January 28, 201511 yr Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez lekceważony Katar. Ost. tak było, jak w nożną wygraliśmy ze szkopstwem, a potem prawie przegraliśmy z niedocenianą Szkocją i w sumie nawet remis był rozczarowaniem. Oby jednak tak nie było - sukces jest niesamowity i na pewno ponad stan - niech Polska pójdzie za ciosem i awansuje do finału, bo co najmniej srebro w tej imprezie będzie wspaniałym osiągnięciem Czekam na piątek.
January 28, 201511 yr http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-swiata-pilkarzy-recznych/kupiona-potega-gwiazdy-w-reprezentacji-kataru/8f6mj Aż człowieka dreszcze przechodzą...
January 28, 201511 yr Polecam najładniejszą brameczkę MŚ - oczywiście w wykonaniu polskiego zawodnika http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/497289/niesamowity-gol-krajewskiego-wideo Edited January 28, 201511 yr by [InSaNe]
January 28, 201511 yr http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-swiata-pilkarzy-recznych/kupiona-potega-gwiazdy-w-reprezentacji-kataru/8f6mj Aż człowieka dreszcze przechodzą... o fuck, bylem pewny ze sladem pilki sa jakies przepisy i ograniczenia a tu jest totalna wolna amerykanka w zwiazku z naturalizacja
January 28, 201511 yr (pipi)a mać, to jest niedopuszczalne, żeby takie cyrki się działy na arenie międzynarodowej. Narodowe sukcesy się osiąga szkoleniem w kraju i dobrą organizacją w związku. Pieniądze powinny tylko w sporcie klubowym rządzić.
January 28, 201511 yr Nawet Andrzej "Andreas" Rojewski z naszej repry grał w kadrze Niemiec, Wenta też.
January 28, 201511 yr Co za wspaniały sport Hiszpania:Dania 25:24, bramka na szalę awansu padła na dwie sekundy przed końcem spotkania, piękny mecz Edited January 28, 201511 yr by Yakubu
January 28, 201511 yr reczna jest goty, na imprezach mistrzowskich staram sie ogladac prawie kazdy mecz o stawke bo to z reguly w 90% przypadkow dreszczowce na wynik z roznica 1-2 bramek jakbym mieszkal w kielcach to byl mial w pupsku ta cala korone i tylko vive w sercu - zazdroszcze tamtejszym fanom przezywania takich emocji na arenie krajowej i miedzynarodowej
January 28, 201511 yr http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-swiata-pilkarzy-recznych/kupiona-potega-gwiazdy-w-reprezentacji-kataru/8f6mj Aż człowieka dreszcze przechodzą... Do pełni szczęścia jeszcze brakuje, żeby sobie mogli dokupować zawodników z drużyn, które już odpadły z turnieju.
January 28, 201511 yr Katar jak dla mnie to obecnie najdroższy a zarazem jedyny klub w szeregach reprezentacji kraju. Jak tak dalej pójdzie, to Katar zacznie osiągać sukcesy w skokach narciarskich albo w piłce nożnej
January 29, 201511 yr W piłce noznej jest inaczej , bo jak zagrasz w oficjalnym meczu w dorosłej reprezentacji jednego kraju i masz 18 lat minimum to nie bedziesz mogł tego zrobic w innym. TO jest własnie blokada przed zakupami Edited January 29, 201511 yr by Welna
January 29, 201511 yr Należy dodać, że sędziowie lubią pomagać gospodarzom w mistrzostwach i z pewnością w jutrzejszym spotkaniu nie będzie inaczej. No ale Katar w finale to już byłaby przesada, trzeba z nimi wygrać. Myślę, że jeśli Szmal będzie bronił tak jak wczoraj to wygrają, a prawdziwa wojna będzie w finale, gdzie podobnie jak z Chorwacją nie będziemy faworytami.
January 29, 201511 yr Francja-Hiszpania to będzie cudowny mecz. Technika vs. Technika... lecz jakie to różne drużyny, z jednej strony artyzm, a wręcz sztuka piłki ręcznej a z drugiej gorący temperament... prawie jak u Latynosa
January 30, 201511 yr boje sie tego dzisiejszego meczu. podobno niemcow tez ladnie krecili z katarem. chlopaki musza odskoczyc na poczatku tym kolesiom chuy wie skad to moze uda sie uniknac walkow na korzysc 'kataru'.
January 30, 201511 yr oby nasi pokazali, że pieniądze to nie wszystko. Podobno za wygrany mecz dostają 100 tyś euro na głowę, to już się ładnie ustawili. Gwiazdy zarabiają 20 tyś euro miesięcznie. Kibice też opłaceni, cyrk.
January 30, 201511 yr Obawiam sie ze beda wałki.Ale sladem Korei z 2002 roku , awans do finału to moze byc juz zbyt gruby wałek
January 30, 201511 yr Ja mam jedynie nadzieję, że będę miał mały ruch w pracy i będę mógł w miarę w spokoju obejrzeć ten mecz na lapku. Jak grali z Chorwacją to niefajnie się oglądało, a na kilka ostatnich minut musiałem sklep zamknąć, bo Grażyny i Janusze zamiast w domu siedzieć i oglądać to kierwa latali do mnie, bo lotto trzeba wysłać. po(pipi)ani
January 30, 201511 yr Niepokoi mnie trochę to, że dzisiaj nasi są w roli faworytów i w przypadku gdyby się okazało, że coś nie idzie, może wystąpić syndrom obesrania. Jesteśmy znacznie silniejsi od tej zbieraniny przerzutów i to nie powinien być w żadnym razie mecz na styk, bo to będzie pole do popisu dla sędziów.
January 30, 201511 yr Dzisiaj jak przystało na na prawdziwego Janusza mam zamiar obejrzeć pierwszy mecz Polaków na tych mistrzostwach, liczę na was chłopaki EDIT Katarski hymn brzmi jak typowa pieśń śpiewana przy ognisku na Bliskim Wchodzie Edited January 30, 201511 yr by asax
January 30, 201511 yr W obronie ujowo gramy narazie :/Kufa co się dzieje. Edited January 30, 201511 yr by Darude
January 30, 201511 yr Dwie akcje przerwane przez zjëbane podania, ale ci sędziowie to pośmiech. Krecina mógłby się uczyć przekrectw Sedziowie rzadza, Bielecki musialby oko stracic drugie zeby faul bylI tak dostałby typek raptem upomnienie
January 30, 201511 yr sedziowie swoje dodali ale trzeba przyznac ze katar gra bardzo dobrze, swietny kolowy, murzynek z drugiej linii atom w dloni, ojjj niesamowicie ciezko bedzie w drugiej polowie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.