Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek co jak co, ale dla mnie jesteś na tym forum spalony (w realu też). Powinieneś dla uczciwości dać sobie podpis "post sponsorowany".

Twoje zdanie się nie liczy bo Ciebie opłaca M$. Widzę, że ping też już jest "przekonany" co do racji M$. Pewnie się dogadaliście na tym gg jak sobie ustaliliście ostatnio, nie? Jak sam mówiłeś "biznes is biznes"... To mówi samo prze się. Btw ile masz za posta broniącego M$? Xboxa360 kolejnego pewnie nie dostaniesz, ale mozę choć jakaś zdrapka wpadnie. c'nie?

 

Sznurek, znosilem twoje wypociny i pierdzielenie bez sensu do czasu, ale moja cierpliwosc tez ma swoje granice. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze to co napisales powyzej to bardzo powazne zarzuty, szczegolnie jesli sa skierowane do osoby zwiazanej z magazynem, na forum tegoz magazynu. Jesli masz jakiekolwiek dowody na to, ze jestem stronniczy to prosze bardzo, mozesz je tutaj przedstawic. Jesli nie to zamknij sie w koncu i skoncz pieprzyc. Z tego co wiem, studiujesz prawo (?), wiec powinienes wiedziec, ze tego typu zarzuty na forum publicznym, nie podparte jakimikolwiek dowodami nie sa do konca zgodne z prawem, czyz nie?

 

Co do tekstu na gramie, nie bede powtarzal sie pierdyliard razy - moje zdanie na temat calej sprawy mogles przeczytac w tekscie i komentarzach pod nim. Jesli Ci sie nie podoba moje zdanie, trudno, moge byc spalony w oczach typa, ktory doszukuje sie oszustwa na skale swiatowa w totolotku. Nie zycze sobie jednak publicznego oczerniania mnie i sugerowania, ze biore lapowki od ktorejkolwiek z firm.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Estel, oskarżanie o korupcję dziennikarza bez dowodów? Sprzedaż cukrowni? Sprzedawanie się "polaczków"? Bez jaj :lol: Live nie ma i w tej generacji nie będzie. I w przyszłej też nie, jeżeli księgowośc powie, że się nie opłaca. Powiedziec tego przecież też nie mogą, marketing. Fakt, mogli to zrobic inaczej, mogli w geście dobrej woli zostawiac chociażby te głupie zdrapki. Ale wypisywac takie bzdury? Dorośnijcie!

Odnośnik do komentarza

Sprzedawanie X360 i kupowanie PS3 jest wg. mnie chybionym pomysłem. Grajcie dalej na konsoli Bila ale w soft zaopatrujcie się u znajomego Allegrosława.

 

 

a myślisz że jak robię? wymiana i allegro, rzadko kiedy kupowałem gry na premierę z półeczki w sklepie, szkoda kasy

Nie tylko na tym forum, ale na wszystkich gdzie przewija się Kontrakcja padają bardzo mocne słowa ludzi, którzy chcą kończyć zabawę z X360 na rzecz konkurencji. Uważam takie działania za szkodliwe dla samej Kontrakcji, bo gdy opadnie już bitewny kurz, będzie trzeba wrzucić w konsolę jakąś konkretną szpilę, nie wierzę że żaden z nich nie zatęskni za tym wszystkim co przeżył na konsoli Billa. Dlaczego zaważy to na samej Kontrakcji? Bo to głównie ona będzie obarczana za pospolite ruszenie w pozbywaniu się sprzętów Microsoftu i na pewno nie będzie się dobrze kojarzyć wśród zwykłych graczy. Też się zaopatruję na Allegro i nie sądzę, że od czasów ostatnich 2 miesięcy X360 coś straciło, czy stało się uboższe ( pomijając zaufanie do polskiego oddziału MS ). W dalszym ciągu da się na niej grać na XL (jak ostatnie kilka lat), a niektórzy zachowują się jakby nagle "Destruction 2.0" zwaliło im się na głowę.

