Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

ode mnie M$ już nic nie dostanie, ani zeta - klamka zapadła

nie lubię być traktowany jak klient drugiego sortu, coś czuję że niebawem sprzedam sprzęt i możliwe że zainwestuję w chlebak, podobno gry też tam są

 

Ja już kupiłem chlebaka ale.... x'a zostawię i ( nie chcę się chwalić, bo nie ma czym ) przerobię z premedytacją. Przez 3 lata kupiłem ogrom nowych, oryginalnych gierek i dość dużo na mnie zarobili, skoro oni mają mnie w (pipi)e to ja ich tym bardziej. Nie dam więcej 200zł za grę, której legalnie nie mogę wykorzystać w 100% ( multi, dlc ). Sorry MS, właśnie straciliście jednego klienta w kraju o którym nawet nie wiecie, że istnieje.

Odnośnik do komentarza

bo na czym miałbym zagrać w nadchodzącego SC: Conviction, chyba nie na kalkulatorze, no i Gearsy...

Na PC :E

No przecież napisał że nie na kalkulatorze :rolleyes:

Osobiście uważam że przejście do Sony jest dobrym pomysłem, oni nie robią was trąbę (aż tak :P ) Granie na xboxie teraz to prawie jak palenie podczas raka płuc

Edytowane przez Lord Tidek
Odnośnik do komentarza

Mam pomysł - na następnym FunDay'u ci wszyscy którzy są tak niezadowoleni z pracy M$ PL jak i decyzji podejmowanych przez centralę możecie obrzucić Mirskiego pomidorami. Przynajmniej będzie wiedział chłopina z kim ma do czynienia. A wy wyrazicie w ten sposób "poziom swojego oburzenia" w związku z brakiem Live'a w tej 40 milionowej grającej Polszy :lol:

 

 

A ty Diabeł nie wariuj i X360 się nie pozbywaj ;)

 

Najbardziej pomożesz zostając w domu. Skoro jesteś zadowolony z pracy MS Polska, to nie rozumiem po co tu zaglądasz? Ciesz się, że na każdym korku jesteś ruch.any przez w/w firmę.

Odnośnik do komentarza

Ciesz się, że na każdym korku jesteś ruch.any przez w/w firmę.

 

Zmien Windowsa na Linuxa, MS Office na Open Office, a X360 na PS3. Ktos Ci kaze "byc ruchanym przez w/w firme na kazdym kroku"?

 

Po co mam zmieniać? Windows pomimo swoich wad jest dla mnie ok. Mam takie same aplikacje co mieszkaniec USA, Wlk. Brytanii czy Niemiec. MS Office to samo, jestem zadowolony. Mam PS3 :) Jak kupowałem X-a to wiedziałem, że oficjalnie w Polsce nie ma Live'a. Ale blokady regionalne, brak zdrapek w oryginalnych grach, brak możliwości płacenia kartą? To wszystko było, ale komuś się odwidziało i jest jak jest. Jak Wam to pasuje to ok, ale nie gnojcie innych za to, że próbują coś zdziałać. Jeśli coś wywalczą, to WY także na tym skorzystacie, więc może trochę poparcia, a nie zniechęcania.

Odnośnik do komentarza

Mam pomysł - na następnym FunDay'u ci wszyscy którzy są tak niezadowoleni z pracy M$ PL jak i decyzji podejmowanych przez centralę możecie obrzucić Mirskiego pomidorami. Przynajmniej będzie wiedział chłopina z kim ma do czynienia. A wy wyrazicie w ten sposób "poziom swojego oburzenia" w związku z brakiem Live'a w tej 40 milionowej grającej Polszy :lol:

Wątpię, żeby choć jeden pomidor się znalazł na pięknej twarzyczce Mirskiego. Nie, nie chodzi mi o szybki straffing Kuby, ale żeby ktokolwiek zdołał się odważyć przejść od słów do czynów. Zza klawiatury można chcieć nawet obalić Rząd, ale gdy przychodzi co do czego już tak różowo nie jest. I nie odnosi się to jedynie do samego pomysłu z pomidorami, ale i do wszystkich innych działań. Szczęście, że twórcy Kontrakcji są na tyle zdeterminowani, że cała akcja już drugi miesiąc jest na ustach mediów. Gdyby nie oni, losy potoczyłyby się pewnie jak losy mnóstwa innych "rewolucji", które skończyły się na 200 podpisach w serwisie "petycje.pl".

