomoge

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Warto spróbować tych Steam eksperymentów, bo dzięki niektórym można znaleźć naprawdę fajne giereczki.

 

@Gattz tutaj chłopakom pewnie chodzi o to, że stosunek jakości do szamba zaczyna się niebezpiecznie przechylać na korzyść szamba. Osobiście nie widzę sensu w ograniczaniu publikowania gier na steamie, a rozwiązania doszukiwałbym się w znacznym ulepszeniu narzędzi filtrujących. Wydaje mi się, że Steam właśnie w tę stronę zmierza co jest dobre, tylko że strasznie powoli im to idzie.

 

@kultywator ja, Trump i ruchanie w dupe w jednym podpisie to słaby trójkąt ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...