Skocz do zawartości

Piłka ręczna


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez lekceważony Katar.

 

Ost. tak było, jak w nożną wygraliśmy ze szkopstwem, a potem prawie przegraliśmy z niedocenianą Szkocją i w sumie nawet remis był rozczarowaniem.

 

Oby jednak tak nie było - sukces jest niesamowity i na pewno ponad stan - niech Polska pójdzie za ciosem i awansuje do finału, bo co najmniej srebro w tej imprezie będzie wspaniałym osiągnięciem :) Czekam na piątek.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

reczna jest goty, na imprezach mistrzowskich staram sie ogladac prawie kazdy mecz o stawke bo to z reguly w 90% przypadkow dreszczowce na wynik z roznica 1-2 bramek

 

jakbym mieszkal w kielcach to byl mial w pupsku ta cala korone i tylko vive w sercu - zazdroszcze tamtejszym fanom przezywania takich emocji na arenie krajowej i miedzynarodowej

Odnośnik do komentarza

Należy dodać, że sędziowie lubią pomagać gospodarzom w mistrzostwach i z pewnością w jutrzejszym spotkaniu nie będzie inaczej. No ale Katar w finale to już byłaby przesada, trzeba z nimi wygrać. Myślę, że jeśli Szmal będzie bronił tak jak wczoraj to wygrają, a prawdziwa wojna będzie w finale, gdzie podobnie jak z Chorwacją nie będziemy faworytami.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jedynie nadzieję, że będę miał mały ruch w pracy i będę mógł w miarę w spokoju obejrzeć ten mecz na lapku. Jak grali z Chorwacją to niefajnie się oglądało, a na kilka ostatnich minut musiałem sklep zamknąć, bo Grażyny i Janusze zamiast w domu siedzieć i oglądać to kierwa latali do mnie, bo lotto trzeba wysłać. po(pipi)ani :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...