Skocz do zawartości

PSX Extreme #150


Rekomendowane odpowiedzi

Też mi szkoda Koso, Hiv'a, ale dajcie już spokój z tymi lamentami. Zamiast nich będą inni, lepsi? Z czasem się przekonamy. Spróbujmy zrozumcie "odchodzących" redaktorów - PE to nie całe życie i to chyba normalne, że chcą postawić sobie nowe cele, sprawdzić się gdzie indziej, po prostu się rozwijać.

Odnośnik do komentarza

Jak sie czyta PE od samego poczatku jak jeszcze nachrzaniali sie w butle arena to dla mnie nie istnieje zdanie "beda lepsi",niektore osoby z tego magazynu sa dla mnie nie do zastapienia. A ponarzekac sobie mozna,dalej bede kupowal przeciez PE,ale naprawde jak ktos przez 14 lat widzial niektore ryje a potem znikaja z jego ulubionego pisma to sie czlowiekowi przykro moze zrobic.

Odnośnik do komentarza

Zmieńcie temat z opinii na temat nowegu numeru.. na ten o redaktorach pisma bo robi się lekko Offtop. Dzisiaj na wykładzie połknąłem większość numeru i powiem szczerze - to jest właśnie przewaga jakości nad ilością. Playtesty drugiego BioShocka, wrażenia z cudnego i (miejmy nadzieje) przełomowego Heavy Rain, Aliens VS Predator w wykonaniu Butchera z pierwszej osoby - pierwsza klasa! Recenzja ME2 i oczywiście pierwsze strony dotyczące 'archiwum PE' ^^. Jest jeszcze druga część Army of Two która mam nadzieje.. w co-opie porządzi. Jedyne do czego się można doczepić (Poza okładką ofc ;>) to chyba recenzja nowego 'hitu' Camerona.. no ale są gusta i są.. guściki ;x Jak dla mnie ocena troche na wyrost..

Odnośnik do komentarza

Jaki chamski spoiler? Po przeczytaniu tekstu Torby nie czułem się mentalnie zgwałcony.

 

Edit. Doskonały playtest BioShock 2 i Heavy Rain. Brawo panowie, bo w przeciwieństwie do konkurencji, nie opowiedzieliście fabuły z miną niewiniątek "bo się nie da inaczej". Myszaq, nareszcie tekst z klasą!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

W konsolometrze przy sprzedaży PS3 jest jakiś błąd w druku, albo kogoś coś boli. W tym numerze jest podana liczba 24.3 miliony. W numerze 148 tam było podane 26.5, a w numerze 149 26.8. Coś nie halo.

 

Jesteś spostrzegawczy i masz racje - uaktualniono dane i liczby spadły. Trochę idiotyczne, że może spadać ilość konsol, ale... nie miałem innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza

Jak sie czyta PE od samego poczatku jak jeszcze nachrzaniali sie w butle arena to dla mnie nie istnieje zdanie "beda lepsi",niektore osoby z tego magazynu sa dla mnie nie do zastapienia. A ponarzekac sobie mozna,dalej bede kupowal przeciez PE,ale naprawde jak ktos przez 14 lat widzial niektore ryje a potem znikaja z jego ulubionego pisma to sie czlowiekowi przykro moze zrobic.

 

Halo, ale Koso nie odszedł z PE. W stopce musiał zostać obniżony, bo na co dzień pracuje w innej firmie (stąd taka mała szarada).

 

sciera

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Ściera, możesz podać tu na forum jak głosował każdy z 18 redaktoprów na gry roku 2009?

 

gratulacje dla Butchera, powodzenia, namów Kosa do powrotu bo poznaniak zbłądził

 

moje 5 groszy do dyskusji o sponsorowanych okładkach - wiem z Invisible Walls (podcast na GameTrailers), że isnieje też taka praktyka, jak dawanie mediom możliwości premierowych recenzji, jeżeli ocena gry nie zejdzie poniżej np. 8 lub 9, o ile układ - premierowa recenzja w zamian za okładkę jest do przyjęcia, tak ten pierwszy już nie, jako prenumerator ufam w niezależnośc Waszych opinii, jedynie się chciałem podzielić ciekawostkami z kulis recenzji w mediach growych; mam pytanie - czy macie wpływ na to jaki art z danej gry pojdzie na okładkę? ten z ME2 wybrali marketingowcy czy ktoś z redakcji?

Odnośnik do komentarza

O, własnie miałem zapytać: nie grałem jeszcze w ME (1) ale zamierzam to nadrobić. Którego akapitu mam nie czytac by nie zaspojlować sobie cz pierwszej (o ile Torba do niej nawiązuje a pewnie tak)

 

to ja bym nie czytał w ogóle na twoim mscu :)

 

a chodziło mi o spoil nt Sheparda i tego jak się zaczyna gra, naprawde myślałem że mnie ominie to info ale życzliwy Torba podał wszystko na tacy, nie dzięki :<

Odnośnik do komentarza

Jak sie czyta PE od samego poczatku jak jeszcze nachrzaniali sie w butle arena to dla mnie nie istnieje zdanie "beda lepsi",niektore osoby z tego magazynu sa dla mnie nie do zastapienia. A ponarzekac sobie mozna,dalej bede kupowal przeciez PE,ale naprawde jak ktos przez 14 lat widzial niektore ryje a potem znikaja z jego ulubionego pisma to sie czlowiekowi przykro moze zrobic.