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Ciesz się, że na każdym korku jesteś ruch.any przez w/w firmę.

 

Zmien Windowsa na Linuxa, MS Office na Open Office, a X360 na PS3. Ktos Ci kaze "byc ruchanym przez w/w firme na kazdym kroku"?

 

Po co mam zmieniać? Windows pomimo swoich wad jest dla mnie ok. Mam takie same aplikacje co mieszkaniec USA, Wlk. Brytanii czy Niemiec. MS Office to samo, jestem zadowolony. Mam PS3 :) Jak kupowałem X-a to wiedziałem, że oficjalnie w Polsce nie ma Live'a. Ale blokady regionalne, brak zdrapek w oryginalnych grach, brak możliwości płacenia kartą? To wszystko było, ale komuś się odwidziało i jest jak jest. Jak Wam to pasuje to ok, ale nie gnojcie innych za to, że próbują coś zdziałać. Jeśli coś wywalczą, to WY także na tym skorzystacie, więc może trochę poparcia, a nie zniechęcania.

Osobiście na tym nic nie skorzystam, wielu ludzi tez nie bo jakoś nie widzę żeby większość porzucała swoje konta z grami XBLA, DLC i achievementami. Nie widzę żeby ktokolwiek gnoił inicjatorów akcji, widzę za to że to Ty gnoisz innych którzy mają ten szum głęboko w poważaniu pisząc teksty typu 'Ciesz się, że na każdym korku jesteś ruch.any przez w/w firmę.' :)

Odnośnik do komentarza

Jak nie skorzystają? Blokada regionalna. Będziemy mogli ściągać wszystko co będzie dostępne w usłudze. Chyba, że ktoś mieszka poza krajem, wtedy ma to w (pipi)e. Jak będzie Live, to będziemy dostawać zdrapki w grach. Nie każdy musi i chce kupować gry zagranicą. No i w końcu płacenie kartą. Naprawdę nie widzisz tutaj korzyści dla wszystkich polskich graczy? Jak niektórzy mają głęboko w poważaniu całą akcję, to nie rozumiem czemu udzielają się w temacie i co piątą stronę piszą, że to nic nie da, kupujcie PS3, sami sobie jesteŚCIE winni, płaczcie dalej, itd. Wiemy Gooral, że Tobie akcja jest obojętna i nie musisz co chwila nam o tym przypominać. To takie polskie "Po co? I tak nic z tego nie będzie. Po co więc się starać"?

Odnośnik do komentarza

Sprzedawanie X360 i kupowanie PS3 jest wg. mnie chybionym pomysłem. Grajcie dalej na konsoli Bila ale w soft zaopatrujcie się u znajomego Allegrosława.

 

 

a myślisz że jak robię? wymiana i allegro, rzadko kiedy kupowałem gry na premierę z półeczki w sklepie, szkoda kasy

 

wam może nie przeszkadza ale ja mam dosyć upośledzonej usługi sieciowej, kupowania (pipi)onych punktów których zawsze za mało a po zakupie zawsze zostają

poczekam tylko na splintera i gonię syf bo nie chce mi się na to ścierwo patrzeć, wbijam w Mirskiego i jego kolegów bo to są dla mnie zwykli figuranci z zerową mocą decyzyjną

nie jestem również związany emocjonalnie z aczikami które zdobyłem, w sumie to nawet nienawidzę tego ścierwa

tak więc zlewam na GS i całą jego otoczkę, leję na ciepło na to śmieszne "community" nastolatków, bo tu (pipi)a żadnego community nie ma

jak ktoś lubi jak traktują go jak downa przy okazji wyciągając mu kasę z kieszeni to proszę bardzo, ja wychodzę

a gwoździem do trumny była ich (pipi)a "akcja propagandowa", za taką hipokryzję to pomysłodawca powinien dostać w pysk z liścia, niczym zwykła dziwka

 

przepraszam za bluzgi ale tak wyszło, na powtarzajcie tego

 

btw ja zawsze porównywałem xO do ps2, nie jest to dla mnie w 100% konsola next-gen - no ale to moja opinia i moja pokręcona logika, nie chce mi się tłumaczyć

