Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piłka ręczna

Featured Replies

No z dópy sie nie wzieli w tym półfinale zarazy jedne .Grają dobrze plus sedziowanie na ich korzyśc będzie ciężko .

  • Replies 361
  • Views 71.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • komentatorzy prze.uje, klimat x100000000000000000000000   no prosze cie - 2 bramki na minute przed koncem czy bramki w ostatnich sekundach w hokeju to raz na ruski rok, fakt zdarza sie ale no (pipi)

  • nic tak nie podnosi ciesnienia jak mecze polskiej reprezentacji szczypiornistow

  • Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez

Kołowy 120kg, ledwo dotknie a już efekt jakby kazub uderzyl ogorka :[

polska tez dzis slabo, cala pierwsza polowa to gra na jureckiego - rzucal super ale na polfinal to za malo, obadamy po przerwie co sie wydarzy

No nasi spokojnie 3-4 setki zmarnowali, ale Wyszomirski dzis tez puszcza wszystko prawie.

No to raczej po meczu. Biegler to czeka aż będziemy dziesięcioma przegrywali i dopiero czas weźmie ?

Głupio tak pisać, ale nie ma szans :(

Przy 100% skuteczności i najwyższej formie Kasy nawet nie ma pewności na remis :/

nasi grają straszny piach.  Jednak ciągle wierze 

obrona i bramka dzis nie istnieje - 40min i 21 bramek puszczonych - tyle to my przewaznie po calym spotkaniu tracilismy

Gruby dostał dopiero karę za złapanie dwóch polaków

Ale dostał! :D jest ok

Dobra, po tej akcji to już nie mam złudzeń. (pipi)a 16 dobitek trzeba żeby wreszcie nie pier/dolnąc w bramkarza ja pier.dole

Niech Szmalu wyciągnie jeszcze ze 2 i będzie dobrze może.

Ten Sarić :/

Edited by Darude

Poki bedziemy w Saricia rzucac  to nawet jak obroni wszystko to przegramy

 Wku.rwia mnie to, że przegrywamy ze zlepkiem opłaconych najemników :/ Wstyd i tyle

Wstyd dla feneracji ze zezwala na takie wałki

KUŔWA JAKIE EMOCJE!

Koniec

Świat upada gónwo obsrane .

Edited by Darude

Wstyd jak chu/j, międzynarodowy dzień napier/dalania w bramkarza. Do meczu o 3. miejsce mogą w ogóle nie startować, bo czy to Francja czy to Hiszpania to są 3 klasy wyżej od tej randomowej zbieraniny

Chvjowe i jednostronne sędziowanie było do przewidzenia. Szkoda tych głupich błędów obronie.

sedziowie pomagali ale katar zagral dobrze, polacy tragicznie w obronie, w ataku wszystko w bramkarza, a szmal zagral dzis najgorszy mecz na mistrzowstwach

 

smuteczek bo petro dolary gora :( :( :( :(

co za ch.ujnia, ja pie.rdole.  Nie przegraliśmy przez sędziów, strzelaliśmy w bramkarza nawet dobitki, obrona słabo, szmal tak samo. Jak ja się teraz w katarze pokaże? Serio będzie mi wstyd. 

 

ide na skoki

Najgorsze jest to, że gdyby nie błędy w obronie to chúja mogliby zrobić arabusy tymi dolarami

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.