January 23, 201115 yr Wczoraj mówiłeś coś innego. Ja jako ekspert chciałbym zauważyć, że gdyby Polacy grali równo całe mecze, to spokojnie bylibyśmy mistrzami świata!
January 23, 201115 yr No wczoraj wybrałem film przy którym mniej się denerwowałem niż przy piłce ręcznej Edit: szkoda, że nie mają szans na medal. Edited January 23, 201115 yr by lukas1988
January 24, 201115 yr a mi się podoba kiedy mecze są rozstrzygane w końcówce, ba, to przecież esensja sportu. emocje winduja się na taki poziom, że oglądam mecz na stojąco. kurde, co jak co ale jako eksperci to powinniście to wiedzieć. i mam nadzieję, że z Chorwacją też wynik się rozstrzygnie w ostatniej akcji. oczywiście na naszą korzyść. a Bielecki to już chyba tylko rzucać bramki potrafi. sporo piłek traci przy podaniach, ograniczone pole widzenia daje się we znaki. no ale to tylko moja opinia, a expertem nie jestem.
January 26, 201115 yr Znam rodzine Lijewskich no i sorry. Oni od razu powiedzieli, ze nie ma zadnych szans na medal, bo towarzystwo jest ze soba ostro sklocone i caly ten wyjazd nie ma sensu. Szczypiornisci shanpili polski narut, na czele z niemieckim trenerem Herr Wentom.
January 28, 201115 yr Jako ekspert chciałbym zauważyć że właśnie przegrywamy 19-14 pomimo tego że nasi bramkarze non-stop coś wybraniają. No urwa, jak można mieć tak niską skuteczność w ataku ?
January 28, 201115 yr No ostatnio wszystkie reprezentacje wracają do "korzeni" - piłkarze nie pojechali na mundial, siatkarze i siatkarki possali okrutnie na MŚ, teraz ręczni tak samo :confused:
January 19, 201214 yr Ładnie dzisiaj powalczyli, to się nazywa charakter i serce do walki, grając w osłabieniu i przegrywając 2 pkt wyjść na 2 punktowe prowadzenie na 1 minutę przed końcem meczu - klasa! Brawo panowie!
January 19, 201214 yr Wielki szacun dla naszego bramkarza - Wicharego. Godnie zastąpił "Kasę", pod koniec meczu bronił fenomenalnie !
January 21, 201214 yr Albo:"Jak tego nie wygracie,to macie wpie.rdol" ^_^ A tak na serio ,to szacun odrobić taką stratę,oby w następnych spotkaniach grali coraz lepiej i zdobyli medal,najlepiej złoty.W każdym razie brawo!
January 17, 201313 yr (pipi)a oglądaliście? Ale dobry mecz był. Przy przewadze jak stracili piłkę to już myślałem, że po zabawie, ale obrona Kasy i brama na 2sek przed końcem i 25-24! Szkoda tej porażki ze Słowacją. Ogólnie jakby poprawili skuteczność to spokojnie grupa była do wygrania. Został im chyba mecz z Koreą, ostatnią w tabeli, która przegrała nawet z Arabami. Idą na medal.
January 17, 201313 yr No, meczyk przedni, całe piękno piłki ręcznej. Polacy pokazali charakter, ale z tym medalem bym był ostrożny- to jednak w dużej mierze nowa drużyna, kilku graczom brakuje doświadczenia, więc nie wymagajmy zbyt wiele.
January 18, 201313 yr Do medalu to im bardzo daleko i jedna wygrana z drużyną kalibru Serbii tym bardziej o tym nie świadczy. Sam zespół mówił przed turniejem, że w obecnej formie układania tej drużyny na nowo, wyjście z grupy to ich cel optimum. Oczywiście bardzo bym tego chciał ja i wszyscy kibice i różne cuda już się w sporcie działy, ale osobiście uważam, że będzie to ciężkie aby osiągnąć tutaj strefę medalową. A mecz za(pipi)isty.
January 18, 201313 yr Najlepszy był widok jak trener jechał naszych chłopaków po niemiecku. Dobre nerwy w drugiej połowie i piękny finał, uwielbiam ten sport.
January 18, 201313 yr Jutro trzeba wygrać z Koreą i stracić przy tym jak najmniej sił. Może by rezerwy uruchomić, szwab coś wymyśli pewnie. Edit: Jutro mecz z Węgrami. Powinno być do przodu, przegrana będzie kompromitacją. W ćwierćfinale trafimy pewnie na Danię i tam już będzie naprawdę ciężko. Edited January 20, 201313 yr by krupek1
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.