Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piłka ręczna

Featured Replies

Wczoraj mówiłeś coś innego.

Ja jako ekspert chciałbym zauważyć, że gdyby Polacy grali równo całe mecze, to spokojnie bylibyśmy mistrzami świata!

  • Replies 361
  • Views 71.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • komentatorzy prze.uje, klimat x100000000000000000000000   no prosze cie - 2 bramki na minute przed koncem czy bramki w ostatnich sekundach w hokeju to raz na ruski rok, fakt zdarza sie ale no (pipi)

  • nic tak nie podnosi ciesnienia jak mecze polskiej reprezentacji szczypiornistow

  • Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez

No wczoraj wybrałem film przy którym mniej się denerwowałem niż przy piłce ręcznej :thumbsup:

 

 

Edit: szkoda, że nie mają szans na medal.

Edited by lukas1988

a mi się podoba kiedy mecze są rozstrzygane w końcówce, ba, to przecież esensja sportu. emocje winduja się na taki poziom, że oglądam mecz na stojąco. kurde, co jak co ale jako eksperci to powinniście to wiedzieć. i mam nadzieję, że z Chorwacją też wynik się rozstrzygnie w ostatniej akcji. oczywiście na naszą korzyść. a Bielecki to już chyba tylko rzucać bramki potrafi. sporo piłek traci przy podaniach, ograniczone pole widzenia daje się we znaki. no ale to tylko moja opinia, a expertem nie jestem.

Znam rodzine Lijewskich no i sorry. Oni od razu powiedzieli, ze nie ma zadnych szans na medal, bo towarzystwo jest ze soba ostro sklocone i caly ten wyjazd nie ma sensu. Szczypiornisci shanpili polski narut, na czele z niemieckim trenerem Herr Wentom.

Jako ekspert chciałbym zauważyć że właśnie przegrywamy 19-14 pomimo tego że nasi bramkarze non-stop coś wybraniają. No urwa, jak można mieć tak niską skuteczność w ataku ?

No ostatnio wszystkie reprezentacje wracają do "korzeni" - piłkarze nie pojechali na mundial, siatkarze i siatkarki possali okrutnie na MŚ, teraz ręczni tak samo :confused:

  • 11 months later...

Ładnie dzisiaj powalczyli, to się nazywa charakter i serce do walki, grając w osłabieniu i przegrywając 2 pkt wyjść na 2 punktowe prowadzenie na 1 minutę przed końcem meczu - klasa! Brawo panowie!

Wielki szacun dla naszego bramkarza - Wicharego. Godnie zastąpił "Kasę", pod koniec meczu bronił fenomenalnie !

No ładnie zagrali,oby tak dalej ,a będzie złoto,w co bardzo liczę :good2:

Szwecja została strolowana.

11 goli :turned:

 

ręce mi się trzęsą

ciekaw jestem co Wenta powiedział zawodnikom w przerwie :D

Pewnie coś w stylu "spoko spoko, mamy jeszcze dużo czasu". To zawsze działa ;)

Albo:"Jak tego nie wygracie,to macie wpie.rdol" ^_^

A tak na serio ,to szacun odrobić taką stratę,oby w następnych spotkaniach grali coraz lepiej i zdobyli medal,najlepiej złoty.W każdym razie brawo!

  • 11 months later...

(pipi)a oglądaliście? Ale dobry mecz był. Przy przewadze jak stracili piłkę to już myślałem, że po zabawie, ale obrona Kasy i brama na 2sek przed końcem i 25-24! Szkoda tej porażki ze Słowacją. Ogólnie jakby poprawili skuteczność to spokojnie grupa była do wygrania. Został im chyba mecz z Koreą, ostatnią w tabeli, która przegrała nawet z Arabami.

 

Idą na medal.

No, meczyk przedni, całe piękno piłki ręcznej. Polacy pokazali charakter, ale z tym medalem bym był ostrożny- to jednak w dużej mierze nowa drużyna, kilku graczom brakuje doświadczenia, więc nie wymagajmy zbyt wiele.

Idą na medal... ahh ta polska mentalność.

Do medalu to im bardzo daleko i jedna wygrana z drużyną kalibru Serbii tym bardziej o tym nie świadczy. Sam zespół mówił przed turniejem, że w obecnej formie układania tej drużyny na nowo, wyjście z grupy to ich cel optimum. Oczywiście bardzo bym tego chciał ja i wszyscy kibice i różne cuda już się w sporcie działy, ale osobiście uważam, że będzie to ciężkie aby osiągnąć tutaj strefę medalową.

 

A mecz za(pipi)isty.

Najlepszy był widok jak trener jechał naszych chłopaków po niemiecku. Dobre nerwy w drugiej połowie i piękny finał, uwielbiam ten sport.

Szkoda tej porażki ze Słowacją.

 

Ze Słowenią.

Jutro trzeba wygrać z Koreą i stracić przy tym jak najmniej sił. Może by rezerwy uruchomić, szwab coś wymyśli pewnie.

 

 

Edit:

 

Jutro mecz z Węgrami. Powinno być do przodu, przegrana będzie kompromitacją. W ćwierćfinale trafimy pewnie na Danię i tam już będzie naprawdę ciężko.

Edited by krupek1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.