 

 

nie interesuje mnie to jak moja decyzja wpłynie na kontrakcję, niech oni dalej walczą

moja decyzja to nie efekt ostatnich 2 miesięcy, to co się działo tylko pomogło mi w podjęciu decyzji, od dłuższego czasu się na to nastawiałem a teraz wiem że chcę

 

ja gram jakieś 5 może 6 godzin na tydzień, szału nie ma c'nie?

złom mi się autentycznie znudził, co z tego że usprawniają Live skoro ja mogę ci najwyżej polizać szybkę?

 

kupię sobie chlebak, do(pipi)ię do tego zestaw GoW i mam grania na kwartał - jak wyjdzie Brink to mi na dłuższy czas serio nic nie będzie trzeba, najwyżej duperele arcade

 

mnie jako użytkownika interesują opcje, nie jestem żołnierzem jakiejkolwiek platformy, jeśli produkt przestaje mi wystarczać to patrzę czy inne platformy mają coś do zaoferowania

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Albo rżniesz na obu konsolach lub trzech. Mnie akurat acziki ruchają i lubię kompletować, zaś odpowiedniki trophy nie mają tej mocy. Wiele razy już pisałem, że PS3 mam dla exów, x360 głównie multi bo exów na niej znikoma ilość, no chyba, że czasowe.

 

Nie ma za co chwalić M$ z taką politykę, gównianą trzeba dodać ale z pełną świadomością zgodziłem się na niedostatki i byłem w pełni świadom tego, iż Polskę nadal mają w poważaniu uznając ten piękny kraj jako połać śniegu z kilkoma drogami i co zgrozo biegającymi po nich misiami polarnymi. Cieszę japę na obu sprzętach, dymać to nie wiem kto kogo skoro kupuję gry i tak z drugiej ręki. LEGALNE allgero, itp.

Odnośnik do komentarza

Lucek nie może już źle pisać o MS, stał się ważną personą, bo zaczął pisywać do dużej gazety , a wiemy jakie stanowisko obrał sobie PSX. Co do stawianie zarzutów, napisał ten co z całą bandą "VIP-ów" w temacie PSW, śmiał się z tego, że Alien chciał komuś stawiać zarzuty. Dobrze ktoś napisał, w tym wątku jesteś spalony.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Lucek nie może już źle pisać o MS, stał się ważną personą, bo zaczął pisywać do dużej gazety , a wiemy jakie stanowisko obrał sobie PSX.

Ważną personą, która nie moze pisac zle o MS to bylbym, jakbym dostal posade rzecznika prasowego MS - wtedy faktycznie moglbys mi zarzucac stronniczosc, taki zawod. Swoja droga jakie "stanowisko obral PSX", bo chyba jestem nie w temacie?

 

Co do stawianie zarzutów, napisał ten co z całą bandą "VIP-ów" w temacie PSW, śmiał się z tego, że Alien chciał komuś stawiać zarzuty.

Bardzo prosilbym o wskazanie, gdzie smialem sie z tego, ze Alien chcial sie z kims sadzic? :) Albo rozmawiamy na poziomie, albo wymyslamy sobie rozne historie. Rownie dobrze moge napisac, ze "Master_Lukas gdziestam w jakimstam watku pisal costam, ze lubi chlopcow" - no bez zartow, bez sensu jest taka dyskusja nie podparta niczym poza wyssanymi z palca zarzutami, nie uwazasz? ;)

 

Dobrze ktoś napisał, w tym wątku jesteś spalony.

Cale szczescie, ze nie Ty o tym decydujesz :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie PSX nie obrał żadnego stanowiska i w tym rzecz. Niby popierają obydwie akcje, ale to nie trzyma się kupy. Nie chcę mi się szukać w PSW czy się śmiałeś czy nie, jeśli rzeczywiście nie, to sorry, ale tam jakoś nie napisałeś posta, w którym mówiłbyś o prawie. Nieważne.

 

Cale szczescie, ze nie Ty o tym decydujesz :)

 

Dla mnie jesteś spalony.

Odnośnik do komentarza

Lucek co jak co, ale dla mnie jesteś na tym forum spalony (w realu też). Powinieneś dla uczciwości dać sobie podpis "post sponsorowany".