Odnośnik do komentarza

Jak nie skorzystają? Blokada regionalna. Będziemy mogli ściągać wszystko co będzie dostępne w usłudze. Chyba, że ktoś mieszka poza krajem, wtedy ma to w (pipi)e. Jak będzie Live, to będziemy dostawać zdrapki w grach. Nie każdy musi i chce kupować gry zagranicą. No i w końcu płacenie kartą. Naprawdę nie widzisz tutaj korzyści dla wszystkich polskich graczy? Jak niektórzy mają głęboko w poważaniu całą akcję, to nie rozumiem czemu udzielają się w temacie i co piątą stronę piszą, że to nic nie da, kupujcie PS3, sami sobie jesteŚCIE winni, płaczcie dalej, itd. Wiemy Gooral, że Tobie akcja jest obojętna i nie musisz co chwila nam o tym przypominać. To takie polskie "Po co? I tak nic z tego nie będzie. Po co więc się starać"?

Udzielają się dlatego że forum jest dostępne do każdego i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie :). Co do blokad regionalnych to można sobie gdybać. Mieszkańcy niektórych krajów w których jest oficjalnie LIVE też mają zablokowany dostęp do niektórego contentu a co za tym idzie tez muszą kombinować. Jak miałem problem z blokadą regionalną to ją w prosty sposób obchodziłem :). Mi tylko się nie podoba fanatyzm niektórych osób, na forum polygamii ktoś już rzucił pomysł żeby wklejać mały informator w komentarzach sklepów internetowych o tym że Xboksy są wybrakowane (a przy okazji robić czarny PR który szkodzi także sklepowi). Oprócz tego widzę masę krzykactwa, do tego stopnia że gdybym nie był zorientowany w temacie pewnie myślałbym że Polacy mają odcięty dostęp do LIVE na zasadzie nie da się podpiąć z polskiego IP. Na Wii też nie można wybrać sobie Polski przy tworzeniu konta a jakoś nikt z tego powodu się nie obrusza.

Odnośnik do komentarza

Ale przynajmniej Ninny nam (wam? ja mam PS3, nie dotyczy mnie to bezpośrednio) nie mydli oczu, że będzie już niedługo, już za rogiem (bo nie ma nawet polskiego oddziału Nintendo). Lepiej nie składać żadnych obietnic i nie robić nadziei, niż mydlić ludziom oczy i robić z nich frajerów.

 

Poza tym nie powiedziałbym że informowanie o brakach Xboxów to czarny PR, raczej... prawda. Szkodzi czy nie, takie są fakty i ludzie powinni o tym wiedzieć, żeby nie czuć się potem wydymanymi.

Odnośnik do komentarza

 

Poza tym nie powiedziałbym że informowanie o brakach Xboxów to czarny PR, raczej... prawda. Szkodzi czy nie, takie są fakty i ludzie powinni o tym wiedzieć, żeby nie czuć się potem wydymanymi.

Tyle że forma w jakiej niektórzy to widzą (spamowanie sklepów) jest szkodliwe dla bogu ducha winnych przedsiębiorców.

Odnośnik do komentarza

Sprzedawanie X360 i kupowanie PS3 jest wg. mnie chybionym pomysłem. Grajcie dalej na konsoli Bila ale w soft zaopatrujcie się u znajomego Allegrosława.

 

 

a myślisz że jak robię? wymiana i allegro, rzadko kiedy kupowałem gry na premierę z półeczki w sklepie, szkoda kasy

Nie tylko na tym forum, ale na wszystkich gdzie przewija się Kontrakcja padają bardzo mocne słowa ludzi, którzy chcą kończyć zabawę z X360 na rzecz konkurencji. Uważam takie działania za szkodliwe dla samej Kontrakcji, bo gdy opadnie już bitewny kurz, będzie trzeba wrzucić w konsolę jakąś konkretną szpilę, nie wierzę że żaden z nich nie zatęskni za tym wszystkim co przeżył na konsoli Billa. Dlaczego zaważy to na samej Kontrakcji? Bo to głównie ona będzie obarczana za pospolite ruszenie w pozbywaniu się sprzętów Microsoftu i na pewno nie będzie się dobrze kojarzyć wśród zwykłych graczy. Też się zaopatruję na Allegro i nie sądzę, że od czasów ostatnich 2 miesięcy X360 coś straciło, czy stało się uboższe ( pomijając zaufanie do polskiego oddziału MS ). W dalszym ciągu da się na niej grać na XL (jak ostatnie kilka lat), a niektórzy zachowują się jakby nagle "Destruction 2.0" zwaliło im się na głowę.