 

Halo, ale Koso nie odszedł z PE. W stopce musiał zostać obniżony, bo na co dzień pracuje w innej firmie (stąd taka małą szarada).

 

sciera

 

Dobrze wiedziec,to mnie troche uspokoiles bo juz ludzie na forum zaczeli ploty rozprowadzac i nie wiedzialem co myslec,dzieki za sprostowanie.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to, w którym miejscu stopki redakcyjnej występuje teraz Koso tylko o fakt, że w obecnym numerze prawie go nie ma. No ale my tu sobie możemy wylewać gorzkie żale, a jest jak jest. W każdym razie szkoda.

 

A co do Butchera, to fajnie ten awans wygląda w kontekście ostatnich zwierzeń o kredycie hipotecznym na karku :potter:

No ale okej, Aju od dobrych paru lat istniał tylko w stopce i podobno jakiś licencjonowany stragan z grami prowadził, więc zmiana jak najbardziej na miejscu. Tejknięcie listów też może trochę odświeży ten dział.

Odnośnik do komentarza

W sumie jeśli ze stopki wylecial Dżujo (bo poszedł do Interii), czy Koso który został zdegradowany, to co tam robi Norby, czy Gamera którzy od dawna nic nie piszą. Może odświeżcie ją, bo nijak się ma do realnego przełożenia w pisanych tekstach.

 

Wreszcie coś mądrego napisałeś. Nie patrzcie w stopkę, po prostu :). Ona o niczym nie świadczy (no chyba, że ktoś zaczytuje się w niej co miesiąc i szuka analogii). Koso napisał 1/7 numeru (1/7 ważnych materiałów), więc nie wiem czy tak "go nie ma". Eh, szukacie sensacji.

 

sciera

Odnośnik do komentarza

W sumie jeśli ze stopki wylecial Dżujo (bo poszedł do Interii), czy Koso który został zdegradowany, to co tam robi Norby, czy Gamera którzy od dawna nic nie piszą. Może odświeżcie ją, bo nijak się ma do realnego przełożenia w pisanych tekstach.

 

Wreszcie coś mądrego napisałeś. Nie patrzcie w stopkę, po prostu :). Ona o niczym nie świadczy (no chyba, że ktoś zaczytuje się w niej co miesiąc i szuka analogii). Koso napisał 1/7 numeru (1/7 ważnych materiałów), więc nie wiem czy tak "go nie ma". Eh, szukacie sensacji.

 

sciera

 

Ja sensacji nie szukam, masz tu panie kolego opinie na chlodno, dopiero co zapoznalem sie na szybko z nowym numerem. Bedzie wyrywkowo, na szersze gderanie czas jeszcze przyjdzie.

 

* do okladki sie nie czepiam, czemu taka itp. blablabla mnie nie rusza, spelnia swoja role, tzn. punktuje najmocniejsze/najbardziej atrakcyjne strony numeru.

 

* reklama rozkladana na 1 stronie to swoisty ewenement w PSX-E, szkoda, ze na #150 nie pomysleliscie o foliowanym numerze + plyta DVD. W ogole strasznie duzo reklam, temat z Heavy Rain to chyba 5 stron, nic mi do tego rowniez.

 

* Masa interesujacego mnie stuffu, bedzie co czytac, zarowno zapowiedzi nadchodzacych "killerow" bez spoilerow (chwala wam za to, ze np. przy dyskusji o Avatarze zaznaczacie, ze beda spoile!), jak i publicystyka.

 

* Szkoda, ze HIV odszedl z listow - cos w tym dziale juz dawno zaczelo zdychac, doszedl Myszaq ze swoim krejzi humorem teraz i powazny i profesjonalny Butcher (tak uchodzi w moim odczuciu jako redaktor) sili sie na zart a'la Hiv we wstepie do listow; zobaczymy co z tego bedzie.

 

* Odszczekuje po raz kolejny co pisalem pod adresem drugiego recenzenta filmow w "Kaciku", swietna robota, recenzje wrecz rzemieslnicze a jednoczesnie z dusza, jestem pod wrazeniem!

 

* Szkoda, ze reklam sporo, stron tyle samo.

 

Wiecej jak sie dobrze wczytam, czasu malo aczkolwiek moze chwile znajde by dokladniej napisac co mi podeszlo a co mniej. Dobrze, ze imc Torba dostaje wieksze recenzje, potrafi pisac, wiedzialem to juz od dawna!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...