January 26, 201511 yr pierwsza polowa to kompromitacja, chwala za szmala i rownie chaotycznie grajaych szwedow, druga polowa juz zdecydowanie lepsza
January 26, 201511 yr Jak Oni to robią? Tracą ciągle piłki, przy kontrach w walce 1/1 walą w bramkarza, a i tak wygrywają ) Żeby jeszcze poprawili atak... Tradycji stało się zadość - Polska katem Szwecji, 1/4 MŚ i minimum wykonane Cholera, najgorsze jest to, że tak jak my jesteśmy katem Szwedów, tak Chorwaci są katem Polaków Ale i tak dobrze, chyba pierwsza ósemka łapie się do kwalifikacji olimpijskich, jakby tam nas nie było, to jedyna opcja wtedy to tytuł ME, więc mielibyśmy zamkniętą drogę do Rio
January 27, 201511 yr Wygrali, bo wreszcie Szmal bronił świetnie, Bielecki rzucił kilka ładnych bramek i ogólnie bardziej się kleiły akcje naszego zespołu. Nie rozumiem czemu Bieleckiego wystawia tak rzadko, moim zdaniem to nie tylko świetny zawodnik, ale i dobry duch drużyny. Daszek w kolejnym meczu marnuje kilka akcji sam na sam z bramkarzem po kontrze oraz znowu raz czy dwa przekroczył dozwoloną linię rzutu. Jakiś nerwowy ten zawodnik.
January 27, 201511 yr Jak ja ich kocham i nienawidzę za te straszne horrory. Chyba tylko nasza reprezentacja potrafi w taki sposób odchodzić się z kibicami (swoją drogą najlepszymi na świecie ). Co ciekawe po raz kolejny udowodniliśmy, że mamy najlepszą obronę na mistrzostwach. Jednak w studiu pewnego kanału (shitowego xD), były kadrowicz podkreślał, że jego koledzy ciągle trenują wyłącznie rozwiązania defensywne. W przypadku meczu ze Szwedami było wyraźnie widać, że w ataku pozycyjnym opieraliśmy się albo na improwizacji albo na indywidualnych przepychankach. Z Chorwacją będzie prawdziwa wojna. Niestety nie mamy dobrych wspomnień z tą reprezentacją
January 28, 201511 yr wow dobra 1 polowa, majac jednak na uwadze jak gralismy z chorwacja w ostatnich meczach to nie napalam sie na druga polowe zbyt bardzo, oby jednak po tym meczu przepedzilismy demony kratownicy
January 28, 201511 yr kazdy kto przezyl na zywo przed tv mecz z norwegia i rzut siodmiaka przez cale boisko na 3 sekundy przed koncem juz ma zahartowane serce przyzwyczajone do tego ze ta kadra inaczej grac nie potrafi
January 28, 201511 yr W kadrze Kataru większość to typowo arabskie nazwiska jak Markovic, Stojanovic, Mamisevic czy Saric
January 28, 201511 yr Zaje.bisty sport, nie to, co ta przebijanka i ten buraczany festyn na trybunach Mam nadzieję, że podczas ME nie będzie festiwalu januszostwa i syntezatorków - sam chętnie się do Krakowa na mecz przejadę Jakbyśmy wygrali z saracenami, to byłoby coś pięknego. Powtórka co najmniej srebra jak z Wentą.
January 28, 201511 yr Najdzie się tych turbanowców na trybuny i ciężko będzie. O chvj, ale będzie walka.
January 28, 201511 yr ale ci kupieni reprezentanci kataru to grali wczesniej w swoich reprezentacjach? mozna w recznej robic takie transfery miedzy reprami czy jak? o_O
January 28, 201511 yr nie grali, dlatego tokar slusznie pisze ze to chorwacja b, pozbierali tez jeszcze kilku hiszpanow i chyba serbow, do tego sedziowie gwizdza pod nich i mamy wielki sukces katarskiego sportu jetem ciekaw kadry kataru na world cup w 2022
January 28, 201511 yr Jesli reprezentacja Kataru pokonuje Niemcow i dostaje sie do polfinalu to ja bym ich jednak niedeprecjonowal. Moze byc bardzo ciezko.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.