Twoje zdanie się nie liczy bo Ciebie opłaca M$. Widzę, że ping też już jest "przekonany" co do racji M$. Pewnie się dogadaliście na tym gg jak sobie ustaliliście ostatnio, nie? Jak sam mówiłeś "biznes is biznes"... To mówi samo prze się. Btw ile masz za posta broniącego M$? Xboxa360 kolejnego pewnie nie dostaniesz, ale mozę choć jakaś zdrapka wpadnie. c'nie?

 

Sznurek, znosilem twoje wypociny i pierdzielenie bez sensu do czasu, ale moja cierpliwosc tez ma swoje granice. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze to co napisales powyzej to bardzo powazne zarzuty, szczegolnie jesli sa skierowane do osoby zwiazanej z magazynem, na forum tegoz magazynu. Jesli masz jakiekolwiek dowody na to, ze jestem stronniczy to prosze bardzo, mozesz je tutaj przedstawic. Jesli nie to zamknij sie w koncu i skoncz pieprzyc. Z tego co wiem, studiujesz prawo (?), wiec powinienes wiedziec, ze tego typu zarzuty na forum publicznym, nie podparte jakimikolwiek dowodami nie sa do konca zgodne z prawem, czyz nie?

 

Co do tekstu na gramie, nie bede powtarzal sie pierdyliard razy - moje zdanie na temat calej sprawy mogles przeczytac w tekscie i komentarzach pod nim. Jesli Ci sie nie podoba moje zdanie, trudno, moge byc spalony w oczach typa, ktory doszukuje sie oszustwa na skale swiatowa w totolotku. Nie zycze sobie jednak publicznego oczerniania mnie i sugerowania, ze biore lapowki od ktorejkolwiek z firm.

 

Sorry, ale to ja do tej pory siedziałem cicho i to wszystko znosiłem. Przegiełeś po arcie na gram.pl, który tu przytaczałem pare stron wcześniej. i to moja cierpliwosć się skończyła.

 

Co mam przedstawiać? Linka już podałem, poinformowałem gdzie można znaleźć (o ile jeszcze cenzura nie zdziałała) naszą rozmowę. Co mam więcej podawać? Skompromituj się jeszcze jakoś to też to wyciągnę na światło dzienne. Ty jako, heh, "dziennikarz" powinieneś wiedzieć czym jest etyka dziennikarska. Najbrdziej wku.riwają mnie komentarzy dzieciaków, które przeczytały tekst wielkiego pana "dziennikarza" i stwierdzają, że live jednak będzie, m$ nie wodzi za nos, jest wszystko spoko.

 

Po komentach w stylu "jest supr ms nas kocha" nie czytałem żadnych komentarzy. Zresztą nie każdy ma obowiazek znać i czytać komentarze gdzie autor może i pokorniutko się przyznaje, że popełnił błąd. Taka sama sytuacja jak Twój redakcyjny kolega Zatisev rzucił przed premierą GTA informację jakoby wersja na ps3 była obarczoan minigierką podczas instalacji trwającej 40 minut. Jak by mini gierka się nie powiodła to cała akcja miała znów trwać 40 minut... Wszystko ku większej sprzedaży x360. Komentarze pod informacją wielkiego pana "dziennikarza" były też przesiąknięte wizją autora.

 

Na gram.pl średnia wieku wynosi chyba z 14 lat co wykorzystujecie do manipulacji. Ja Ciebie niczym nie oczerniam. Powtarsam tylko informacje, które sam mi przekazałeś "biznes is biznes" etc i Twojego kumpla pinga. Z du.py sobie tego nie biorę. Zresztą wystarczy przeczytać Twojego newsa z gram.pl by mieć pojęcie o tym co robisz. Chyba padły tam zarzuty "typowy artykuł sponsorowany"...

 

Ważną personą, która nie moze pisac zle o MS to bylbym, jakbym dostal posade rzecznika prasowego MS - wtedy faktycznie moglbys mi zarzucac stronniczosc, taki zawod. Swoja droga jakie "stanowisko obral PSX", bo chyba jestem nie w temacie?

 

I to jest właśnei najzabawniejsze. Za grosze....

