Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mozi napisał:

Pany kiedy są wyprzedaże na steam poza gwiazdką? Teraz to patrzam i ceny jakieś takie nie koniczenie.

Ja co jakiś czas dostaję maila „twój obserwowany tytuł jest teraz w promocji”, wiec radzę dodać gry do obserwowanych - np niedawno było steamWorld 2 o polowe taniej, a nie ma żadnych świąt.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale wszędzie masz teraz jakaś gwarancję. Te strony to takie Allegro kluczy, wiec i na Allegro może trafić się złodziej jak i na g2a, ale tu i tu masz wsparcie serwisu. 

Raz mi steam usunął gre, ale kupioną na Allegro od slupa. A mam prawie 900 tytułów.
----
Właśnie dostałem maila że Bayoneta -75%, 2 dyszki na Steam.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Naprawdę piękne czasy. Wszystkie stronki robią cenzurę i blokują nieprzychylne recenzje  bo to niby trollowanie i review bomb żeby tylko nie urazić wydawców i deweloperów.  Paranoja i kolejny krok w coraz większym rozwalaniu równowagi w tym jak wygląda recenzowanie. 

Odnośnik do komentarza

Ja się bardzo cieszę z tej ułomności osiągnięć na PC, bo dzięki temu w ogóle mnie nie interesują. Przestały mnie męczyć (to dobre słowo) po powrocie z konsol do PC gamingu i oby tak już pozostało, osiągnięcia to zło. Chociaż na Steam mogą być w obecnej formie, bo nie ma ogólnego gs'a i calaków.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

jak nie ma, sa tak samo jak na konsoli - przecież możesz mieć 100% z gry, jedyna różnica miedzy osiągnięciami to brak dźwięku jak wyskakują (tylko tyle wystarczyłoby zmienić) - mi tam akurat to w ogóle nie przeszkadza, fajnie ze są, fajnie ze je widać w profilu.

Odnośnik do komentarza

tak, ale masz strony które pokazują łączna ilość zdobytych osiągnięć/czas tez w zupełności wystarcza.

W ogóle skoro mowa o osiągnięciach, to chyba w sieci nie ma lepszej stronki niż https://www.exophase.com/, która zlicza już chyba wszystko, poza exelami z Nintendo!

Ktoś zna jakąś konkurencje?

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Klikając „Kup”, zgadzasz się na to, aby Valve umożliwiło ci dostęp do cyfrowych dóbr natychmiast po zakończeniu transakcji z pominięciem 14-dniowego okresu wycofania z niej. Tym samym zrzekasz się swojego prawa do odstąpienia od tego zakupu.

 

 

Takie coś mi wyskakuje przy próbie zakupu i nie można dokonać transakcji bez akceptacji powyższego. Nigdy nie zakładam z góry zwrotu ale wg mnie bardzo słaba zagrywka ze strony Valve.

Odnośnik do komentarza

Spoko. A na przyszłość to gry na Steamie można zwracać przez dwa tygodnie od daty zakupu jeśli nie grałeś więcej jak 2h, jeśli dobrze pamiętam. Ale to nie są sztywne reguły, można próbować w uzasadnionych przypadkach. Jak gra np. jest zabugowana czy zepsuta, to też można się ubiegać o zwrot.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...