Odnośnik do komentarza

 

Poza tym nie powiedziałbym że informowanie o brakach Xboxów to czarny PR, raczej... prawda. Szkodzi czy nie, takie są fakty i ludzie powinni o tym wiedzieć, żeby nie czuć się potem wydymanymi.

Tyle że forma w jakiej niektórzy to widzą (spamowanie sklepów) jest szkodliwe dla bogu ducha winnych przedsiębiorców.

Spamować nie, ale informować - jak najbardziej.

 

Sprzedawanie X360 i kupowanie PS3 jest wg. mnie chybionym pomysłem. Grajcie dalej na konsoli Bila ale w soft zaopatrujcie się u znajomego Allegrosława.

 

 

a myślisz że jak robię? wymiana i allegro, rzadko kiedy kupowałem gry na premierę z półeczki w sklepie, szkoda kasy

Nie tylko na tym forum, ale na wszystkich gdzie przewija się Kontrakcja padają bardzo mocne słowa ludzi, którzy chcą kończyć zabawę z X360 na rzecz konkurencji. Uważam takie działania za szkodliwe dla samej Kontrakcji, bo gdy opadnie już bitewny kurz, będzie trzeba wrzucić w konsolę jakąś konkretną szpilę, nie wierzę że żaden z nich nie zatęskni za tym wszystkim co przeżył na konsoli Billa. Dlaczego zaważy to na samej Kontrakcji? Bo to głównie ona będzie obarczana za pospolite ruszenie w pozbywaniu się sprzętów Microsoftu i na pewno nie będzie się dobrze kojarzyć wśród zwykłych graczy. Też się zaopatruję na Allegro i nie sądzę, że od czasów ostatnich 2 miesięcy X360 coś straciło, czy stało się uboższe ( pomijając zaufanie do polskiego oddziału MS ). W dalszym ciągu da się na niej grać na XL (jak ostatnie kilka lat), a niektórzy zachowują się jakby nagle "Destruction 2.0" zwaliło im się na głowę.

Kontrakcja ma poprawić jakość grania na X-ie, więc oczywista sprawa że jej celem nie jest nakłanianie do pozbywania się tego sprzętu. Nikt nikomu nie każe pozbywać się Xboxa, jest to osobista decyzja każdego posiadacza tej konsoli. Jeżeli ktoś ją sprzeda pod wpływem emocji czy "dla focha", to później niech ma pretensję tylko do samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Pozbywanie się konsoli wskutek kontrakcji to taka sama (pipi) prawda jak pozbywanie się konsoli wskutek świątecznych banów. Każdy pomarudzi i będzie grał dalej, rejestrował się na UK/USA, kupował gry w UK/Australii i tyle. Show must go on!

Odnośnik do komentarza

Ciesz się, że na każdym korku jesteś ruch.any przez w/w firmę.

 

Zmien Windowsa na Linuxa, MS Office na Open Office, a X360 na PS3. Ktos Ci kaze "byc ruchanym przez w/w firme na kazdym kroku"?

 

1. Zmieniłem

2. Zmieniłem

3. Zmienię

 

Lucek co jak co, ale dla mnie jesteś na tym forum spalony (w realu też). Powinieneś dla uczciwości dać sobie podpis "post sponsorowany".

Twoje zdanie się nie liczy bo Ciebie opłaca M$. Widzę, że ping też już jest "przekonany" co do racji M$. Pewnie się dogadaliście na tym gg jak sobie ustaliliście ostatnio, nie? Jak sam mówiłeś "biznes is biznes"... To mówi samo prze się. Btw ile masz za posta broniącego M$? Xboxa360 kolejnego pewnie nie dostaniesz, ale mozę choć jakaś zdrapka wpadnie. c'nie?

 

Bardzo wku.rwia mnie takie sprzedawanie kraju i rodaków za grosze! Czy to chodzi o sprzedaż za bezcen cukrowni, czy po.sranego liva wku.rwia mnie to strasznie. Także proponuje wys.rać się na konsole M$ czy to ją sprzedając, przerabiajać, czy rozj.ebawszy w jakiś ciekawy sposób.