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale to ja do tej pory siedziałem cicho i to wszystko znosiłem. Przegiełeś po arcie na gram.pl, który tu przytaczałem pare stron wcześniej. i to moja cierpliwosć się skończyła.

Jak już mnie straszysz to informuję Cię, że na to też by się pewnie paragraf znalazł...

Na publikowanie wlasnych opinii, ktore nie sa skierowane w niczyja strone, nie dotykaja nikogo personalnie? Znajdz mi ten paragraf, jestem bardzo ciekaw :) Nie podoba Ci sie moj artykul na gram? Trudno, wszystkim nie idzie dogodzic. Nie zabronisz mi jednak publikowania wlasnych spostrzezen, interpretacji, tak jak ja nie moge Tobie zabronic tego samego. Z tym, ze ja nie wysuwam w Twoja strone zarzutow, ze jestes sponsorowany przez Sony bo krytykujesz Microsoft.

 

Co mam przedstawiać? Linka już podałem, poinformowałem gdzie można znaleźć (o ile jeszcze cenzura nie zdziałała) naszą rozmowę. Co mam więcej podawać? Skompromituj się jeszcze jakoś to też to wyciągnę na światło dzienne.

Masz przedstawic dowody na to, ze jestem rzekomo oplacany przez Microsoft. Poki co tego nie zrobiles, a rzucasz bezpodstawnymi oskarzeniami na lewo i prawo. Zaraz sie pewnie dowiem, ze jestem oplacany tez przez lotto, c'nie? ;) Zreszta zabawne, chcesz "wyciagac na swiatlo dzienne" rzeczy, ktore pisze na publicznym forum ;D

 

Najbrdziej wku.riwają mnie komentarzy dzieciaków, które przeczytały tekst wielkiego pana "dziennikarza" i stwierdzają, że live jednak będzie, m$ nie wodzi za nos, jest wszystko spoko.

Naprawde chyba musi Ci sie bardzo nudzic w zyciu, skoro w(pipi)iaja Cie komentarze do jakiegos artykulu :potter:

 

Taka sama sytuacja jak Twój redakcyjny kolega Zatisev rzucił przed premierą GTA informację jakoby wersja na ps3 była obarczoan minigierką podczas instalacji trwającej 40 minut. Jak by mini gierka się nie powiodła to cała akcja miała znów trwać 40 minut... Wszystko ku większej sprzedaży x360.

Tak tak, w Twoim swiecie wszyscy sa przekupieni przez Microsoft :)

 

Ja Ciebie niczym nie oczerniam. Powtarsam tylko informacje, które sam mi przekazałeś "biznes is biznes" etc i Twojego kumpla pinga. Z du.py sobie tego nie biorę.

Pokaz mi, w ktorym miejscu przekazalem Ci informacje, ze niby jestem oplacany przez MS. Bezpodstawne powtarzanie w kolko, przy kazdej okazji tych samych zarzutow wzietych z tylka to jest wlasnie oczernianie.

 

Zresztą wystarczy przeczytać Twojego newsa z gram.pl by mieć pojęcie o tym co robisz. Chyba padły tam zarzuty "typowy artykuł sponsorowany"...

Dokladnie tak - po przeczytaniu mojego tekstu jasno widac, co robie - wierze w to, ze dostaniemy polski live jesienia. Moze jestem naiwny i daje wodzic sie za nos, trudno.

 

Zreszta, mysl sobie co chcesz - ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niz uzeranie sie z jakims sznurkiem w internecie i napinanie o tego typu bzdury. Jedyne czego sobie nie zycze to sugerowanie w kazdym poscie, ze MS mi placi za publikowanie wlasnych przemyslen i wyrazanie swojego zdania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Tu każdy ma nadzieję, że dostaniemy Live jak najszybciej. Albo inaczej. Każdy by chciał tego Live'a w tym roku, bo nadzieję to chyba większość straciła. A wszystko przez to, że MS co pół roku mówi co innego. Nie chcieli znowu gadać, że się starają i może się uda, to walnęli akcję "Nie przerabiam, nie kradnę".

 

[...]uzeranie sie z jakimis sznurkami[...]

