Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piłka ręczna

Featured Replies

Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez lekceważony Katar.

 

Ost. tak było, jak w nożną wygraliśmy ze szkopstwem, a potem prawie przegraliśmy z niedocenianą Szkocją i w sumie nawet remis był rozczarowaniem.

 

Oby jednak tak nie było - sukces jest niesamowity i na pewno ponad stan - niech Polska pójdzie za ciosem i awansuje do finału, bo co najmniej srebro w tej imprezie będzie wspaniałym osiągnięciem :) Czekam na piątek.

  • Replies 361
  • Views 71.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • komentatorzy prze.uje, klimat x100000000000000000000000   no prosze cie - 2 bramki na minute przed koncem czy bramki w ostatnich sekundach w hokeju to raz na ruski rok, fakt zdarza sie ale no (pipi)

  • nic tak nie podnosi ciesnienia jak mecze polskiej reprezentacji szczypiornistow

  • Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez

(pipi)a mać, to jest niedopuszczalne, żeby takie cyrki się działy na arenie międzynarodowej. Narodowe sukcesy się osiąga szkoleniem w kraju i dobrą organizacją w związku. Pieniądze powinny tylko w sporcie klubowym rządzić.

Nawet Andrzej "Andreas" Rojewski z naszej repry grał w kadrze Niemiec, Wenta też.

Co za wspaniały sport Hiszpania:Dania 25:24, bramka na szalę awansu padła na dwie sekundy przed końcem spotkania, piękny mecz

Edited by Yakubu

reczna jest goty, na imprezach mistrzowskich staram sie ogladac prawie kazdy mecz o stawke bo to z reguly w 90% przypadkow dreszczowce na wynik z roznica 1-2 bramek

 

jakbym mieszkal w kielcach to byl mial w pupsku ta cala korone i tylko vive w sercu - zazdroszcze tamtejszym fanom przezywania takich emocji na arenie krajowej i miedzynarodowej

Katar jak dla mnie to obecnie najdroższy a zarazem jedyny klub w szeregach reprezentacji kraju. Jak tak dalej pójdzie, to Katar zacznie osiągać sukcesy w skokach narciarskich albo w piłce nożnej :yao:

W piłce noznej jest inaczej , bo jak zagrasz w oficjalnym meczu w dorosłej reprezentacji jednego kraju i masz 18 lat minimum to nie bedziesz mogł tego zrobic w innym.

 

TO jest własnie blokada przed zakupami

Edited by Welna

Należy dodać, że sędziowie lubią pomagać gospodarzom w mistrzostwach i z pewnością w jutrzejszym spotkaniu nie będzie inaczej. No ale Katar w finale to już byłaby przesada, trzeba z nimi wygrać. Myślę, że jeśli Szmal będzie bronił tak jak wczoraj to wygrają, a prawdziwa wojna będzie w finale, gdzie podobnie jak z Chorwacją nie będziemy faworytami.

Francja-Hiszpania to będzie cudowny mecz. Technika vs. Technika... lecz jakie to różne drużyny, z jednej strony artyzm, a wręcz sztuka piłki ręcznej a z drugiej gorący temperament... prawie jak u Latynosa  :P

boje sie tego dzisiejszego meczu. podobno niemcow tez ladnie krecili z katarem. chlopaki musza odskoczyc na poczatku tym kolesiom chuy wie skad to moze uda sie uniknac walkow na korzysc 'kataru'.

dzis musi wybrac dobro a nie petrodolary

oby nasi pokazali, że pieniądze to nie wszystko. Podobno za wygrany mecz dostają 100 tyś euro na głowę, to już się ładnie ustawili. Gwiazdy zarabiają 20 tyś euro miesięcznie. Kibice też opłaceni, cyrk.

Obawiam sie ze beda wałki.

Ale sladem Korei z 2002 roku , awans do finału to moze byc juz zbyt gruby wałek

Ja mam jedynie nadzieję, że będę miał mały ruch w pracy i będę mógł w miarę w spokoju obejrzeć ten mecz na lapku. Jak grali z Chorwacją to niefajnie się oglądało, a na kilka ostatnich minut musiałem sklep zamknąć, bo Grażyny i Janusze zamiast w domu siedzieć i oglądać to kierwa latali do mnie, bo lotto trzeba wysłać. po(pipi)ani :/

Niepokoi mnie trochę to, że dzisiaj nasi są w roli faworytów i w przypadku gdyby się okazało, że coś nie idzie, może wystąpić syndrom obesrania.

Jesteśmy znacznie silniejsi od tej zbieraniny przerzutów i to nie powinien być w żadnym razie mecz na styk, bo to będzie pole do popisu dla sędziów.

Dzisiaj jak przystało na na prawdziwego Janusza mam zamiar obejrzeć pierwszy mecz Polaków na tych mistrzostwach,  liczę na was chłopaki 

 

 

 

EDIT

Katarski hymn brzmi jak typowa pieśń śpiewana przy ognisku na Bliskim Wchodzie

Edited by asax

beka z kaszlu i ich "kibiców" na trybunach. Chüj im w nosa i sędziemu też

W obronie ujowo gramy narazie :/Kufa co się dzieje.

Edited by Darude

Sedziowie rzadza, Bielecki musialby oko stracic drugie zeby faul byl

Dwie akcje przerwane przez zjëbane podania, ale ci sędziowie to pośmiech.

Krecina mógłby się uczyć przekrectw

Sedziowie rzadza, Bielecki musialby oko stracic drugie zeby faul byl

I tak dostałby typek raptem upomnienie

sedziowie swoje dodali ale trzeba przyznac ze katar gra bardzo dobrze, swietny kolowy, murzynek z drugiej linii atom w dloni, ojjj niesamowicie ciezko bedzie w drugiej polowie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.