 

Ludzie! gdyby taka akcja się udała to już nie było by czegoś takiego jak wodzenie za nos z Livem, czy sprzedawanie ipoda bez możliwości ściągania piosenek. Wtedy te je.bane korporacyjne ścierwa załapały by, że o ten rynek trzeba walczyć, a nie puszczać byle gó.wno na zasadzie "głupki i tak to kupią". Jeżeli by sp.ierdolili to by się konsole zza granicy ściagało i tylko na piratach grało.

 

Oczywiście mam świadomość, że takiej korporacji jak M$ nie gra coś z wykresami w exelu i liva nie będzie. Jednak wodzenie ludzi za nos nie jest w porządku. Do tego jak jakieś polaczki sprzedaja się zagranicznym $, grrr....

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

OMG! Co za post!!! Aż mi słów zabrakło :lol: Ale spoko, przestaniesz życ na koszt rodziców, zaczniesz zarabiac na siebie, zobaczysz jaki jest prawdziwy świat to przestaniesz gadac głupoty :lol:

Odnośnik do komentarza

Albercie, twój post jest bezsensu. Między wierszami można przeczytać, że zarabianie na siebie poprzez sprzedawanie swoich opinii jest ok. Bo takie tutaj wiszą w powietrzu zarzuty.

 

Więc albo usprawiedliwiasz chłopaków, albo po prostu nie wstrzeliłeś się w temat ;)

 

Odnośnie samych zarzutów to ja nic nie piszę, bo nie wiem/nie widziałem/nie czytałem itd.

 

 

Odnośnik do komentarza

OMG! Co za post!!! Aż mi słów zabrakło :lol: Ale spoko, przestaniesz życ na koszt rodziców, zaczniesz zarabiac na siebie, zobaczysz jaki jest prawdziwy świat to przestaniesz gadac głupoty :lol:

 

Wiem, że może trochę za bardzo pojechałem, ale cóż po browarach robię się wylewny :rolleyes:

 

Tak się składa, że już od kilku lat zarabiam sam na siebie. Mimo wszystko nie widzę sensu splamić się taką pracą jak Lucek. Też mogłem sprzedawać dragi i sobie dorobić, ale dla mnie są to grosze nie warte ryzyka. Tak samo dostanie darmowego x360 czy zdrapki nie przekupiło by mnie jako recenzanta by dać ocenę wyżej, czy bronić kłamstw M$.

 

 

Co by nie było to właśnie takie drobne sprawki przysługują się do psucia państwa i okradania obywateli. No bo co za różnica czy ktoś dostanie x360 za artykuły sponsorowane, czy 10.000zł za przychylną ustawę likwidującą pewną gałąź przemysłu? Jednostka się nachapie groszowymi sprawami, a straci na tym całe społeczeństwo ku uciesze sponsora.

 

 

Wracając do sprawy konsoli to M$ stosuje taką taktykę jak z Windowsem lata temu by zdominować rynek. Godzi się na piractwo by zwiększyć popularność maszyny. Zakładają, że przyjdzie kolejna generacja to fani x360 kupią x720 na czym sobie odbiją. Teraz jeszcze chcą zwiększyć dochody to wyskoczyli z akcją nie przerabiam nie kradne. Ale co tu się dziwić, ważne są tylko słupki w Exelu.

 

 

Odnośnie moich zarzutów to można je jeszcze chyba przeczytać na starym forum na ostatnich stronach Hyde parku w pieprzeniu. Albo co by daleko nie szukać - ostatnio w tym temacie wkleiłem arta Lucka z gram.pl gdzie mydli oczy dzieciakom, że odpowiedź M$ wskazuje na to, że mamy dostać liva. :wacko:

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Zawsze jest alternatywa. Za dużo gadania i mielenia jęzorem. Do znudzenia tak potraficie, a tu proszę PS3 stoi na półkach ze wszystko mającym wyposażeniem, więc pytam raz jeszcze, grzecznie: o co Wam chodzi? stał jakiś cep nad Toba w sklepie i kazał kupić na gwałt x360? czy gały nie widziały co brały? Czy ktoś nadal myśli, że będąc w UE można mieć jej wszystkie przywileje? (pipi) prawda. Ament.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...