 

Skoro użyłeś liczby mnogiej to mogę się domyślać że pijesz nie tylko do "sznurka". W takim razie przepraszam, że zająłem czas Pana Lucka, któremu nie widzi się dalsza dyskusja z "jakimiś sznurkami".

Odnośnik do komentarza

Tu każdy ma nadzieję, że dostaniemy Live jak najszybciej. Albo inaczej. Każdy by chciał tego Live'a w tym roku, bo nadzieję to chyba większość straciła. A wszystko przez to, że MS co pół roku mówi co innego.

 

No dobra, ja sie wcale nie dziwie, ze ludzie nie wierza w to ze ten live w koncu bedzie, czy ze stracili nadzieje. Sznurek jednak chyba przesadza piszac w co 2 poscie, ze Microsoft mi placi, jednoczesnie nie potrafiac tego udowodnic - to jest cios ponizej pasa.

 

[...]uzeranie sie z jakimis sznurkami[...]

 

Skoro użyłeś liczby mnogiej to mogę się domyślać że pijesz nie tylko do "sznurka". W takim razie przepraszam, że zająłem czas Pana Lucka, któremu nie widzi się dalsza dyskusja z "jakimiś sznurkami".

 

Nie, pilem tylko do Sznurka, choc wypowiedz faktycznie moze sugerowac cos innego ;)

Jesli poczules sie urazony to sorry ;)

Odnośnik do komentarza

MS mi placi za publikowanie wlasnych przemyslen i wyrazanie swojego zdania. Pozdrawiam.

 

Ha! Przyznal sie! Az sobie to wsadze w sygnature :D

 

Ostatnie dwie strony zabily u mnie nude w oczekiwaniu na wyjscie z domu, wobec czego postanowilem sie udzielic i podziekowac uczestonikom.

 

Dodajac przy okazji trzy grosze, ze ktos musi byc naiwny niczym Forest Gump, jezeli wierzy ze dostanie Live na jesien. Mam nadzieje ze dostaniesz spadek, albo wygrasz w totka bo inaczej to zginiesz marnie. Zakladajac oczywiscie ze mowisz prawde... :]

Odnośnik do komentarza

Nie udowodni Ci niczego, bo musiałbyś się do tego publicznie przyznać. Ja też nie wierzę w to, że MS płaci komukolwiek w Polsce za przychylne opinie. Z drugiej strony jeśli MS Polska zaprasza kogoś np. na jakiś pokaz, konferencję lub udostępnia nowy sprzęt lub grę, to druga strona (czasopismo, portal) nie napiszę krytycznego artykułu, felietonu nt. w/w firmy. Tak w świecie niestety jest. Jeśli rzeczywiście dostaniemy Live'a w tym roku, to MS/MS Polska dostanie u mnie (i na pewno nie tylko) duży plus, ale nie wiem czy ten duży plus przeważy minusy, które nagromadziły się przez te lata.

Odnośnik do komentarza

Ja już swoje powiedziałem i nie będę dyskutował z marionetką wielkiego $. Cieszę się, że nie jestem sam i nie tylko dla mnie Lucek jest spalony. Są jeszcze ludzie na tym świecie co użyją własnego rozumu, a nie oprą się na sponsorowanej notce pana "dziennikarza". :thumbsup:

 

EDIT:

to nawet nie m$ musi płacić, a cdp czy gram.pl o czym świadczy kilka sponsorowanych tam artykułów. Nie ma po prawdzie w tym nic dziwnego, ale niech nie pitolą, że są bezstronicznym serwisem o grach.

Edytowane przez sznurek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No korwa, wszyscy wiedzą, że Lucek jest sponsorowany. Ping też. Cała kontrakcja to też taka sprytna kampania reklamowa MS. Ja też jestem sponsorowany, tak jak i wszyscy piszący dobrze o X'ie w Polsce. Tylko sznurek i Master_Lukas zazdroszczą, bo też chcieliby znaleźć się na garnuszku wujka Billa :D.

Jasna cholera, panowie zwijamy się, mądrzy ludzie tego forum rozszyfrowali naszą konspiracje. Ale mam pomysł, Lucek, zapisz GamerTagi tych co to odkryli i po E3 załatw im bana (w końcu pracujesz dla MS to masz taką władzę ;) ).

Odnośnik do komentarza

Tak sobie teraz na spokojnie poczytałem jeszcze tą ODP od MSu i zastanawiam sie czy serio nie było tak że MSPL pisał wpierw po polsku a później puścili to przez jakiś nieudolny tranzlator? "another level" chyba potocznie mówi sie "Next level" ale ja tam sie nie znam zbytnio jestem tylko zwykłym graczem. A tego "jechania" po Lucku to nie bardzo rozumiem. Jego sprawa. Napisał swoją wizje o czym jest odpowiedz MSu a tu juz jakieś polityczne nagonki sie szykują :whistling:

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest bardzo prosta. Czy gdziekolwiek jest napisane wprost, potwierdzone na mur beton, zapewnione na stówkę, że nie ogłoszą Live'a na E3?

 

Nie.

 

A więc każdy może sobie wystosować własną interpretację. To, że luckowa interpretacja jest naiwna to inna sprawa. Ma do tego prawo, ponieważ kropka nad i jeszcze nie została postawiona.

 

Problem jest zdeczka inny. Mianowicie, gdzie leży granica między bezinteresowną interpretacją, a opłaconą naiwnością. No ale tego nie ma jak sprawdzić, więc zarzuty też trochę nie na miejscu.

 

Co innego domysły.

 

 

Odnośnik do komentarza

To nie jest główny problem. Głównym problemem jest to, że wystarczy mieć zdanie odmienne od ogółu (vide wiara w to, że MS coś ogłosi podczas E3) i wypowiedzieć je głośno, by być szykanowanym i oskarżanym o sprzedanie się. Sznurek tak pięknie mówi o samodzielnym myśleniu (chlip, chlip, aż mi się łezka zakręciła), a mimo wszystko potępia Lucka za to, że ma odwagę właśnie myśleć samodzielnie i wygłosić tą opinie publicznie (ehkem, ekhem, hipoktyzja, ehkem, ekhem).

Odnośnik do komentarza

No korwa, wszyscy wiedzą, że Lucek jest sponsorowany. Ping też. Cała kontrakcja to też taka sprytna kampania reklamowa MS. Ja też jestem sponsorowany, tak jak i wszyscy piszący dobrze o X'ie w Polsce. Tylko sznurek i Master_Lukas zazdroszczą, bo też chcieliby znaleźć się na garnuszku wujka Billa :D.

Jasna cholera, panowie zwijamy się, mądrzy ludzie tego forum rozszyfrowali naszą konspiracje. Ale mam pomysł, Lucek, zapisz GamerTagi tych co to odkryli i po E3 załatw im bana (w końcu pracujesz dla MS to masz taką władzę ;) ).

 

Słabo, postaraj się bardziej.

Odnośnik do komentarza

No korwa, wszyscy wiedzą, że Lucek jest sponsorowany. Ping też. Cała kontrakcja to też taka sprytna kampania reklamowa MS. Ja też jestem sponsorowany, tak jak i wszyscy piszący dobrze o X'ie w Polsce. Tylko sznurek i Master_Lukas zazdroszczą, bo też chcieliby znaleźć się na garnuszku wujka Billa :D.

Jasna cholera, panowie zwijamy się, mądrzy ludzie tego forum rozszyfrowali naszą konspiracje. Ale mam pomysł, Lucek, zapisz GamerTagi tych co to odkryli i po E3 załatw im bana (w końcu pracujesz dla MS to masz taką władzę ;) ).

 

Słabo, postaraj się bardziej.

 

Dla Ciebie? Nie mam najmniejszego zamiaru.

Odnośnik do komentarza

Moze troche po czasie ale dopiero teraz przeczytałem to co Lucek napisał więc jestem usprawiedliwiony.

 

Lucek ma prawo do takiej a nie innej interpretacji komunikatu Microsoftu. Wiem, że to frazes ale inne słowa ie przychodzą mi do głowy kiedy komuś wydaje się że to co 99% ludzi wydaje się być czarne tej jednej osobie jawi się jako krystalicznie białe. Sorry Lucek ale poza wiarą nie przebija z Twojego tekstu nic coby przemawiało do mnie i sprawiło żebym odebrał komunikat Microsoftu inaczej niż Ty go odebrałes. Takimy komunikatami częstuje nas MS odkąd tylko X360 miał premiere w Polsce.

 

Napisałeś:

Powinniśmy być dobrej myśli. Wczorajsza odpowiedź Microsoftu, mimo iż przez wielu uważana za lakoniczną i wymijającą, jest tak naprawdę bardzo konkretna.

 

Sorry ale właśnie ten fragment wywołuje u mnie największe zdziwienie i frustracje - odpowiedź Microsoftu w żadnym punkcie, miejscu czy fragmencie nie jest konkretna... jest pełna niedomówień, nie daje odpowiedzi na postulaty kontrakcji i jest dokładnie tym czego sie można było spodziewać - biznesowym mumbo-jumbo mogącym oznaczać zarówno wprowadzenie w Polsce Live na jesieni ale równie dobrze pasuje do planowanej obniżki cen zestawów Xboxa czy na premiery nowego rodzaju baterii do bezprzewodowych kontrolerów.

 

Naprawdę chciałbym sie mylić i nie mam nic przeciwko temu żebyś to Ty na jesieni wytykał wszystkim tutaj (łącznie ze mną), że nie mieli racji... ale na razie pozowolę sobie uważać, że jesteś naiwny jeśli tak interpretujesz tą odpowiedź. Ja nie mam żadnych złudzeń zarówno co do tego co ta odpowiedź oznacza jak i do tego, że ludzie w amerykańskiej centrali MS odpowiedzialni za wprowadzenie Live w Polsce na oczy nie widzieli przetłumaczonego tekstu z postulatami Kontrakcji.

Odnośnik do komentarza
Dla Ciebie? Nie mam najmniejszego zamiaru.

 

No dla mnie, w końcu odnosiłeś się do moich wypowiedzi udzielając odpowiedzi na publicznym forum. Chyba, że chciałeś zaimponować innym użytkownikom. Nikt tu nie ma pretensji do Lucka, że ma swoje zdanie, że wierzy w to że Live będzie na wiosnę, ale o to, że najpierw coś pisze na jakimś portalu, później to prostuje, trochę to nierzetelne z dziennikarskiego punktu widzenia. Zapomniałem, że Ty też nie możesz napisać złego słowa na MS, bo nie dostaniecie konsol i monitorów na turnieje Halo. Jak już napisałem wcześniej, jeśli będzie Live w tym roku, to wszyscy będziemy szczęśliwi, jeśli nie będzie, to dalej brońcie panów (i pewnie panie) z MS PL.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Jak widac, mozna sie z kims nie zgodzic w kulturalny sposob, czego przykladem jest Ozi - nie trzeba od razu wciskac komus do reki pieniedzy w kopercie z podpisem "od MS" ;) Ja jednak nie o tym chcialem...

 

Co do tekstu to faktycznie, bije sie w piers, nie zaznaczylem wystarczajaco wyraznie, ze sa to tylko domysly i przypuszczenia, a nie wciskanie komus na sile "faktow". Zdaje sobie sprawe z tego, ze te domysly sa moze i naiwne, ale po prostu chce wierzyc, ze ten polski live w koncu sie pojawi. Jesli tak bedzie, to nie mam zamiaru nikomu nic wytykac, wszyscy ktorzy oskarzali mnie o bzdury sami powinni sobie wtedy sprawe przemyslec. Jesli okaze sie, ze nie mialem racji a w swojej naiwnosci dalem sie wodzic za nos to oczywiscie przyznam, ze racja byla po stronie "atakujacych" mnie - kazdy ma prawo sie pomylic, czyz nie? :)

 

Nikt tu nie ma pretensji do Lucka, że ma swoje zdanie, że wierzy w to że Live będzie na wiosnę, ale o to, że najpierw coś pisze na jakimś portalu, później to prostuje,

 

Alez ja nic nie prostuje - zdania nie zmienilem i do E3 nie mam zamiaru go zmienic ;) Po prostu przyznaje, ze moze faktycznie nie udalo mi sie dotrzec do wszystkich z przeslaniem, ze to tylko i wylacznie moje domysly.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...